Kde nakoupit pro novorozence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MelissaMuray
Stálice 76 příspěvků 14.01.19 20:13
kde nakoupit pro novorozence?

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala, kde nakupujete nebo jste nakupovali oblečení na nejmenší za rozumné peníze? :)
Chceme někdy vyrazit na nákupy s kámoškou, ale nevíme pořádně kam. Byli jsme na Andělu, ale moc tam toho neměli :roll:
Rádi by jsme něco nového, ale i klidně nějaké bazárky, eshop apod ;)
Pokud obchody a bazárky tak poprosím v Praze :)
Děkujeme.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Babička Kristýnka
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 14.01.19 20:14

Dětský dům - v Kunraticích. Nevím jaký mají výběr oblečení, ale ostatních potřeb opravdu velký výběr. Mají i eshop

Lucy75
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 2 inzeráty 14.01.19 20:16

na úplně malé MIMI je skvělé Pepco - od 39kč koupíte vše,stejně z toho za pár praní vyroste, má to líbivý design a pak to klidně můžete v poho vyhodit :mrgreen: já osobně když jsem se měla vybavit do dvou týdnů na adopci dvojčátek - mimi půlročních, a Pepco tu nebylo, tak jsem zaktivizovala celý Mimibazar a do pár dní jsem měla doma úplně vše za pár kaček :mrgreen:

Agnes9
Kecalka 162 příspěvků 14.01.19 20:18

Ahojky, mám 5 měsíčního syna a já pro něj nakupovala (a nakupuju) hodně z eshopu Lidlu (super ceny a kvalita je fajn) a eshopu HM (mají slevy a často ještě navíc třeba 20% dolů a dopravu zdarma). Z techto dvou eshopu mame asi 90% obleceni :dance: hlavne to neprehnat a nakoupit toho s mirou :roll: me to vetsinu neunosil…

Kochanská
Povídálka 18 příspěvků 14.01.19 20:20

Já nakupují v H&M, F&F a Next. Next má oblečení dražší než první dva obchody ale krásné :)

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 14.01.19 20:23

Já kupovala na bazárcích, něco z internetu,dost v Tescu a Lidlu,Kiku. Novorozeně z toho hned vyroste, měla jsem hlavně velikost 56,62,v padesátce jen pár kousků. A teď často chodím do Pepca, je to za pár korun a neštve mě, když to prcek zničí.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 14.01.19 20:30

Já kupovala (a zas teď budu) v F&F, c&a, HM, něco v lidlu když sem narazila na pěkný kousek. Myslím že tady mají docela fajn věci za pár korun. Ale ono stačí pár kousků od těch malejch velikosti…

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 3 inzeráty 14.01.19 20:32

Taky H&M, Next, F&F, Lindex… jinak mám ráda český značky Unuo, Rockino na zimní kalhoty… online kupuju GAP, občas někde narazím na Carter's.

Betyssek
Kecalka 124 příspěvků 14.01.19 20:33

Pepco, kik, lidl, tesco… :mrgreen:

MelissaMuray
Stálice 76 příspěvků 14.01.19 20:35

Děkuji moc všem :) já právě četla, že se ani nevyplatí kupovat ta 50. Takže já zatím koukám po 56 :D od 50 když tak koupím toho fakt jen malinko..

divine woman
Extra třída :D 10213 příspěvků 14.01.19 20:36

Tesco má teď výprodej :mavam:

MelissaMuray
Stálice 76 příspěvků 14.01.19 20:39

a nevíte ještě kde je v Praze to Pepco asi tak největší ? :D u nás je Pepco v Letech, ale tam mi přijde dost malé :nevim:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 3 inzeráty 14.01.19 20:42

Pepco je naprd, hrozně nekvalitní.

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 14.01.19 20:44

Za me urcite Lidl…ty velikosti jsou ale vetsi. Ja nakupovala jen 56, male bylo malicko vetsi, ale z Lidlu je velikost 50/56 spis vetsi 56 :mrgreen: aspon me to tak prislo…a i ted to tak mame ;) ale maji tam pekne a hlavne bavlnene obleceni…Pepco byva taky fajn, ale ne vzdy je to jen bavlna, tam si ctu cedulky ;) a ta kvalita odpovida cene.. a H&M ma taky fajn obleceni :)

pocker
Kecalka 342 příspěvků 14.01.19 20:57

Tesco FaF bývají akce. Nebo teďka Pepco, ale je tam nižšší kvalita.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >