Kde kupujete olbečení 110?

1.9.20 22:10

Kde kupujete olbečení 110?

Asi takový trošku hloupý dotaz, ale potřebovala bych dokoupit synovi oblečení do školky, hlavně pyžámka a tepláčky. Syn má 103 cm, takže 98-104 už nechci kupovat. A všechno co jsem mu nakoupila dopředu jsou dvojčísla 110-116 a je mu to hrozně dlouhé. Lidl, FF, Kik má všechna pyžama ve dvojčíslech. Pepco moc nechci, jsou ještě nějaké další levnější obchody, kde to mají po jedné velikosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1037
1.9.20 22:13

Kupovala.jsem v H&M. Myslím, že teď tam dokonce mají 20% slevu na dětské oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
1.9.20 22:16

C&A, Lidl je cenově fajn i kvalitou, ale většinou dvojčíslo, nebála bych se objednat přes net, občas někde seženu v kamenných prodejnách značku Kugo nebo Wolf, popřípadě net, no a pak Tchibo má dobrou kvalitu, ale přijde mi že je to zbytečně dražší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
haley83
1.9.20 22:26
@Markéta Rudná píše:
Asi takový trošku hloupý dotaz, ale potřebovala bych dokoupit synovi oblečení do školky, hlavně pyžámka a tepláčky. Syn má 103 cm, takže 98-104 už nechci kupovat. A všechno co jsem mu nakoupila dopředu jsou dvojčísla 110-116 a je mu to hrozně dlouhé. Lidl, FF, Kik má všechna pyžama ve dvojčíslech. Pepco moc nechci, jsou ještě nějaké další levnější obchody, kde to mají po jedné velikosti?

Levný je Primark a dětské oblečení z Primarku mně přijde kvalitou podobné jako C&A, F&F, Lidl. Mnohdy vydrží opravdu dost, ale je potřeba důkladně vybírat, ať už se to týká kvality, tak i složení materiálů. Nebrat nejlevnější. A velikosti asi úplně nesedí, beru vždy o číslo větší. Mám tedy štíhlé a vysoké dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
1337
1.9.20 22:51

Často kupuju v C&A, hlavně ve slevách na další sezónu. Problém teda jsou kalhoty, syn je děsně hubenej a než mu to jakžtakž přestane vlát v pase, tak jsou mu krátký :roll: Obyčejný bavlněný pyžama jsem koupila i v Sinsay, ale tam to chce brát o velikost větší. Dá se vybrat i v Reserved, ale tam zase koukat na složení, u hodně triček je to směs s polyesterem a potom se mi už osypal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
1.9.20 23:12

A já bych se zas toho Pepca nebála. Jednak kolena prošoupe ve školce úplně stejně na teplákách odkudkoliv. A druhak, poslední dobou mi to připadá lepší než Lidl, to se dvakrát vypere a je to dvojnásobně velký. 8o Pyžama máme z Tchiba a drží na věky věků. :mrgreen: Ale problém s velikostí ti nevyřeším, máme to stejně a vypadá to, že klidně ještě do jara snese to 98-104, ta větší velikost je spíš tak na prvňáka. Nevím, proč to dělaj tak blbě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
2.9.20 00:49

Já třeba ráda kupuju dětem oblečení v Takku, mají jednu velikost, ne tu dvojitou, slevy mají taky jako všichni ostatní. A oblečení po vyprání vypadá stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
2.9.20 10:58

Kdyz jento dlouhy, tak to ohrn, zaposij par stehama a pak az to bude maly, tak to vyparas a je to… kupuju Sinsay, Takko, H&M podle slev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
2.9.20 11:08

Nakupuji i přes internet, tepláky Kugo, dobrá kvalita. Je u nich napsaná i délka. Jinak taky Takko, někdy Tesco, Kik i do Pepca zajdu. Z Lidlu nám to bývá většinou větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
2.9.20 11:31

Já koupila synovi pyzamovy overal v Marks and Spencer, byla to tehdy velikost 3-4 roky nebo tak nějak, no a klukovi teď bude 9, pyzamo vypada jako trictvrtecni, ale porad se do nej nějakým zázrakem pohodlně vejde :mrgreen: takže mám pocit, ze roste asi s nim a čekám, kdy to přestane :mrgreen: to byl tehdy kup :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.20 11:34

Hihi, s tím zapošívám, s tím jaká já jsem švadlenka a syn se do toho oblečení rve značně neobratně, tak to, co má zapošívané na doma, vydrží tak 3 dny :lol: A ještě se mi u jednoho nového pyžama takhle udělaly dírky, holt niť byla pevnější než látka. Jinak díky za tipy, asi se vypravím do HM, možná Takko. Pár věcí z Pepca taky máme, ale dost se sráží a já to zas tak neodhadnu, má takhle dvoje tepláky spíš jako elasťáky. Tchibo je super kvalitní, ale ta cena a taky mají většinou ta pitomá dvojčísla. Kdyby to tak bylo všude i s oblečením pro dospělé, tak by byly švadlenky ještě víc v kurzu než na šití roušek :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5378
2.9.20 20:39

@Markéta Rudná Zrovna lid má oblečení velké, takže tam bych mu pyzamo vzala 98-104, CA a HM má oblečení akorát.. Jinak já se velikosti úplně neřídím, dcera měří 111cm a kupuju oblečení 110 až 122,protoz každá značka to má jinak velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
6.9.20 18:07

Tesco ma dvojcisla? To se mi nezda :think: detem to sedi prave dost dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu