Igelitové lacláče na písek

534
20.4.06 14:40

Igelitové lacláče na písek

Ahoj maminky,

naše Eliška (20m) dostala po dcerách kamarádky naprosto geniální lacláče do deště a na pískoviště. Je to ze stejného materiálu jako pláštěnky, obléká se to přes normální tepláky. Udělala jsem s tím skvělou zlušenost.

Jenže byly už straší a už se rozpadají (nejsou sešité, ale svařené, jako u pláštěnek).
Nevíte, jestli se něco takového dá ještě někde sehnat? Moc díky za info.

Karolinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
20.4.06 14:46

Ahojky, kde je sehnat ti neporadím, ale neumím si představit, když jdeme na písek je většinou teplé, slunné počasí a navléci dítě do igelitu-rozum mi to nebere, i přesto, že mám 4 děti. No nevím, je to jen můj názor, třeba se někomu tato věc osvědčila, ale my jsme odbourali i kalhoty z nepromokavé šusťákoviny. Pěkný den Anna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
20.4.06 14:56

Ahoj,
nemáš fotku? :D docela by mě zajímalo, jak to může vypadat. Jinak my to řešíme šusťákovýma teplákama - písek se sesype a tepláky rychle uschnou po vyprání.
Díky
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.4.06 20:04

:lol: Když jsem to četla už v titulku taky jsme si říkala že se v tom musí to dítko vařit…jestli se to dá sehnat nevím,ale dá se sehnat ta svařovačka igelitu (je na tužkový baterky). Malej chodí na písek normálně v teplákách a lehce se to opráší, není ten igelit nepohodlnej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
20.4.06 20:39

Ne, je to hodně měkký. Jasně, že bych nedala Eli něco nepohodlnýho nebo ji nechala vařit. Nosila to ven jen za deště, nebo na písek, dokud bylo mokro. Oni to jsou gatě spíš do deště, ale mě se osvědčily i na ten písek.
Ta svařovačka už mě taky napadla, ale nechce se mi kupovat jen kvůli tomu.

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
20.4.06 21:45

Karolino mas pravdu, my je mame taky ( z H&M ) a je to bezvadna vec, v dobe kdy je mokro nebo je mokry pisek, kdyz je po desti a mala beha v trave a tak. Vubec se v tom nepari, otrou se hadrikem a obleceni pod nimi zustava ciste. Podle me je to super investice.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
20.4.06 21:48

Ashley, to neni igelit, spis pogumovana latka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
20.4.06 22:21

Ahoj,

máme taky pogumovanou bundu a pogumovaný kalhoty uvnitř s látkou, máme je do lijáků nebo na písek v době horšího počasí, jsou super, máme je z obchodu Tchiba - jejich oblečení TCM, stály 2- 3 stovky a jsou do plískanic fakt dobrý. Bunda stála taky tak nějak, tu užijeme v dešti hodně. Je to ale k dostání jen občas, musí to mít zrovna v nabídce, chce to hlídat na webu tchiba, v HM to mají taky, skoro stejné, ale 2krát dražší,

Pihule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
21.4.06 13:54

Jé, to jste mě potěšili! :) Už jsem se bála, že se nedají sehnat. Tak moc děkuju.
A ještě, to HaM nebo Tchibo, kde mají prodejny (např v Praze). Díky.

Karolinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
21.4.06 14:06

Ahoj, obě prodejny jsou v Centru Chodov :wink:
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek