Zasklená terasa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alčák1
Závislačka 2749 příspěvků 13.10.14 21:50
Zasklená terasa

Ahoj děvčata,
přemýšlíme s manželem, že si necháme zasklít terasu 5,5×4m a necháme si tam udělat obývací pokoj. Nemáte někdo??? docela by mě zajímalo, kolik taková legrace stojí.
Díky moc :kytka:

Reakce:
achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 14.10.14 06:37

Taková napůl zimní zahrada. To závidim :-)

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 14.10.14 06:42

Krásný mě by zajímalo jestli tam v létě není jak v sauně :think:

nedočkavec
Kecalka 474 příspěvků 13.07.16 13:12

Tak jak to dopadlo? nechali jste si to udělat? také by mě zajímala cena, uvažujeme nad tím už delší dobu. Budu ráda za jakékoliv postřehy.

Alčák1
Závislačka 2749 příspěvků 13.07.16 19:57

Zatím ji nemáme - bohužel je to dost drahý. Nechala si to udělat kamarádka, která bydlí kousek přes ulici. Má 53m nejprve tam měla posezení, jenže je tam strašný horko a uschly jí tam všechny kytky :? tak si tam nechala udělat takovou tělocvičnu, že tam chodí na večer na pás… má tam rolety a některá okna jdou otevřít ale stejně :?. Dala za to necelých 90 000,– :zed: já bych spíš chtěla aby se to dalo posouvat ty skla do sebe aby to vypadalo, že tam okna nejsou a pak se to zatáhlo, na to, že mám 56m tak počítám cca 150 - 200 000,– zatím to teda nepotřebuju, to raději udělám novou střechu a okna :( ale hezký to je ;)

nedočkavec
Kecalka 474 příspěvků 14.07.16 09:16

Tak díky za info popídím se dál.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >