Kde nakupujete dětské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 11.04.10 17:33
Kde nakupujete dětské oblečení?

Milé maminky.Chtěla bych se optat,kde nakupujete dětské oblečení.Myslím jiné obchody, než je HM,CA,sekáče a podob.Nemám nápady.Díky za tipy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.10 17:38

Hodně maminek si pochvaluje oblečení z Tesca, já nedám dopustit na oblečky z obchodů Kik. Jsou pěkné, kvalitní a malému krásně sedí.

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 11.04.10 17:47

Taky chválím Kik a někdy Tesko, ale Kik je suprově moderní, levné a velikosti odpovídají :palec:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 11.04.10 17:53

převážně tesco trochu draží ale prostě nádherný

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 11.04.10 17:54

Taky KIK,ten já ráda :lol:

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 11.04.10 17:56

kik je fajn u nas ale nemam štěsti na velikosti a tesko supr maji často vyprodej

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 11.04.10 18:07

Koukám že asi prolézám špatné pobočky Kik, protože já tam vidím samé nekvalitní, předražené a krabicového střihu věci :think:
Ještě občas nakupujeme u prodejců „vietnamských“ značek (K&Y, Frog… ), většinou ale ty bazary…

monkax
Závislačka 2539 příspěvků 11.04.10 18:14

Tak já nakupuju v kiku, nebo tescu. V tom kiku je to boží, byla bych tam klidně i celý den :oops:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 11.04.10 18:15

My nakupujeme v Tescu-výprodeje.Parádní věci za super ceny a taky Kik :wink: :wink:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 11.04.10 18:16

no nakupuji v tescu, ale převážně kupuji na MMB.. . protože na miminka i když je to oblečení po někom je jak nové.. hlavně když je to nějaká značka.. takže my jedem v použitém a jsem spokojená! :palec:

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 11.04.10 18:16

Holky, na KIK už jsme slyšela hodně chvály, ale ještě jsem tam nikdy nebyla. Poradíte, kde na něj narazím v Praze? Díky :wink:

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 11.04.10 18:43

Já nedám dopustit na MMB.Dají se tam sehnat věcičky jako nové.Vždy jsem byla maximálně spokojená. :palec:

Petra/J.P.H.
Kelišová 5922 příspěvků 11.04.10 18:47

Nakupuju vsude, ale jeste se tady nezminil Marks&Spencer a ja strasne rada chodim do Debenhams. Tam jsou moc pekne vecicky od Jaspera Conrana nebo Johna Rochy. Ale to jdu, kdyz vylozene neco shanim na urcitou prilezitost, nebo mam nejakou predstavu. Jinak bodicka, ktere jsou hned spinave kupuju v tescu za par penez. Kik neznam, pridavam se otazkou Kde je v Praze?

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 11.04.10 18:53

Pro Adámka v Tescu,skoro vše od miminka až doteď.
Emičce ne,protože jí nesedí ten střih - vše je široké.

Jinak různě,značkových obchodů u nás moc nemáme,ale když se dostanu do většího města,často nakoupím kvalitní věci ve slevách.
U vietnamců nerada,ale Adámkovi tam věci na lítačku občas koupím.Nesnáším totiž sekáče.Raději koupím vietnamské kalhoty než kvalitní použité :mrgreen:

Kik nesnáším,u nás nestojí za nic.Adámkovi jsem tam koupila zimní bundu a po sezoně ji rozpáranou sešitou se špatným zipsem můžu vyhodit.

Úplně nejvíc nakupuji u nás po městě ve specializovaných dětských obchodech ve výprodejích.Na to jsem měla poslední dobou štěstí.Jsou to různé značky.

Po netu věci nakupuju vyjímečně,s poš­tovným se mi to většinou nevyplatí a neutrefím velikost.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 11.04.10 18:54

Nakupuji na MMB, hlavně trička a tepláčky. Dík za připomenutí, hned jsem tam uvalila za jarní výbavu rarachů 700 :mrgreen:
Jinak se mi dobře nakupuje v Tescu a na maličkou mi teď babička řádí v CaA :wink:
Nemám nic ani proti větnamnským spoluobčanům, jen je třeba dobře vybírat :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >