Reklama

Vyvýšená postel doporučení.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asiris
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 20.02.17 20:11
Vyvýšená postel doporučení.

Ahojky děvčata. Mohla by jste mi prosím některá doporučit vyvýšenou postel pro děti? Líbí se nám v internetovém obchodě maxmax, ale nelze na ní někde kouknout. Proto zkouším doporučení zde u Vás. Děkuji

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20337 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 20:50

https://www.sconto.cz/…-keni-2.html přijde mi stejná jako tato. Máme ji přes půl doma a v pohodě drží. Montáž dobrá, nic nechybělo, díry seděly, dřevo opracované hezky. Na tuhle se můžeš kouknout ve scontu. A když si počkáš, mívají často slevy, my je kupovali myslím za 2600Kč.

asiris
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 20.02.17 21:00

@Aspera Jeee prosím prosím mohla bych se Tě zeptat jakou ma postel nosnost a ještě bych Tě chtěla moc moc poprosit jestli by si mi nezměřila kolik cm mají ty nosné nohy? Našla jsem pár postelí, ale ty nohy maji 2,5*2,5 cm a mě to příjde málo. Byla bych Ti moc vděčná.

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 20.02.17 21:10

@asiris, dcera má domestav, mohu jen doporučit, postel je pevná, vydrží pokud si k dceři lehne chlap, dá se snížit na klasiku, my máme i s klouzackou a domečkem, ale klidně můžeš koupit bez… :palec:

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 20.02.17 21:13

@asiris, nohy mají 6×6 cm

asiris
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 20.02.17 21:14

@MarieP A nemáš prosím odkaz, jakou přesně máte? Děkuji moc.

asiris
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 20.02.17 21:25

Tak už jsem tam nějaké našla :) Koukám, ale ta cena :( Potřebuji dvě a to v bílém provedení, tak to je za jedne přes 11000,– :(

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 20.02.17 21:28

@asiris, http://www.domestav.cz/…brana-b.html#menu tuhle, jen starší, klouzačka je se zvířátky a má to ještě dokoupený takový ten trojúhelník před postel na kterém je ten žebřík a klouzačka…

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 20.02.17 21:30

@asiris, jo cena je ďábelská, ale zase máš postel až do dospělosti… :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 20337 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 21:43

@asiris zítra přeměřím, teď už tam děti spí. Kdybych se neozvala, tak napiš.

Bemula
Kecalka 355 příspěvků 20.02.17 22:25

Já doporučuji http://www.postele-palandy.cz , my máme Amelii(rohovou-dá se předělat i na posuvnou nebo 2 samostatné lůžka pro dvě děti a nemůžu si ji vynachválit, fakt pevné kvalitní postele, krásné čisté dřevo, prostě max. spokojenost :mrgreen:. Na obrázku vypadají možná trochu „obyčejně“, ale jak se dá povlečení atd.(koukněte na stránkách na reference, sou tam fotky), tak jsou moc pěkné a hlavně fakt kvalitní.

Aspera
Generální žvanilka 20337 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 18:34

@asiris tak nohy u té naší mají 4,5 cm na 4,5 cm.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama