Kde koupit nábytek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 13:52
Kde koupit nábytek?

Ahoj lidi, fakt už jsem tak vytočená, že mám chuť někoho uškrtit :cert:. Už skoro měsíc mám pro děti objednané postele, které údajně jsou skladem, ale stav objednávky stále stojí - objednávka byla přijata, toť vše :cert:. Už týden písemně bombarduji prodejnu, a stejně se nikdo neobtěžuje mi odpovědět. Bohužel ze zdravotních důvodů musím vše řešit písemně, mám silně poškozené hlasivky a nařízen absolutní hlasový klid - proto jen písemně, abych se nevztekala.

Jenže já potřebuji nakoupit i nějaké skříně, chtěla bych je z nějaké prodejny typu Asko, Sconto atd… Nechci nic drahého, máme v plánu během pěti let rekonstruovat dům a poté nechat udělat kvalitní nábytek na míru. Do té doby mi stačí nábytek z prodejen. Můžete mi prosím poradit, která prodejna je schopna dodat nábytek (skříně) do dvou, tří týdnů od objednání (samozřejmě, že v případě, kdy mají psáno, že je skladem). Chtěla jsem objednat u prodejce, u kterého mám postele, ale po zkušenostech které mám, bych raději objednala jinde. Existuje něco spolehlivého (kromě ikei) nejlépe v Praze?
Děkuji za zkušenosti :kytka:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 06.12.17 14:03

Ikea. Máš to hned a na pár let to stačí. Asko a Sconto nedoporučuju.

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 06.12.17 14:03

Teď před Vánocemi asi málokterá, všichni vyprazdňují sklady.
Ono ty prodejny jen málokdy píšou o dostupnosti ve všem pravdu, protože by jim to nikdo neobjednal.
Jedině zkus napsat na nějaký on-line chat některé prodejny nějaký seznam, ze kterého jsi ochotná vybrat, a zeptat se v tom dotazu, co mají momentálně skladem a rychle to objednat.
Pokud to někdo jiný mezitím nevyfoukne.
Pevné nervy.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 15:00

Ikea jednoznačně.

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 06.12.17 18:21

My kdysi koupili do bytu nejlevnější kuchyňskou linku za pár korun a dodnes vypadá docela dobře, bylo to v něčem typu mobelix, kika, idea, sconto, asko. Firmu už přesně nevím, ale fakt jsme vzali to nejlevnější, protože jsme předpokládali, že se to hned zničí a nám se nechtělo před rekonstrukcí příliš investovat. Nakonec v tom fungujeme dodneška (renovace kuchyně pořád ještě neproběhla). Je to taky staré nějakých šest let. Takže bych se toho vůbec nebála. Vezmi si do ruky leták a jeď podle cen a pak koukni na net. Ale teď je to asi lepší kupovat přímo v obchodě, dodací lhůty jsou díky vánocům příšerné.

ZuZaAda
Nováček 1 příspěvek 02.08.18 09:38

Pokud nechcete moc utrácet za nábytek, tak doporučuji vybírat na internetu. Plno eshopů dováží levnější nábytek z Polska, který na to kolik stojí dobře poslouží. Jak píše Amys.
My jsme před několika lety rekonstruovali starší domeček a na nábytek nám nezbylo moc financí. Čekali jsme, že nábytek objednaný z eshopu bude špatný, ale nakonec je naprosto srovnatelný s IKEA nebo Scontem. Slouží nám už přes 3 roky a stále vypadá jako nový.
Byl to eshop ******. I jiné obchody podobného typu budou v pohodě. :D

edit admin: smazán odkaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama