Kde prodat přebytečný materiál ze stavby?

18.2.16 10:29

Kde prodat přebytečný materiál ze stavby?

Ahojky,

potřebuju poradit. Po menší pauze doděláváme rodinný domek a zbyl nám tady nějaký stavební materiál. Především střešní izolace. Nějak špatně nám spočítali rozměry střechy tak to tu zbylo. Jsou to mezikrovní polystyrénové tvárnice a je toho asi 76 m2. Chceme to někomu přenechat za zbytkovou cenu. Hlavně ať to ještě dojde užitku a nemusíme to vyhazovat. :-(

A teď to hlavní - neznáte nějaké portály, kam by to šlo hodit? Dala jsem to na Aukro, ale říkám si, že by to chtělo více míst. Potřebujeme se toho teď rychle zbavit. Místnost, kde to bylo uskladněné, potřebuju vyklidit.

Moc díky! Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58486
18.2.16 10:37

@xkavl03 avizo, bazos, nebo skupiny na fb - stavíme, rekonstruujeme a podobné. Určitě tam odběratele najdeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 10:49

Díky, na FB jsem úplně zapomněla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
18.2.16 10:54

SBazar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
18.2.16 10:54

Na facebooku dneska asi nejlíp. Je tam taková nejsnadnější komunikace, tak tam hodně lidí hledá.

• Nahlásit
  • Citovat
6722
18.2.16 11:03

@xkavl03 Poměrně dobře fungují tzv. stavební bazary. Mrkni, jestli nějaký nemát epoblíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 15:52

Premek Orac - Fyzické stavební bazary? Něco jako stavebniny bazar?

FB? - Nemáte nějaký tip na skupinu kolem stavění. Nedaří se mi nic dohledat. Jen klasické bazary.

Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
18.2.16 15:54
@xkavl03 píše:
Premek Orac - Fyzické stavební bazary? Něco jako stavebniny bazar?

FB? - Nemáte nějaký tip na skupinu kolem stavění. Nedaří se mi nic dohledat. Jen klasické bazary.

Moc díky.

Tak začala bych místními fb bazary. Jsou tam minimální náklady na dopravu.

• Nahlásit
  • Citovat
428
22.2.16 14:52

My se právě po takových zbytcích poohlížíme (nákup až do budoucna), sjíždíme hlavně Bazoš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama