Kde nechat vyrobit oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anetis
Povídálka 15 příspěvků 02.01.18 16:30
Kde nechat vyrobit oblečení

Ahoj, máte zkušenosti s nějakou dobrou firmou na výrobu dětského oblečení(různé soupravy-triko+tepláky, apod.)?
Ráda bych na e-shop oblečení s vlastním designem, ale švadleny jsou velmi drahé a různé firmy ve výsledku taky(nechám tam dát vlastní logo a jsem na 400kč jak nic) např. belabel.cz(ideální stránka ale nakonec moc drahá i při více kusů). Dokonce jsem z marnosti vjela i na aliexpress, ale tam ceny nejsou o nic lepší.
Budu rád za případný typ na nějakou firmu na výrobu textilů na který bych dala vlastní design.

Reakce:
Janli
Kelišová 6293 příspěvků 02.01.18 18:15

Pokud chceš prodávat kvalitní oblečení, budeš se muset s vyšší cenou smířit. Látka něco stojí, práce taky a stroje taky nejsou zdarma. Pokud nebudeš šít ve velkém v Bandladéši, tak tričko za pade nepořídíš. Cenou konkurovat nemůžeš, jenom kvalitou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 21:58

Na to je jediná rada. Pořiď si prostory, stroje a pusť se do toho sama.
Můj šéf takhle začínal v 80 letech. Na Veritasce.

Dnes má ve firmě výrazně jiné vybavení :mrgreen:, ale věnuje se tomu dodnes a stále umí sednout za stroj a ušít si co potřebuje.

Moje zkušenost z tohoto zaměstání je, že poslední dobou je každý designer, ale ke stroji umí sednout málokdo.

Jeslti chceš kvalitbě a za levno, musíš se obrátit na některého dobrého zprostředkovatele a objednat si toho kontejner v Bangladeši, tak jak ti navrhuje @Janli

Anonym kvůli zaměstnaní prosím ponechat nebo celý příspěvek smazat. Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >