Primark - jaké jsou dětské velikosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bosorka0
Povídálka 16 příspěvků 08.01.19 23:36
Primark dětské velikosti

Holky poraďte, chystám se objednat oblečení na mimčo z Primarku, jak je to s velikostma? Údajně jsou menší? A kvalita, máte některá zkušenost?

Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 09.01.19 00:26

Nemam teda mimco, ale dve nactilete deti a kvalita je primo umerna cene - proste za ty penize sezonni obleceni. Ale deti si tam kupuji rady, to ano. Mladsi zrovna minuly tyden nejaka tricka s Harry Potterem kolem 8 € za kus, manzel tricka, mikiny, sortky a teplaky na doma a ja sobe svetriky. Jinak pak klasika spodni pradlo, fusekle a pyzama, vydrzi to bezny provoz, obmenujeme sezonne leto/zima, jinak vetsi detske velikosti sedi. Jen se mi potvrdilo, ze v kazdem state maji jiny typ obleceni. Ve Spanelsku daleko vic barevnejsi a smrncovnejsi nez v Nemecku a v Rakousku zas omezenejsi vyber, v Irsku zase trochu jine…

lucynka25
Echt Kelišová 8321 příspěvků 09.01.19 06:03

@Bosorka0 kupuji holkam a velikosti sedi ;) akorat te 4,5lete beru uz delsi dobu 116 misto 110.Na mimco mi vzdycky sedelo

smutná máma
Kelišová 5063 příspěvků 59 inzerátů 09.01.19 06:05

@Bosorka0 ano, jsou menší. Kupuju o číslo větší, než má dcerka a hned je to k nošení. Jsem moc spokojená s bavlnou. Je silnější, trička drží tvar. Zatím jsem tam dost koupila dcerce ( 4 roky) a mužovi. Tak těch úplně nejmenších kousků ven pár.
Mluvím o Primarku v Linci

smutná máma
Kelišová 5063 příspěvků 59 inzerátů 09.01.19 06:06

@lucynka25 my už jsme ve 3 letech odsud nosili 110/116, ale mám sušičku a ta taky může něco srazit

lucynka25
Echt Kelišová 8321 příspěvků 09.01.19 06:07

@smutná máma to asi jo, tu ja nemam.

Luccka88
Nováček 8 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 06:49

Určitě brát o velikost větší ;)

Bosorka0
Povídálka 16 příspěvků 09.01.19 07:27

Dekuju za postrehy, koupim a radsi vetsi :-)

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 09.01.19 09:19

Jo mmch jejich detska tricka za 2-3 € jsou bezkonkurencni. Hezke vzory, drzi, obrazky se nedroli ani v susicce a je to bavlna bez umelotin. I ty licencovana trika Mickey, Elsa Anna, Harry Potter za tech 8€ jsou porad levne…

A pyzama taky fajb, jen musim konstatovat, ze ty ze Spanelska jsou kvalitou o tridu niz nez z Nemecka ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >