Primark - jaké jsou dětské velikosti?

Hanka1
9.1.19 00:26

Nemam teda mimco, ale dve nactilete deti a kvalita je primo umerna cene - proste za ty penize sezonni obleceni. Ale deti si tam kupuji rady, to ano. Mladsi zrovna minuly tyden nejaka tricka s Harry Potterem kolem 8 € za kus, manzel tricka, mikiny, sortky a teplaky na doma a ja sobe svetriky. Jinak pak klasika spodni pradlo, fusekle a pyzama, vydrzi to bezny provoz, obmenujeme sezonne leto/zima, jinak vetsi detske velikosti sedi. Jen se mi potvrdilo, ze v kazdem state maji jiny typ obleceni. Ve Spanelsku daleko vic barevnejsi a smrncovnejsi nez v Nemecku a v Rakousku zas omezenejsi vyber, v Irsku zase trochu jine…

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22962
9.1.19 06:03

@Bosorka0 kupuji holkam a velikosti sedi ;) akorat te 4,5lete beru uz delsi dobu 116 misto 110.Na mimco mi vzdycky sedelo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
9.1.19 06:05

@Bosorka0 ano, jsou menší. Kupuju o číslo větší, než má dcerka a hned je to k nošení. Jsem moc spokojená s bavlnou. Je silnější, trička drží tvar. Zatím jsem tam dost koupila dcerce ( 4 roky) a mužovi. Tak těch úplně nejmenších kousků ven pár.
Mluvím o Primarku v Linci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
9.1.19 06:06

@lucynka25 my už jsme ve 3 letech odsud nosili 110/116, ale mám sušičku a ta taky může něco srazit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22962
9.1.19 06:07

@smutná máma to asi jo, tu ja nemam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
9.1.19 06:49

Určitě brát o velikost větší ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65
9.1.19 07:27

Dekuju za postrehy, koupim a radsi vetsi :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
9.1.19 09:19

Jo mmch jejich detska tricka za 2-3 € jsou bezkonkurencni. Hezke vzory, drzi, obrazky se nedroli ani v susicce a je to bavlna bez umelotin. I ty licencovana trika Mickey, Elsa Anna, Harry Potter za tech 8€ jsou porad levne…

A pyzama taky fajb, jen musim konstatovat, ze ty ze Spanelska jsou kvalitou o tridu niz nez z Nemecka ;)

  • Citovat
  • Upravit
6307
28.5.21 22:20

primark Praha

Nechce se mi zakládat nové téma. Nevíte někdo již termín otevření v Praze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
29.5.21 00:11
@smutná máma píše:
Nechce se mi zakládat nové téma. Nevíte někdo již termín otevření v Praze?

Barak se muze z fleku otevrit, lidi nabírají od podzimu, ale zrovna nedavno jsem videla inzerát na nocni doplnovace a prodavače…sama jsem zvedava, hlavne na ceny a kvalitu, zda tricko, ktere venku stoji dve ecka, kolik bude stát tady.. ;)

  • Citovat
  • Upravit
6307
29.5.21 12:17

No, když nebude, vrátím se do Rakouska :think: jiné ceny ať si tu nechají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
29.5.21 20:53
@smutná máma píše:
No, když nebude, vrátím se do Rakouska :think: jiné ceny ať si tu nechají

Asi tak. Nakupovala jsem v Drážďanech, Linzi a Madridu. Nejsmrncovnejsi byly hadry ze španělského Primarku.

  • Citovat
  • Upravit
56505
29.5.21 20:57
@Hanka1 píše:
Asi tak. Nakupovala jsem v Drážďanech, Linzi a Madridu. Nejsmrncovnejsi byly hadry ze španělského Primarku.

Jezdím nakupovat do Drážďan. Jsem zvědavá jak bude obchod vypadat v Praze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
29.5.21 20:58

Je to něco jako u nás Pepco ale kvalitativně je to tak o třídu výš věci určitě jsou menší

  • Citovat
  • Upravit
Hanka1
30.5.21 09:54
@topazio píše:
Jezdím nakupovat do Drážďan. Jsem zvědavá jak bude obchod vypadat v Praze.

Velikostí by mohl být i vetsi. I kdyz otázkou je kolik pater budou kancelare a kolik samotný obchod…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat