Reklama

Oblíbené stavebnice vašich dětí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

3HE
Generální žvanilka 21894 příspěvků 17.12.17 14:00
Stavebnice vašich dětí... oblíbené :-)

Prosím, jaké stavebnice mají vaše děti oblíbené? Kromě Lega a Magformers.
Mám děti 7 a 5 leté. Máme Lego, hrají si s ním hodně. Na Magformers už letos finance nevyjdou… ale nějakou kreativní stavebnici bych ráda pořídila… nebo je Lego tak super, že už se neyplatí kupovat další stavebnice?

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zuzu224
Extra třída :D 14371 příspěvků 17.12.17 14:04

@3HE
Seva, Merkur.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.17 14:04

@3HE prostě lego.. starší už jede v techniku, a to je mazec.. drahé jak pes, ale co z toho vše uděláš je neskutečné..

xjuklickova
Kelišová 5096 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 14:11

Sevo je stavebnice mých dětských let. Merkur neni o moc levnejsi, nez magformers :roll: ted maji v lidlu nejake noname stavebnice. Jinak urcite to lego…

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 17.12.17 14:12

U nás je taky dost oblíbená Seva. Tu základní velkou krabici č. 1 jsem teď kupovala synovci v Pompu za cca 300, takže rozumná cena.
A jinak dřevěná vláčkodráha je pořád v kurzu u tříletého i dvanáctiletého :-D Tu měli za dobrou cenu v Lidlu.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 17.12.17 14:21

Taky u nás jede seva.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.17 14:22

@Gina u nás máme aktuálně vláčkodráhu přes celý obývák, oba - 3 a 12 v tom jedou ve velkém :mrgreen:

seva je dobrá, ale né tak variabilní. Máme doma ještě tu, co jsem já kdysi dostala :mrgreen:

tezi
Hvězda diskuse 49802 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 14:26

U dětí je taky velmi oblíbená seva a na Vánoce dostanou dřevěnou stavebnici walachia, ze které jdou stavět různé domečky :think:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 17.12.17 14:29

Tak u nás tedy seva moc nejede (mám 2 krabice ještě po mě), ale dřevěná vláčkodráha furt :mrgreen:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32092 příspěvků 17.12.17 14:33

Lego, dřevěná vláčkodráha a Seva

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 17.12.17 14:56

Lego, Kapla, LaQ.

(Kousky 10,8 a skoro 6let).

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 17.12.17 14:57

Jednoznačně lego, u nás se do jiný stavebnice neinvestuje. A ke každé sadě povinně košťátko a lopatku :lol:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 17.12.17 17:22

@3HE
Seva, Vista block, cobi (levnější lego), Quercetti, brio stavebnice a vláčkodráha, Woody construktor,… Syn toho má opravdu hodně - co příbuzný, to nějaký nápad, jak rozvíjet jeho představivost. Ještě nám chybí klasický merkur. Jo a se všemi stavebnicemi si opravdu hraje… ;)

katsha
Kelišová 5785 příspěvků 17.12.17 17:26

U nás vede jako u ostatních asi nejvíc Lego, jak Duplo, tak i klasické + dřevěná vláčkodráha. Mladší holky milují Playmobil - vílí a princeznovské sady, ale to teda není vysloveně stavebnice, obměňovat se to dá málo. Pak si občas vytáhnou Brumbino, to je podobné jako Blok, jen zvětšené. Pak máme Sevu, ale ta je oblíbená o dost méně. Jednu dobu si holky hodně vyhrály s kuličkovou dráhou od Leny. U babičky mají stavebnici Variant (plastová verze Merkuru), ta je taky fajn, ale spíš pro starší (tak 8+). Letos budou mít pod stromkem jako novinku dvě sady Walachia Vario a Bumchems, tak jsem zvědavá, jaký to bude mít ohlas. :nevim:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 17.12.17 17:31

@katsha
Jo Bumchems máme taky - ty svítící dinosaury. Jsou opravdu super, ale furt z toho tahám vlasy :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >