Kde koupit obraz?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 19.11.10 15:19
Kde koupit obraz?

Kde mám koupit hezký obraz - moderní nebo kdo by namaloval? Děkuju za tipy :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 19.11.10 15:31

Ahoj, zkus www.fler.cz mají tam super originály a každý si vybere, hlavně je tam dost moderny

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 19.11.10 15:55

zkus se kouknout tady, ale neboj nemaluje jen loveckou tématiku a maluje i z fotek, přidám ten náš http://www.carpinart.com/

Martinap1
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 19.11.10 16:17

Nebo www.e-picture.cz nádherný 4D 5D obrazy. Jeden je už doma :palec:

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 19.11.10 16:41

www.unicon.sk
kvalitne repliky aj moderna :)

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 19.11.10 16:47

jaaj, a pri nakupe nad 100 eur doprava zdarma do sr aj cr.

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 19.11.10 17:19

Já koupila litografii od Kuklíka z této galerie:
http://www.galerie-ikaros.cz/nabidka-del.php
Došla v pořádku, byla jsem spokojená.
Kamarádka tam nakupovala také, myslím že dokonce dvakrát nebo třikrát

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 19.11.10 17:20

Ještě jsem koukala hodně sem:
http://www.galerieart.cz/
Ale tam jsem nikdy nic nekoupila

Martina76a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.11 17:00
tip

Ahoj, narazila jsem na tento web - BYTART.CZ . Ale zatím asi začínají, takže ta nabídka není moc široká.

lamacz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.11 12:42
super obrazy a super ceny
SandraM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.11 17:41

Já bych si do svého bytu dala vlastní obrazy! :) ne že bych byla tak zručná, ale dá se udělat třeba fotka na plátno. A vypadá to skvěle, jeden doma máme už roky :) Možná brzy nechám udělat další

zuzuleta
Kecalka 150 příspěvků 15.06.11 22:16

Ahoj, já jsem taky stavila na fotoobraz a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, jaký jsem při zařizování bytu udělala:) Dodalo to bytečku domovskou atmosféru – takovou naší, osobní a vynořují se u toho hezké vzpomínky. Na nějaký dobrý malovaný originál tehdy nebily penízky a nic tuctového jsem nechtěla. Fotoobrazem jsem tehdy vlastně vyřešila oba problémy:) Chce to jen hezkou fotku v dobré kvalitě a za pár dní to máš doma.

zuzuleta
Kecalka 150 příspěvků 16.06.11 11:21

SandraM, ahoj právě taky u Piklia :) já jsem s nimi hrozně spokojená a už jsem si tam nechávala dělat i fotoknihy a přáníčka a vše dorazilo v pořádku a v kvalitním provedení, takže na ně nedám dopustit. A jakou velikost si chceš nechat udělat? Já jsem přemýšlela nad tím největším formátem, ale bála jsem se, že to bude do našeho bytu už moc velké, tak jsem nakonec zvolila ten střední. Ale zajímalo by mě, jak ten největší vypadá, takže časem si pořídíme možná ještě jeden fotoobraz:)

SandraM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.11 12:29

no ten velký je podle mě spíš někam do kanceláře :) já mám ten střední a je to tak akorát, na ten největší se musí koukat z velký dálky :)

zuzuleta
Kecalka 150 příspěvků 19.06.11 20:07

no právě toho jsem se nejvíc bála, že to budeme mít přes celou stěnu, to už si pak můžu dát udělat rovnou fototapetu až mě zas popadne tvořivost:) ještě, že jsem stavila na tu střední velikost, to je opravdu tak akorát:)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >