Kde kupujete tepláčky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 09.10.14 23:42
Kde kupujete tepláčky?

Maminky jsem asi na hlavu padlá nebo neschopná nevim ale zeptám se, kde kupujete dětem tepáčky? Sháním pěkné tepláčky opravdu takové no hezké nevím jak to popsat, úzký střih ne na plínu se širokým zadečkem, ne od vietnamců a takové no já nevím s obrázkem třeba krtečka nebo nějakého autíčka třeba nemusí to být nutně značka ale aby byly fakt pěkné a nestály 150Kč a víc! Vždyť je to proboha oblečení na písek… jdeme do jesliček nechci ho tam poslat jak vandráka ale asi ho nakonec pošlu nahého :D Děkuji. Praha

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 21991 příspěvků 09.10.14 23:46

No tak to si púočkám na odpovědi. Mně se zatím nejvíc vyplatilo kupovat z bazárku po jiných dětech. Jinak jsem nikde cenově přijatelné (pro mě) a hezké neviděla.

yse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 09.10.14 23:48

Taky po bazárcích a dají se vybrat opravdu pěkné a za pár peněz :mavam:

Kies
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:48

Tepláky nakupuji Lindex, Next, Zara a vydrží všechno… Ale to nevím, zda se vejdou do 150,–

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 09.10.14 23:49

@atominnka No já právě dnes proběhla i několik bazárků a vážně hrůza děs! Já koupila malému v Tescu po 110 s Krtkem a je z nich nadšený ale padaj mu :( V úterý jde do školičky a vážně asi nahej… na doma něco máme samozřejmě ale je mu to už pomalu malé a hlavně no takové… ne zrovna použitelné :D Chtěla bych něco hezkého, má teď taky rád ty obrázky na straně ale prostě takových peněz za to když to má na chvilku se mi vážně dát nechce (přeskočili jsme vel 86 ale teď jsou nám ty pěkné 92 velké a 80 už tipiťopi chce to 86)… :nevim:

chcememimi
Echt Kelišová 7768 příspěvků 09.10.14 23:50

Též nakupuji na bazárcích ;)

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 09.10.14 23:50

Co lidl? když maj akci na dětský…myslím že do 150 nějaký seženeš…;)

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 09.10.14 23:52

@yse No na doma máme taky z bazárku a je mi jedno kde za 30kč otře čokoládu ale do jesliček mi to prostě nějak nesedí… možná je to výchovou měli jsme vždy oblečení „na ven“ a hodobóžové :D… nechci nic extra ale už i on vnímá co mu oblíkám. Myslím tak 80 je odpovídající cena za něco co prodře na písku…

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 09.10.14 23:53

@Samuše JJ měli jsme 74/80 a ještě nám jsou ale už vážně tak spíš na doma, ksou krátké a s botama by do nich už táhlo a teď Lidl nemá… :( byly super. za 150 byly dvoje!!! A já blbec nemyslela dopředu… :cert:

Fíková
Kelišová 5758 příspěvků 09.10.14 23:54

Mně se osvědčila značka Wolf. Ale je to kolem těch dvou stovek.

Brontik
Kelišová 7191 příspěvků 09.10.14 23:55
@maminka miminka píše:
@atominnka No já právě dnes proběhla i několik bazárků a vážně hrůza děs! Já koupila malému v Tescu po 110 s Krtkem a je z nich nadšený ale padaj mu :(

Padaj mu?
K tomu mne napadá jedině, jehla, nit, spínací špandlík, prádlová guma a trochu šikovnosti… Dělám to tak už několik let.

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 09.10.14 23:55

Tepláky většinou seženu v Tesku nebo přímo v FaF nebo CA. Krtka tam teda mít nemusí, stačí mu modrý (nebo jiná barva) :-D konkrtně dnes jsem narazila na 2pack za 170 :-D

randr
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 09.10.14 23:56

Mothercare, zara, hm, next. Když chci opravdu na valeni se v bahně, tak KIK.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 09.10.14 23:57

Zatim nejlepsi, co jsme meli, byli z lidlu a lindexu, nove lindex jsou drahe, ale po bazarcich sezenes za dobre ceny, dcera je od 20m bez plin a je malicka, v te dobe mela 80/86, tak jsem shanela taky nejake uzke

randr
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 09.10.14 23:57

@maminka miminka
tak ten KIK, to je tak kolem těch 80ti 90ti kč

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >