Jak opravit softshell?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 14.10.14 08:08
Jak opravit softshell?

Ahoj, koupila jsem z mmb bundu, měla být nenošená. Má ale na kapuci kaz, zřejmě už z výroby - natrhlý povrch softshellu. Máte někdo tip na opravu, aby se to dál nepáralo?
Díky :kytka:

Reakce:
tatranka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 08:17

Jestli není možnost vrácení, vem bundu a zajdi do nějakého lepšího sportu, hanah, hudy nebo i cyklo sportu, prodávají takové spreje a ten tui to roztžené místo zacelí a dál se to nebude párat nic a můžeš to normálně prát, FUNKCE MATERIÁLU BUDE ZACHOVÁNA

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 14.10.14 08:31

Já bych tam nažehlila nějakou nažehlovačku, aby to nebylo vidět.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 14.10.14 09:03

@Aspera to lze i na softshell? Nevedela jsem :palec:

ja_Lena
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 14.10.14 09:21

Zehlit softshelku?? Dyt se propali…ne?

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 14.10.14 10:08

@AniNevim jde to. Musí se teda opatrně a radši na nižší teplotu delší dobu, ale jde to.
Tady taky nažehlujou http://obleceni.mimishop.cz/…e-stahovanim

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 14.10.14 10:27

@Aspera perfektni, dekuji moc, je to velka inspirace.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 14.10.14 10:36

@AniNevim hlavně bacha při nažehlování, já nažehlovala na flísovou mikinu a měla jsem jen malej hadr, přes který jsem to nažehlovala a sáhla jsem si žehličkou na flís a šup, vypálený kus na mikině během vteřiny :zed:

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 14.10.14 12:27

@tatranka1 To myslíš impregnaci? Impregnační uni sprej mám i doma, je to z boku na kapuci, moc vidět to nebude. Tou impregnací by to mohlo držet… :think:
Co s bundou se řeší, chtěla jsem aspoň slevu, paní se zatím neozvala. Tvrdí, že o vadě nevěděla a chtěla ji nafotit. Bunda je jinak celkem pěkná, pokud se to nebude párat, parádu nadělá.

tatranka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 14:46
@Genovesa píše:
@tatranka1 To myslíš impregnaci? Impregnační uni sprej mám i doma, je to z boku na kapuci, moc vidět to nebude. Tou impregnací by to mohlo držet… :think:
Co s bundou se řeší, chtěla jsem aspoň slevu, paní se zatím neozvala. Tvrdí, že o vadě nevěděla a chtěla ji nafotit. Bunda je jinak celkem pěkná, pokud se to nebude párat, parádu nadělá.

Impregnaci ne.Je to takové lepidlo ve spreji. Měli jsme ho, vzorek, a zalepili s ním prořízlé goráčové kalhoty a super

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 14.10.14 21:15
@tatranka1 píše:
Impregnaci ne.Je to takové lepidlo ve spreji. Měli jsme ho, vzorek, a zalepili s ním prořízlé goráčové kalhoty a super

Aha, to jsem nevěděla. Zkusím sehnat, děkuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >