Kde prodat dárkový poukaz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 14:46
Kde prodat dárkový poukaz?

Krásný den všem,
obracím se na Vás s dotazem zda mi poradíte kde prodat poukaz na
foto knihu? dostala jsem tento poukaz k zakoupenému fotoaparátu
a pravděpodobně nevyužiji. Jelikož je poukaz v docela vysoké hodnotě
bylo by škoda ho nevyužít :think:

Děkuji za rady :kytka:

Reakce:
AstraG
Závislačka 4453 příspěvků 15.10.14 14:53

Tak ho někomu daruj, když tě to nic nestálo ne?

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 15.10.14 14:55

Lidi vytriskaj peníze na vsem. Když ho nevyužije nikdo z rodiny, co ho darovat třeba detskemu domovu? Taky si jistě rádi udělají památku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 14:58

@Raduš.ka44
to mě upřímně nenapadlo…kde tedy nejvhodněji darovat?

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 15.10.14 15:00

Teda to je zase moralistů… jestli jsou všichni tak „morální“ tak proč je všude to co je… Dala bych to na sbazar nebo podobnou stránku. Prodám pokaz v hodnotě 1000 za 200… nemyslím si že se to dá prodat za moc. Nebo za něco vyměnit. Vyměním poukaz za velkou čokoládu… proč ne :nevim:

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 15.10.14 15:20

Nechápu o co jde? Foťák nebyl zadarmo vlastně si ten poukaz koupila. Písní prosím zprávu mně by se zrovna fotokniha hodila třeba se domluvíme ;)

evill
Závislačka 3775 příspěvků 15.10.14 19:03
@AstraG píše:
Tak ho někomu daruj, když tě to nic nestálo ne?
@Raduš.ka44 píše:
Lidi vytriskaj peníze na vsem. Když ho nevyužije nikdo z rodiny, co ho darovat třeba detskemu domovu? Taky si jistě rádi udělají památku…

Proc by to mela nekomu darovat, kdyz to chce prodat? Kdyz vyhrajete ve sportce tak to taky nekomu darujete protoze to nic nestalo? :nevim:

AstraG
Závislačka 4453 příspěvků 15.10.14 19:14

@evill Protože když vyhraju ve sportce, tak to já osobně využiju, ale když poukaz nevyužiju, tak ho prostě někomu dám - kamarádce třeba, ale holt to mám jinak nastanevý no, když jsme získala vstupenky do dinoparku a věděla jsem, že je neužijeme, tak jsem prostě na facebook napsala, že je mám, jestli je někdo nechce a dala jsem je zadarmo. hadry po dětech taky nemusím za každou cenu prodat, jsem ráda, když je dám kamarádce, co je na tom divnýho?

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 15.10.14 19:38

Dneska je to tady hodně vtipný. Tak třeba když ten foťák stoji 5-10 000 tak ten poukaz beru jako formu slevy. Trvám na tom že už to jednou zaplatila, nechápu proč by to mela jenom tak darovat. Naopak když se povede za něj získat o to lépe. Spíše odsuzuju prodej kupónu z Dm a podobně. A peníze určite využije třeba na brašnu na foťák. To je jako koupit výrobek s 20% navíc a říct dej mi to stejne to nevyužiješ stejne te to nic nestálo. :nevim:. Už vím proč sem nemám nakukovat ztráta času, chodila jsem si pro rady a tipy ale tady je to moralizování a spousta diskutujících má snad patent na rozum. :zed:

evill
Závislačka 3775 příspěvků 15.10.14 19:45
@AstraG píše:
@evill Protože když vyhraju ve sportce, tak to já osobně využiju, ale když poukaz nevyužiju, tak ho prostě někomu dám - kamarádce třeba, ale holt to mám jinak nastanevý no, když jsme získala vstupenky do dinoparku a věděla jsem, že je neužijeme, tak jsem prostě na facebook napsala, že je mám, jestli je někdo nechce a dala jsem je zadarmo. hadry po dětech taky nemusím za každou cenu prodat, jsem ráda, když je dám kamarádce, co je na tom divnýho?

To je ale tvoje vec. Spis nechapu co je divneho na tom, ze chce nekdo prodat lacneji to, co sam nevyuzije. Taky te snad nikdo nenutil aby si listky do dinoparku prodala a nedavala je, kdyz si je dat chtela. Nebo ne? To bys mohla psat ke kazdemu oblecku do bazarku at nejsou drzgresle a veci rozdaji, ze ty taky davas kamaradce zadarmo. :nevim:

tamikuc
Kecalka 173 příspěvků 29.03.15 11:36

Pěkný den :)
nevíte někdo, kde prodat slevu 50% do autoškoly? Snažila jsem se najít nějaké stránky na prodej voucherů, ale nic jsem nenašla :( :nevim:
Děkuji moc :kytka:

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 29.03.15 11:39

Místní FB bazar?

tamikuc
Kecalka 173 příspěvků 29.03.15 11:43

@geilens Děkuju :), FB používám, ale o takových stránkách jsem nevěděla :think:

dituleska
Kelišová 6094 příspěvků 29.03.15 12:41

Do jaké autoškoly?

tamikuc
Kecalka 173 příspěvků 29.03.15 12:58

Autoškola Č. A.S. v Ostravě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >