Kde jste prodali kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kejmienka
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 19:05
Kde jste prodali kočárek?

Zdravím, chtěla bych se tu zeptat. Měla jsem trojkombinaci kočárek a po půl roce jsem si pořídila nový. Starý kočárek jsem nabízela na internetu, jenže se mi nikdo neozval a nechci aby se mi doma válely zbytečně dva kočárky…Na jakých stránkách jste prodali kočárek vy? Kromě facebooku a bazoše…děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 7270 příspěvků 08.02.19 19:08

Nejlíp se mi prodává na SBazaru. Všech pět kočárků jsem tam prodala do tří týdnů. Stejně tak ostatní věci.

cell
Echt Kelišová 8109 příspěvků 08.02.19 19:08

Na sbazaru. Ale trvalo to dlouho, tak půl roku

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 08.02.19 19:10

Priml tady na emiminu v bazaru ;) byl tam ten kocarek asi tyden a pak si ho prvni zajemce odvezl :) myslim si,ze zakladem je za to nechytit takovou cenu,u ktere si vetsina lidi rekne,ze si radsi prida par tisic a koupi novy :nevim:

nanoBETA
Kecalka 381 příspěvků 08.02.19 19:10

@Kejmienka Nebude to tím, že ten kočárek není dobrý? Právě když sloužil jenom půl roku, asi to má nějaký důvod…Radila bych rapidně snížit cenu a nabízet ho na více stránkách, případně se ptát v okolí......my jeden z kočárků darovali do ústavu s nezletilými maminkami - potěšilo je tam. Na prodej jsem neměla nervy, ono dobře se dají prodat kočárky, o které je opravdu zájem (Britax, BabyJogger,.....) …tak záleží tedy, jaký ten kočárek je. Jestli o něj delší dobu nebude zájem, tak také radím neprodávat ale podarovat. Ona je pravda, že celkem málo maminek se smíří s tím mít kočárek z druhé ruky (mně to nějak nevadí u sporťáku a golfek, hluboký nebo kombinaci bych takhle nechtěla)

Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 08.02.19 19:16

Já když někde čtu, že byl kočárek používaný jen půl roku, tak bych ho automaticky nechtěla, protože je jasné, že dotyčnému na 90% nevyhovoval :nevim:. A hlavně, trojkombinaci z ruky bych asi nekoupila ani starší, pokud by to nebyla jedna z těch kvalitních značek :dance:

Tichošlápek
Extra třída :D 12225 příspěvků 08.02.19 19:21

Na sbazaru. Byl pryč hned ten den

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 08.02.19 19:42

Uveď do inzerátu důvod, proč ses ho zbavila po půl roce, když ti měl vydržet dva roky. Mě by to u inzerátu zarazilo. Ty můžeš být s něčím nespokojená, jinému to může být jedno. Ale musí vědět, co přesně to bylo.

lucielorenc
Kecalka 453 příspěvků 7 inzerátů 08.02.19 19:55

Na sbazaru cca do týdne, dál bych zkusila avízo, let go, nebo můžete zkusit nabídnout přímo v nějakém bazárku ( prodejně )

zoretka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 08.02.19 20:05

Nejlíp se mi prodávaly na Mimibazaru,nějaký na sbazaru a také jsem dala kočár na Aukro od 1 Kč a nakonec jsem za něj dostala víc,než kolik jsem myslela,že by mohl být.Také bych uvedla,proč se prodává,já měla kočárků vždy více najednou,protože ten,se kterým jsem jezdila na bruslích mi moc nevyhovoval na procházky po lese a další lehký byl na cestování po městě…Takže úplně chápu vyměnit jeden model za jiný i brzy,ale dobré to napsat.A pak se za něj nedá chtít nesmyslná cena. Říkat si-měla jsem ho půl roku,tak z dvaceti slevím na 16, tak to určitě nikdo nekoupí…

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 20:06

My taky na Sbazaru, cca do dvou měsíců, když už jsme ani nedoufali. No a další měsíc jsem otehotnela :) ale já taky automaticky přeskakují inzeráty, které prodávají nový, jen pár měsíců používány kocarek, je to divné, z nějakého důvodu se ho zbavovat musí, ale nikdo ten důvod nenapíše. Taky často jsou inzeráty za takovou cenu, že by se už víc vyplatilo si koupit rovnou nový.
Takže doporučuji napsat důvod prodeje, promyslet cenu a inzerovat na více místech.

Kejmienka
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 21:20

@Čičorečka @nanoBETA byl hodně dobrý ale od začátku, než jsem si koupila tenhle, tak jsem chtěla kočárek mima xari ale novej je drahy a když to někdo prodával tak taky třeba 13-15 tis.Ted prodávala kamarádka za první, tak jsem hned koupila.Kdyby mima nebyla srdcovka , tak ten starý používám dokud můžu :blush:

xammy
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 08.02.19 21:27

Na letgo. Výhoda je, že kupující vidí co kupuje. Já teda prodávala po dvou dětech, na dojezdeni.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 08.02.19 22:02

@Kejmienka nám to nepiš, napiš to do toho inzerátu. Ale nějak, aby to mělo hlavu a patu, jo?

Kejmienka
Povídálka 24 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 22:21

@Čičorečka a to co jsem napsala nemá hlavu a patu?Nebo to nechápeš?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >