Kde se dobře najíst-Praha

1010
21.9.21 12:17

Kde se dobře najíst-Praha

Jedeme na víkend do Prahy, uvítala bych tipy, kde se dá dobře najíst. Nejlépe v centru, žádné hogo fogo restaurace.. :D, klidně i dobrý kebab. Popř. doporučte kam určitě zajít, výstava a tak. Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1974
21.9.21 12:19

@toma0105 Vinohradský parlament na Míráku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
21.9.21 12:24
@toma0105 píše:
Jedeme na víkend do Prahy, uvítala bych tipy, kde se dá dobře najíst. Nejlépe v centru, žádné hogo fogo restaurace.. :D, klidně i dobrý kebab. Popř. doporučte kam určitě zajít, výstava a tak. Děkuji :palec:

Vyhlášený kebab je na Dvorcích (https://magazin.aktualne.cz/…cc47ab5f122/).
Jinak bych ti doporučila věřit referencím na mapy.cz, ještě jsem se takhle při výběru nesekla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
21.9.21 12:26

@Coleta to vypadá dobře, úplně jsem dostala chuť na ty jejich knedlíky…děkuji za tip :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
21.9.21 12:30

Na Míráku skvěle vařej i v Mlsném kocourovi. Na Letné jsem nedávno objevila luxusní creperii (U Slepé Kočičky) - kdybyste třeba šli do Zemědělského muzea, můžete to spojit ;) A luxusní steaky dělali pod Karlákem v restauraci Stará Doba, ale tam jsem už nebyla roky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
21.9.21 12:33

A máš nějaký konkrétní požadavky na kuchyni? V centru je výborná asijská restaurace v pasáži Světozor a dole je Ovocný Světozor, tam si můžete dát zákusek. A pokud jedete s dětmi, tak za tou pasáži v zahradě je hřiště.
Pak okolo klasika mekáč, KFC, bageterie Boulevard. Je tam i obchůdek s hot dogy, tam je mají výborné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
21.9.21 12:36

U Fleků a kdekoliv jinde, nyní jsou všude dobré ceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23751
21.9.21 12:36

U Švejka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
21.9.21 12:43
@Klopotkova píše:
U Švejka

taky dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
21.9.21 12:44

@toma0105 Hodně mě teď baví Masaryčka - restaurace v prvorepublikovém stylu přímo na Masarykově nádraží. Mají i skvěle ošetřenou Plzeň v nachlazených půllitrech.
Pokud máte rádi Americkou kuchyni, pak Hooters. Pokud českou kuchyni, tak klidně Havelskou korunu, která je vedle.
Pokud italskou, pak Alforno na Petrském náměstí.
Pokud pálivé asijské, tak není zlý Modrý zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
21.9.21 12:54
@Premek_Orac píše:
@toma0105 Hodně mě teď baví Masaryčka - restaurace v prvorepublikovém stylu přímo na Masarykově nádraží. Mají i skvěle ošetřenou Plzeň v nachlazených půllitrech.
Pokud máte rádi Americkou kuchyni, pak Hooters. Pokud českou kuchyni, tak klidně Havelskou korunu, která je vedle.
Pokud italskou, pak Alforno na Petrském náměstí.
Pokud pálivé asijské, tak není zlý Modrý zub.

Ty jo, na Masaryčce jsme byli několikrát a v hospodě nikdy :think:
Zato jsme byli ve Výtopně na Václaváku. Jestli vůbec ještě funguje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
21.9.21 13:00

@Russet Je to nové asi od srpna. Zkuste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
21.9.21 13:08
@unuděná píše:
Na Míráku skvěle vařej i v Mlsném kocourovi. Na Letné jsem nedávno objevila luxusní creperii (U Slepé Kočičky) - kdybyste třeba šli do Zemědělského muzea, můžete to spojit ;) A luxusní steaky dělali pod Karlákem v restauraci Stará Doba, ale tam jsem už nebyla roky…

no, Mlsnej kocour je ukázkový hospodský pajzl, v tom nepejorativním smyslu, takže guláš, svíčková, řízek atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
21.9.21 13:16
@annlady píše:
no, Mlsnej kocour je ukázkový hospodský pajzl, v tom nepejorativním smyslu, takže guláš, svíčková, řízek atd

Ale vůbec, chodila jsem tam na lososa s pastinákovým pyré a saláty. Taky super žebra. Fakt je, že už tak před 3 lety naposledy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
21.9.21 13:18

@Mediula je nám to jedno, nejsme žádní bio, eko, vegani atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat