Reklama

Kde nechat vyrobit oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anetis
Povídálka 15 příspěvků 02.01.18 16:30
Kde nechat vyrobit oblečení

Ahoj, máte zkušenosti s nějakou dobrou firmou na výrobu dětského oblečení(různé soupravy-triko+tepláky, apod.)?
Ráda bych na e-shop oblečení s vlastním designem, ale švadleny jsou velmi drahé a různé firmy ve výsledku taky(nechám tam dát vlastní logo a jsem na 400kč jak nic) např. belabel.cz(ideální stránka ale nakonec moc drahá i při více kusů). Dokonce jsem z marnosti vjela i na aliexpress, ale tam ceny nejsou o nic lepší.
Budu rád za případný typ na nějakou firmu na výrobu textilů na který bych dala vlastní design.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5632 příspěvků 9 inzerátů 02.01.18 18:15

Pokud chceš prodávat kvalitní oblečení, budeš se muset s vyšší cenou smířit. Látka něco stojí, práce taky a stroje taky nejsou zdarma. Pokud nebudeš šít ve velkém v Bandladéši, tak tričko za pade nepořídíš. Cenou konkurovat nemůžeš, jenom kvalitou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 21:58

Na to je jediná rada. Pořiď si prostory, stroje a pusť se do toho sama.
Můj šéf takhle začínal v 80 letech. Na Veritasce.

Dnes má ve firmě výrazně jiné vybavení :mrgreen:, ale věnuje se tomu dodnes a stále umí sednout za stroj a ušít si co potřebuje.

Moje zkušenost z tohoto zaměstání je, že poslední dobou je každý designer, ale ke stroji umí sednout málokdo.

Jeslti chceš kvalitbě a za levno, musíš se obrátit na některého dobrého zprostředkovatele a objednat si toho kontejner v Bangladeši, tak jak ti navrhuje @Janli

Anonym kvůli zaměstnaní prosím ponechat nebo celý příspěvek smazat. Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >