Kuchyně Oresi – byli jste spokojení?

Anonymni
4.9.09 13:16

ORESI

Ahoj kdo ma zkusenost s kuchyni Oresi? Mne se moc libi a hlavne se mi libi ceny, ale nasla jsem kdesi diskuzi lidi o Oresi a zazitky z posledni doby mely vesmes negativni. I kdyz je pravda, ze haneli to Ti, kteri si ji nakonec nekoupili. Kdo si koupil, byl spokojen …
A co Vy?
Predem diky za nazory, nechci slapnout vedle

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
4.9.09 13:31

ahoj, taky jsme se u nich v prodejně byli podívat, jedna linka z jejich nabídky se nám docela líbila, měla ale nepochopitelně rozdílný odstín dvířek a bočnic u skřínek (jakoby dva vzory dřeva). Když jsem na to upozornila prodavačku s tím, že bychom to chtěli v jednotném odstínu, že takto to vypadá divně, tak mi řekla, že změnit to nelze a že by to tak důkladně nezkoumala. Opáčila jsem, že když si koupím něco za relativně dost peněz a budu se na to dívat denně, tak chci aby se mi to líbilo :? Tak mi doporučila, ať to tak neřeším :roll:
A to mi stačilo k tomu, abychom se zákazníky oresi nestali :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
4.9.09 13:38

Oresi fakt ne, za jejich ceny můžeš mít slušnou kuchyň od truhláře nebo z menšího studia. Ale jejich přístup i kvalita práce se mi teda vůbec nezdála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2825
4.9.09 14:18

Mame kuchyni od Oresi, vybrali jsme si je kvuli cene. Koryna nam udelala navrh na 135 000,– a Oresi na 80 000,–. Kvalita vyrobku od Oresi je si myslim dobra, nemame s nicim problemy. V cem je problem je ve sluzbach - montazi a ruznych domluvach. Montovali nam kuchyn na 4×, pokazde neco zapomneli, nebo meli neco spatne. Nekdy to byla skupinka schopnych lidi, jindy se to teda rict fakt nedalo. Jednou na navrtali neco nakrivo, to pak opravili po pripomenuti jejich spolupracovniku, okynka nam dali naopak a podobne. Jako kuchyn stoji, je funkcni, uz ji mame rok a pul a nemame s ni problem. Spotrebice jsme si kupovali z netu. Navrh udelali sami a moc pekny, jejich napady se uplatnili, my nemeli tolik zkusenosti. Ale opravdu si obrnit nervy na tu koncovou montaz, v zadnym pripade to nebude v terminu a bez nesrovnalosti. Vsechno ale opravi, dodaji a udelaji podle vasich prani, jenom to trva a musi se hlidat…
Ja bych do Oresi znovu sla, kvuli cene urcite i se mi jejich nabidka libi. Jejich hlavni problem je opravdu podle me v organizace prace a predevsim v lidech, ktery najimaji jako sve zamestnance…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
4.9.09 14:18

Taky jsem to nedávno řešila a Oresi teda fakt ne… vzhledově se mi líbily, ale když jsem se podívala a osahala si skřínky blíž, tak bych za ni dala možná tak půlku jejich stávající ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
4.9.09 14:48

tchánovci si u nich koupili kuchyňs veškerými spotřebiči a jsou velmi spokojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
4.9.09 21:34

My u nich kupovali kuchyň před 3 lety, včetně trouby a sporáku - jsem s ní spokojená. Montáž jsme si prováděli sami - šikovných chlapů máme doma dostatek. Akorát jednu skříňku nám omylem dodali z úplně jiné série - po tel. domluvě nám dovezli tu správnou, ale trvalo to 3 týdny.
Celkově se mi kuchyň líbí, jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fik
4.9.09 23:22

necetla jsem celou diskuzi, tak nevim, zda se nebudu opakovat.

Nasi kamaradi jsou prave ve fazi, ze jim uz kuchyn montuji. Kdyz pominu to, ze montaz provadi celou az na miste /napr. ani ve dvirkach neni sklo/, vcetne rezani /dle nich -mensich uprav- coz v malem byte bez balkonu s novou sedackou mi prijde dost krute. Tak bych byla predem dost opatrna nato, jak to s montazi bude vypadat.
Kvalita zpracovani me taky neuchvatila.
Je to otazka priorit, po teto zkusenosti bych od nich kuchyn nechtela

Kazdopadne drzim palce, at dobre vyberete :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Jrk
494
5.9.09 01:06

Oresi? Urcite se jim vyhni zdaleka.

1, zaluji nebo to chteli zkusit za diskuzni forum o nich a ze se tam objevili negativni prospevky (emiminu se to mozna stane take, dyt je jenom nechvalime ze).

Podrobny clanek je zde:
http://www.lupa.cz/…e-prispevky/

2, reklamace se tam resi stylem neotravuj a vypadni. Viz cerne ovce, obcanske judo, diskuze na netu. Je to jedna z mala velkych firem vyrobcu kteri i na kameru vyhodi zakaznika s reklamaci. Dodavky take nejsou valne, obcas neco chybi nebo je poskozeno. No a? zakaznik uz zaplatil tak to prece nebudou resit monteri at to reklamuje viz reklamace.

3, Kvalita dle techto take neni valna, dvirka nedolihaji, panty jsou povolene.

odkaz na ovce:
http://www.ceskatelevize.cz/…-cerne-ovce/?…

Doporucuji na lupe precist i diskuzi pod clankem.

Chces li kuchyn na miru mohu doporucit Sykora. Vynikajici pristup (nic neni problem vsecko udelali at sem si vymyslel cokoliv, poradili co a jak vc. veci okolo ktere nedodavali ale s kuchyni souviseli), dodani presne dle terminu, montaz bez problemu. Reklamace reseny rychle. vlastni zkusenost.

Nebo zkus primo stolare a budes to mit za polovicni cenu. Ale je potom otazka jakou kvalitu si tam das ( panty, posuvy, korpus atd to vse je primo umerne cene ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.9.09 19:59

Dekuju moc za vsechny prispevky. Neco takoveho jsem tak trochu cekala. Zitra tam jdu na graf.navrh, uvidim, jaky to na me udela dojem a jsem zvedava na cenu. Stejne bych to hned neobjednavala, tak si to jeste poradne rozmyslim. Pristi tyden si zajdu jeste do firmy Libovicky, taky nevypadaji predrazene.
My jsme koupili byt ktery rekonstruujeme, takze penize leti smahem pryc, a navic - muj manzel je takovy konzervativni a nenarocny typ cloveka, kterymu proste nevysvetlim, ze je dobry si priplatit za kvalitu, tomu staci veci obycejny, a ja z nej proste vic jak do 100tis nevyrazim:) Priznam se, ze ani mne moc hlava nebere, co je na tech kuchynich tak silene drahyho, proc to stoji hnedle ctvrt milionu kdyz nabytek do obyvaku clovek poridi za 50tis … no a pro manzela jsou to akorat „skrinky na kastroly“ on se opravdu o tyhle veci nezajima a neni to typ chlapa, kterej chodi se zenou nekde okukovat po kramech … takze proto musim se vejit do nejaky ceny. To jsem se rozkecala, vzdyt to ani nikoho nezajima :)

Klidne piste dalsi nazory, rada si je prectu a predem dekuju, a dam vedet, jak me zitra „potesi“ v Oresi :):)

nakukovatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Jrk
494
5.9.09 20:25

Samozrejme si rozmysli, jen si uvedom heslo levne koupene 2× koupene.
Nerikam ze i ty budes mit spatnou zkusenost, ale aby jsi vyhodila 100tis a potom jsi vyhodila dalsich 50 za doupravy.

Zkus tedy radeji nejakeho truhlare ti jsou schopni udelat levne a v podobne kvalite jako kuch. studio.

Co je na skrikach drahe? vybaveni a jeho kvalita.

• kuchynska deska, podle kvality (muze byt kamena, drevotriska, lepena a podle toho co vydrzi, byva to jedno z nejdrazsich)
  • panty, dojezdy, vysuvy. Mas-li plynule dojezdy ktere ti nebouchaji neco to stoji. To same vysuvy, kolik ti suplik vysunou. My treba mame i stelovatelne do polohy.
  • mas li roh byva to velmi drahe, zvlast pokud tam chces takovy otocny drateny program. Tan stava kolem 15tis jen ty draty.
  • dalsi rozdil v cene je jestli to chces z masivu nebo lepene prolisy

atd…

Znami kteri meli take mene penez koupili kuchynskou linku myslim v asku za 15tis a taky slouzi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.9.09 11:07

Oresi si koupil sef. Ma byt za 4 mega a kuchyn asi za 80 tisic bez spotrebicu. Je spokojeny a to je to echt hnidopich pac je to muj sef :-) Ma vsechno krasne sladene, navrhoval si to sam, pouze mu pomohli s malickostmi.

Ja zas nemusim Sykoru - kuchyne ma krasne, funkcni, kvalitni, ale taky naprosto predrazene.

A vysledek u nas - Ikea. V Sykorovi navrh vcetne spotrebicu za 260 tisic, porizovaci cena v Ikea bez spotrebicu 60 tisic + spotrebice 70 tisic. Sakum prdum za pulku toho co Sykora. Spotrebice o tridu vys. Kuchyne slouzi uz treti rok. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
2087
6.11.09 23:09

Oresi - polsko, většinou tl. lamina 16mm, tj. mnohem hůř tam drží třeba šroubky, snadněji se něco uvolní. Pokud máte prostor na typizované skříňky - no problem. Pokud potřebujete udělat něco na rozměr, je to problém, těžce zaplatíte. Předem si pořádně přečtěte co všechno v nabídce je a co není! Jaké je například vnitřní vybavení skříněk, montáž, doprava, pracovní deska, apod.
Znám několik lidí co mají Oresi kuchyň a vždy byl problém, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
6.11.09 23:10

100% souhlasím s Jrk ! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.09 20:27

Diky za vsechny nazory,nakonec jsem do Oresi opravdu nesla. Budu mit kuchyn od kuch.studia,za 130tis vc.spotrebicu (coz je jednou tolik, nez jsem si predstavovala puvodne, ale uznavam, ze jsem byla s cenou hodne mimo)
Snad budu spokojena, je to kuchyn na zakazku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama