Zkušenosti s úklidovou firmou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 17:51
uklidová firma

Maminky prosim máte někdo zkušenost s uklidovou firmou???mám malý rodiný domek a potřebovala bych uklidit asi tak od všeho něco, doma sesnažim uklízet průběžně jenže mam dvě male děti které jsou sice ve školce, a já jsem v práci někdy přijdu z práce domu večer aje? na uklid už opravdu nemam sílu a čas, jsem ráda že něco uvařím…s dětmi je odpoledne doma manžel a ten s edětem věnuje takže také nestihne nic uklidit, max umyje nádobí, nemma doma viloženě binec ale všude něco…
chci se zeptat měl někdo uklidovou firmu???jak dlouho uklizela a co všechno vám uklidily???myslim tim zda i nablejskaly kachličky v koupelně atd,,,nějak nemám představu ani o ceně.
a ještě dotaz to tam toho člověka mám nechat samotného???a nebo jak to je? myslíte že taková firma opravdu dobře uklidí dům 3 plus 1?nebo si mám raději vzít dva dny dovolené a vygruntovat všechno sama?
i o vikendu uklízím ale děti mi to nějak za zády všechno rozházeji a vyžaduji pozornost tak by mi nějaky razantní uklid bodnul. obdivuji maminky které chodí do práce a maji děti a maji doma stále naklizeno-asi nejsem ten typ nebo raději vemu děti ven…Také by mne zajimala zhruba cena uklidu.

Reakce:
bibi88
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 12.10.14 18:31

Určitě Vám firma uklidí dobře. Spíše se ale poohlidněte po menší firmičce. Jednorázové úklidy se pohybují od dvou do čtyř tisic. Podle toho co všechno chcete. (Okna, prach, sociální zařizení) firmy si také dovezou své přípravky, hadříky apod.
A když máte děti bude lepší když je někam vyšlete s tatínkem. Abyste tam zůstala s úklidovou firmou sama (aby se děti nepletly) samotné bych je nenechávala. :)

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 12.10.14 19:04

Tak nemusis nikomu vysvetlovat ani se omlouvat ze nestihas uklizet, vsechny nejsme superzeny. Ja mam mladeho kluka, uklizi perfektne, dvakrat jsem byla a nim doma a ke konci odesla s malou, ted uz se potkavame jen ve dverich. Chodi pred vikendem, odejdu z bordelu na prochazku, prijdu do uklizeneho :-D idelani. Kdyz chci neco navic reknu co a jak.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 12.10.14 19:46

Já nevím no, ale za tu dobu co tam na ně budeš koukat jak uklízejí to můžeš udělat sama :nevim: spíš bych oželela nablískané kachličky a za ty prachy vyrazila s dětmi na pořádný výlet :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 51216 příspěvků 3 inzeráty 12.10.14 21:49

Měli jsme firmu a spokojená jsem nebyla. přišlo mi, že jsou zvyklí uklízet kancelářské prostory, ne domy. Okna udělali dobře, koberce vyčistili, ale koupelnu jen tak přejeli mokrým hadrem, nechali spoustu vodního kamene, sprcháč tragedie.
cna příšerná 180/hodinu. přišli na ednorázový úklid 4, vykázaly 30 hodin práce, co tu dělali takovou dobu netuším.

Ted mám paní na úklid, na doporučení známých a úžasné. uklidí všechno co potřebuji, vypere, vyžehlí… cena o třetinu mín. ím, že je na doporuční, tak dostala hned klíče. kontrolovat netřeba.

skabik
Povídálka 23 příspěvků 20.10.14 15:16

Taky se přidávám k diskuzi. Jsem také spíš pro „paní na úklid“ co dokáže zázraky. Je to báječný. člověk se vrací do uklizeného bytu a pak má více času na děti a rodinu. Navíc, jelikož se jedná o normální ženskou od rodiny, tak prostě ví, co je třeba uklidit a nemusíte diskutovat s předraženou firmou, která posílá zaměstnankyně, které neplatí moc dobře a oni zkrátka nemají motivaci. ALe to je jen můj názor. Kdyby měl někdo zájem o doporučení úklidu nebo i hlídání dětí tak pište SZ. Písnu vám ráda kontakt a paní doporučím. Jedná se o Plzeň a okolí. :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Aster
Povídálka 14 příspěvků 27.10.14 16:19

Ahoj, to znám! Mám malé mimčo a pracuju z domova, takže na úklid fakt není čas. Bydlíme kousek za Prahou a nikdo k nám nechtěl jezdit uklízet, že je to daleko. Teď mi ale jezdí moc šikovná slečna z agentury z Prahy, nebojím se ji nechat tam samotnou. Jdu s dcerkou na procházku, nakoupím, přijedu domů a vše se blejská a voní! Je to paráda! Mám vyžehleno, naklizeno, nakoupeno a vše během 4 hodin :) máme domeček 85 m2, úklid a žehlení jí trvá 3-4 hod. Kdybys chtěla kontakt, napiš :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >