Primark - jaké jsou dětské velikosti?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
Reakce:
@Bosorka0 kupuji holkam a velikosti sedi
akorat te 4,5lete beru uz delsi dobu 116 misto 110.Na mimco mi vzdycky sedelo
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bosorka0 ano, jsou menší. Kupuju o číslo větší, než má dcerka a hned je to k nošení. Jsem moc spokojená s bavlnou. Je silnější, trička drží tvar. Zatím jsem tam dost koupila dcerce ( 4 roky) a mužovi. Tak těch úplně nejmenších kousků ven pár.
Mluvím o Primarku v Linci
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucynka25 my už jsme ve 3 letech odsud nosili 110/116, ale mám sušičku a ta taky může něco srazit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jo mmch jejich detska tricka za 2-3 € jsou bezkonkurencni. Hezke vzory, drzi, obrazky se nedroli ani v susicce a je to bavlna bez umelotin. I ty licencovana trika Mickey, Elsa Anna, Harry Potter za tech 8€ jsou porad levne…
A pyzama taky fajb, jen musim konstatovat, ze ty ze Spanelska jsou kvalitou o tridu niz nez z Nemecka ![]()
- Citovat
- Upravit
primark Praha
Nechce se mi zakládat nové téma. Nevíte někdo již termín otevření v Praze?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@smutná máma píše:
Nechce se mi zakládat nové téma. Nevíte někdo již termín otevření v Praze?
Barak se muze z fleku otevrit, lidi nabírají od podzimu, ale zrovna nedavno jsem videla inzerát na nocni doplnovace a prodavače…sama jsem zvedava, hlavne na ceny a kvalitu, zda tricko, ktere venku stoji dve ecka, kolik bude stát tady.. ![]()
- Citovat
- Upravit
No, když nebude, vrátím se do Rakouska
jiné ceny ať si tu nechají
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@smutná máma píše:
No, když nebude, vrátím se do Rakouskajiné ceny ať si tu nechají
Asi tak. Nakupovala jsem v Drážďanech, Linzi a Madridu. Nejsmrncovnejsi byly hadry ze španělského Primarku.
- Citovat
- Upravit
@Hanka1 píše:
Asi tak. Nakupovala jsem v Drážďanech, Linzi a Madridu. Nejsmrncovnejsi byly hadry ze španělského Primarku.
Jezdím nakupovat do Drážďan. Jsem zvědavá jak bude obchod vypadat v Praze.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Je to něco jako u nás Pepco ale kvalitativně je to tak o třídu výš věci určitě jsou menší
- Citovat
- Upravit
@topazio píše:
Jezdím nakupovat do Drážďan. Jsem zvědavá jak bude obchod vypadat v Praze.
Velikostí by mohl být i vetsi. I kdyz otázkou je kolik pater budou kancelare a kolik samotný obchod…
- Citovat
- Upravit
Nemam teda mimco, ale dve nactilete deti a kvalita je primo umerna cene - proste za ty penize sezonni obleceni. Ale deti si tam kupuji rady, to ano. Mladsi zrovna minuly tyden nejaka tricka s Harry Potterem kolem 8 € za kus, manzel tricka, mikiny, sortky a teplaky na doma a ja sobe svetriky. Jinak pak klasika spodni pradlo, fusekle a pyzama, vydrzi to bezny provoz, obmenujeme sezonne leto/zima, jinak vetsi detske velikosti sedi. Jen se mi potvrdilo, ze v kazdem state maji jiny typ obleceni. Ve Spanelsku daleko vic barevnejsi a smrncovnejsi nez v Nemecku a v Rakousku zas omezenejsi vyber, v Irsku zase trochu jine…