Kde koupit gumáky - Brno

2857
8.8.06 08:23

Kde koupit gumáky - Brno

Tak jsem nesehnala :o(
a nechala jsem se inspirovat diskusí - kam pro gumáky v Praze..

Poradíte kde se dají sehnat v Brně??? potřebujeme malou velikost - 22-23 všude na mě zatím koukali jak na blázna…

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5891
8.8.06 08:57

ahoj, svagrova nakonec koupila u vietnamcu, taky shanela- malymu na tabor. ;) D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16729
8.8.06 09:19

Mako, zdravím :D ,

zkoušela jsi na Kolišti tu zdr. obuv vedle lékárny ?

anebo MMB :lol: :lol: :lol:

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
8.8.06 09:31

viděla jsem prťavý gumáčky v obi, zkus se zeptat v karsu (obuv pro děti české výroby) je to z druhé strany koliště té zdravotní obuvy- odbočka k úrazovce, určitě se dá sehnat i když menší čísla obtížněji hypersuperobchoďáky, já loni kupovala v carrefouru, a pak secondhandy pro děti, to bych řekla, že je jistota ;-) hodně štěstí

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16729
8.8.06 10:13

Mako,
a co tyhle :lol:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
8.8.06 12:43

Ahoj,tak mé tipy jsou : deichman-NC krpole,H&M česká,obyčejné malé obchůdky s obuví-dnes jsem přímo v jednom takovém gumáčky č. 23 koupila.Je to na minské ulici vedle videobosse.Další obchod je na merhautove dětská obuv essi.Sice jsou pro nešeho kluka červené, :D ale nám to nevadí.Tak přeji dobrý kup.Ještě dodám,že na mně nikdo jako na blázna nekoukal-gumáčky se vyrábí od velikosti č.20 a to akorát prťata zhruba začínají chodit a dupat do kaluží :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
8.8.06 13:22

Moc díky všem - zkusím se kouknout - Irias - já to potřebuju Michalovi zkusit… takže MMB jsem zavrhla… má vysokej nárt a do spousty botů se ani nedostane…:o)

dík dík všem:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama