Kde koupit levné lego kostky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 365 příspěvků 28.12.17 17:20
Kde koupit levné lego kostky

Pěkne svátky všem. Ježíšek nám přinesl lego duplo pro roční a lego classic pro 4-letou. Hned jsme zjistili, ze máme málo kosticek. Je to naše první lego doma a neměla jsem vůbec představu jaké bude hraní. Takže řeším kde co koupit dal. Koukala jsem na e-shop děti a kostky, ale nemají zrovna nějakou velkou nabídku. Líbí se mi celkem představa koupit něco klido použitého třeba na váhu. Poradíte ještě nějaký e-shop? A ještě dotaz od zkušenějších legaru… podle čeho roztřídit kostky, aby se trochu lépe hledalo? Máme sadu 583 kusů a něco v tom najít je hrozne. Pokud ještě přibudou, tak ještě horší. Podle barev, tvaru…? Děkuji všem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 28.12.17 17:24

My kupujeme Duplo v akcich v obchodech Globus, Tesco apod. Je to draha sranda no :nevim:. A tridit to podle me moc nema cenu. Jen poridit velkou bednu, kam se to nahazi a je uklizeno. :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 17:26

Máme doma lego tak za 20 tisíc určitě :mrgreen: je to hrozně drahé.. na FB je bazar lego

renata123
Kecalka 109 příspěvků 28.12.17 17:26

K třídění kostek - my třídíme malé Lego (Classic) podle barev do GLIS krabic z IKEA a mohu jen doporučit.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 28.12.17 17:38

My máme zhruba polovinu lega (asi 500ks) po manželovi z dětství, každý rok dokupujeme. Jen letos donesl Ježíšek lego za několik tisíc. Je to fakt drahý, ale výhoda je, že i nadčasový. Neprodávat, nevyhazovat a schovat pro vnoučata ;) My kupujem když je v akci :nevim: I sleva 30% je slušná, synovi k vánocům manžel kupoval lego za 3200kč a ušetřil kolem 900kč.

Kelsey
Hvězda diskuse 43838 příspěvků 28.12.17 17:39

Lego bazar, bazos, aliexpress.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28302 příspěvků 28.12.17 17:40

Možná se někomu bude hodit informace, že na Smíchově ( tuším Plzeňská ) je bazar s lego kostkami. Uvnitř jsem nebyla, jen jela kolem.

nico2
Kecalka 365 příspěvků 28.12.17 18:00
@Burj Chalifa píše:
Možná se někomu bude hodit informace, že na Smíchově ( tuším Plzeňská ) je bazar s lego kostkami. Uvnitř jsem nebyla, jen jela kole
@Kelsey píše:
Lego bazar, bazos, aliexpress.

Aliexpress jsem nasla pouze nahrady lega. Mohu poprosit odkaz, pokud mate, na original?

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 28.12.17 18:15

V zacatcich jsem kupovala na takove to random staveni duplo i klasicke lego na Aukru na kila - koukni i tam. Co se tyce sad, chce to vyzobavat akce, casto byvaji i 50% anebo se divat na sbazar, bazos, mmb z druhe ruky…

Duplo ma dcerka sepane ve dvou krabicich /byla snaha mit oddelene kostky a pak figurky a dalsi komponenty, marne :-) /, kluci v takovych ikeackych krabicich podle typu /Star wars, ninjago…/, ale vicemene v chaosu. Holcicky to mozna udrzi snaz organizovane, treba i podle barev, nevim :)

Uživatel je onlineFazulina
Závislačka 3321 příspěvků 28.12.17 18:50
@nico2 píše:
Aliexpress jsem nasla pouze nahrady lega. Mohu poprosit odkaz, pokud mate, na original?

Na Aliexpressu se nevyplatí originál kupovat, je to ak za stejnou cenu jako u nás, a kdoví, zda to opravdu originál je… Nelze zjistit, dokud Vám nedojde domů.

Na Ali jsem kupovala jen napodobeniny, je to OK, levné, ale pokud Ti jde o originál, pak je Bazar Lego - skupina na FB, občas se tam něco levnějšího objeví, i když zrovna Lego je většinou v bazaru za podobnou cenu jako nové.

Ta sada 583 kostek, to je ten classic? Plánuji koupit v Dráčiku, s pohádkovou kartou mají na lego pěkné ceny…

peta81
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 28.12.17 18:51

Kupuji bazarove na „deti a kostky“ a nejradsi mam jednu oblibenou prodejkyni na mimibazaru, vyberu si ktere kosticky a zviratka chci a je to super. v podstate na kteremkoli bazaru zadas duplo, tak si vybres ;)
nijak netridime, mame obr plastovy box, vsechno se vysype, pak se v tom prehrabujeme, stavime a pak to zas nahazime zpatky. ale segra ma treba boxy na postavicky, zviratka, auta…

nico2
Kecalka 365 příspěvků 28.12.17 19:51
@majdula1 píše:
V zacatcich jsem kupovala na takove to random staveni duplo i klasicke lego na Aukru na kila - koukni i tam. Co se tyce sad, chce to vyzobavat akce, casto byvaji i 50% anebo se divat na sbazar, bazos, mmb z druhe ruky…Duplo ma dcerka sepane ve dvou krabicich /byla snaha mit oddelene kostky a pak figurky a dalsi komponenty, marne :-) /, kluci v takovych ikeackych krabicich podle typu /Star wars, ninjago…/, ale vicemene v chaosu. Holcicky to mozna udrzi snaz organizovane, treba i podle barev, nevim :)

Dekuji za tip. Hned jsem koukla na to aukro na vahu a to nevypada vubec spatne. Mohu se jeste zeptat v jakem stavu ty kostky treba byly? A kolik cca kostek je do kila v duplo a klasik bys, prosim, cca tusila? :oops:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 28.12.17 20:02

@nico2 kup duplo nebo lego od někoho, koho nezaujalo. co se týče třídění - malý má duplo ve své krabici, zatim pohoda, 50×50×100 cm, starší už jede v techniku - bezva ceny od 5000 výše za kus, ten má lega v krabicích dle druhu :mrgreen: :mrgreen: má toho 5 krabic plus toho technika :zed: osobně - dárky kupuju nové, zbytek koukám např na aukro a pod.. to aukro je super, nakoupila jsem tam asi 10 kg a vždy super.

nico2
Kecalka 365 příspěvků 28.12.17 20:11
@martina.se píše:
@nico2 kup duplo nebo lego od někoho, koho nezaujalo. co se týče třídění - malý má duplo ve své krabici, zatim pohoda, 50×50×100 cm, starší už jede v techniku - bezva ceny od 5000 výše za kus, ten má lega v krabicích dle druhu :mrgreen: :mrgreen: má toho 5 krabic plus toho technika :zed: osobně - dárky kupuju nové, zbytek koukám např na aukro a pod.. to aukro je super, nakoupila jsem tam asi 10 kg a vždy super.

A kde se sezene nekdo takovy, koho lego nezaujalo? :lol: to aukro se mi fakt libi. Na vahu, zakladni kostky, z kterych se toho nejvic postavi. Jen jsem se jeste nedopatrala kolik tech kostek do kila je. A mohu vubec verit tomu, ze to bude kilo? V te sade mame ruzne male pidi bazmekty a ani ja nevim co z toho stavet, kam to pouzit. Natoz dcera.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 28.12.17 20:16
@nico2 píše:
A kde se sezene nekdo takovy, koho lego nezaujalo? :lol: to aukro se mi fakt libi. Na vahu, zakladni kostky, z kterych se toho nejvic postavi. Jen jsem se jeste nedopatrala kolik tech kostek do kila je. A mohu vubec verit tomu, ze to bude kilo? V te sade mame ruzne male pidi bazmekty a ani ja nevim co z toho stavet, kam to pouzit. Natoz dcera.

u nás na FB na bazaru se toto objevuje často - lego - nezaujalo :mrgreen: :lol: jinak kilo kostek? nám vždy přišlo v kyblíku - od velké hořčice :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama