Reklama

kde koupit dřevěné peletky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 14.09.09 21:57
kde koupit dřevěné peletky

hoj vsem
shanime takove ty male drevene peletky, jsou tak 2 az 3cm male valecky slisovane piliny… nevite kde se to da koupit? cca 50kg.. diky
nikde to nemuzeme sehnat i kdyz to normalne vyrabeji pily apod

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.09.09 22:02
stelivo

Nevím, na co je potřebujete, ale napadlo mě, že podobné dřevěné peletky se používají jako stelivo po kočky, hlodavce atd. Jsou to válečky asi 0,5cm tlusté, délka různá.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 14.09.09 22:04

to je prave onno, jenze jsou pekelne drahe, normalne na zatopeni stoji 10× mene, jenze kde to sehnat

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 14.09.09 22:43

Tak co já vím, na topení se to prodává po tunách, prej dojede jakási cisterna a peletky nafouká odběrateli rovnou do zásobníku nebo do sklepa. To by spíš chtělo se domluvit s někým, kdo tím topí, aby vám za nějaký bakšiš pytel peletek přenechal, tihle velkododavatelé se ti na pár kilo vyprdnou a malododavatelé to zas mají drahé :?
Jo, přítel mi teď radí, že tady to prý prodávají i po 15kg pytlích, tak zkus, jestli by ti jich poslali jen pár, doufám, že je to to co myslíš :wink:
 http://www.solitera-pelety.cz/drevene-pelety/

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 14.09.09 23:20

maji je spec. na topeni v Hornbachu

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 15.09.09 08:10

Máme kotel na pelety, kupujeme v 15-20kg balení na pile nebo u jednoho živnostníka co má lis na piliny (jsme z F-M). V tomto balení je prodává i Baumax, Bauhaus a jistě i ostatní hoby shopy. Větší balení (big bagy nebo „na volno“) jsou k mán u výrobců, u nás pila v Paskově. Je začátek sezóny, za chvíli budou k mání všude.

Polin
Kecalka 381 příspěvků 15.09.09 12:42

My máme také kotel na peletky a manžel je koupil přímo u nás, v Odrách. Baro - my teprve letos budeme topit poprvé. Doteď jsme topili elektrikou. Máte srovnání ? Jaká je úspora ? Resp. kolik vydáte na peletky za roční topení ? Vím, že závisí na velikosti domu. My vytápíme klasický RD, dvě patra. Barák máme zateplený, nové okna.

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 15.09.09 13:58

Jdem do druhé sezóny, loni se topilo od prosince do května, ale zato furt i když jsme ještě nebydleli aby to schlo po rekonstrukci, takže taky čekáme první regulérní sezónu. Máme nová dřevěná okna, izolace, teplé podlahy, zateplení nám energetik nedoporučil (60-100 cm zdi), tak uvidíme. Co vím tak v 15kg balení byla cena podobná v marketech a u výrobců. Hlavně nenechat pelety zvlhnout! Jak se to začne drolit tak to nebere správně podavač a nehoří to, to a malá okna ve sklepě je důvod, proč nekupujem levnější big bagy.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.09 11:41

Dřevěné peletky vyrábíme, pokud máte zájem stačí kontaktovat na katerinaxdvora­kova@centrum.cz.

Sambaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 15:50
Peletky v malém balení?

Dobrý den,používám peletky pro králíky jako podestýlku.Bylo by možné peletky poslat třeba po 15 kg kurýrem?S poz­dravem S.

PetraJ
Kelišová 6705 příspěvků 09.02.10 16:05

Já jsem kupovala 15kilový pytle v OBI asi za 85 Kč. Taky jsem to zkoušela jako podestýlku pod králíka, ale hned druhej den byl králík dost cítit. Takže jsem se vrátila k drahým peletám určeným jako podestýlka.

pavelpabocka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.10 19:39

Dobry den podle toho odkud jste ale najdete si www peletovani briketovani a tam najdete vyrobce Vam nejblizsi. Jinak pokud jste s boleslavska napiste dovezem.

drevenepeletky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.10 12:59
Dřevěné peletky

Dobrý den můžu Vám nabídnou bílé certifikované peletky včetně dopravy za myslím nejlepší ceny. kontaktujte mne na mail drevene.pelet­ky@seznam.cz - východní čechy

marie chladna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.10 13:26
Dřevěné peletky

Prosím Vás,nevíte o někom kdo vyrábí peletky v okolí Valašského Meziříčí nebo Vsetína,Nového Jičína,Frýdku - Místku.Chci to pod králičky,piliny se neosvědčily.Děkuji

marie chladna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.10 14:22
PELETKY

Tak jsem trochu zapatrála na internetu a našla jsem si to tam.Tady je odkaz,kde si může každý podle svého místa bydliště najít výrobce peletek a zjistit i cenu.

http://www.peletovani.cz/seznam3.php?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >