Kde nakoupit dětské oblečení Next?

11
3.5.20 17:14

Kde nakoupit dětské oblečení Next?

Dobrý den, bazary jsou plné oblečení dětského oblečení Next, kde mají nádherné věci, ale kde se dá oblečení z Nextu koupit nové? Možná špatně hledám, ale vždy mě to přesměruje na nějaký nepřehledný second Hand. Vím že byl outlet ve Fashion Aréně, ale ten už tam nějakou dobu není. Kde tedy objednáváte oblečení Next na miminka? Děkuji a hezký den! ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27072
3.5.20 17:25

Na stránkách next? Byl i obchod v Praze mám dojem. Ale jak koukám na stránky, díky korone je e-shop zavřený
https://xcdn.next.co.uk/…ational.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.5.20 17:34

@pikola spousta obchodu má svoje webové stránky, ale nefungují jako eshop a bohužel na stránku už jsem narazila. ale díky koroně jsem neměla šanci zjistit, jak to na stránkách chodí. Snad se brzy rozběhne, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
3.5.20 17:36

Nakupuju pořad next pro syna tady: https://www.nextdirect.com/CountrySelect

Vždy všechno dorazilo a velká spokojenost…

Koukám ze to je ten stejný odkaz :-) tak hodně zdaru, taky se chystám objednat až to prejde, miluju jejich elastické tepláky pro syna :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.5.20 17:40

@Verurizeckova můžu se zeptat jak je to cca s cenou? Na vinted často vidím super nepoužívané kousky za pár korun, tak kolik stojí cca nová bodycka nebo overalky? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
3.5.20 17:45
@nataliepemova píše:
Dobrý den, bazary jsou plné oblečení dětského oblečení Next, kde mají nádherné věci, ale kde se dá oblečení z Nextu koupit nové? Možná špatně hledám, ale vždy mě to přesměruje na nějaký nepřehledný second Hand. Vím že byl outlet ve Fashion Aréně, ale ten už tam nějakou dobu není. Kde tedy objednáváte oblečení Next na miminka? Děkuji a hezký den! ;) :palec:

Na Černém Mostě v tom velkém obchoďáku. Ale ten jen tak neotevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.5.20 17:48

@Russet v obchodním centru? Tak tam jsem Next neviděla, tak až otevřou, zajedu se mrknout, děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
3.5.20 17:52
@nataliepemova píše:
@Russet v obchodním centru? Tak tam jsem Next neviděla, tak až otevřou, zajedu se mrknout, děkuji ;)

Myslím, že to bylo tam. Do Prahy do moc obchoďáků nechodím. Kdyžtak Chodov ještě. Asi jsem se spletla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
3.5.20 17:54

Poslední next je na Chodově v OC. Stahují se z republiky, takže je jen otázkou času kdy zavřou i to. Na fb jsou skupinky, kde preprodavaji next, nebo holt sekace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
3.5.20 17:56
@hospodki píše:
Poslední next je na Chodově v OC. Stahují se z republiky, takže je jen otázkou času kdy zavřou i to. Na fb jsou skupinky, kde preprodavaji next, nebo holt sekace.

A proč? Nekupuje se? Měla jsem z druhé ruky spací overaly od Next a byly super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
3.5.20 17:58

@nataliepemova moc se nepamatuju, většinou ale kupuju sety, napr. 5 ks bodicek za 450 Kč. Teda teď už spis tricka a overaly vůbec nevím. Já jsem ty malé věci dostala a začala jsem kupovat až když synovi byl skoro rok. Každopádně overaly vzhledem k tomu jak rychle roste, tak jsem kupovala v F&F… mají tam super ceny. Na nextu jsem nakupovala bundy, zimní kombinezu, tricka, tepláky, svetry, mikiny, dřív i ponožky, plavky jsem tam kupovala, sluneční brýle :) fakt nevím. Ale upřímně jsem na cenu zas tolik nekoukala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
3.5.20 18:01

@Russet Jj, mala poptávka, je to na Čechy moc drahé a všichni čekali na výprodeje s 50% slevou. Mikina za 500 pro dítě na tři měsíce je proste masakr. 400 za teplaky na pisek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
3.5.20 18:05

@nataliepemova já nakupuju z Anglie George. Kvalitou dost srovnatelné. Trička hezky drží tvar a barvu, to same teplaky, mikiny budou určitě na druhé. Jediné co se sepralo byly body, ale za cenu 40 Kč kus mi to zas tak nevadí. Webovky jsou nějak george adsa co uk. Třeba pack 3 overalu na spani stojí okolo 13 liber spis min. Teď jak je korona tak nedávají akce, jinak mají často 20% na novou kolekci nebo na dopravu zdarma atp.add fotky. Body za 200, klucici overaly 270 a šaty 330 za pack.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.5.20 18:13

@hospodki geoge znám, dá se koupit snad i na stylový spuntik, nevím přesně jak ta stránka je ale bála jsem se za tu cenu, že to bude něco jako z Pepca. Dobre vědět, aspoň se nebojím objednat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
3.5.20 18:26

@nataliepemova ne, je to kvalitou jako CA. Body určitě stejne pevné, teplaky drží barvu lépe než next a jak jsem psala, tak některá trika nosí už trictvrte roku a není to na tom vůbec poznat. Kdyby jsi byla z Prahy, tak se klidně na oblečení můžeš u me podívat. Má toho plnou skrin :lol: pepco je strašný šunt. Myslela jsem, ze teplaky a trika na pisek tam budou Ok, ale stačí dvakrát vyprat a je z toho hadr na podlahu. Já už teď jen objednavam a par věci občas někde koupím. Ale spis jen přes skupinky na fb - tlapkova patřila, mickey, bing… bude mít dva roky a má svoje oblíbené pohádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat