Veřejná venkovní koupaliště.

411
16.8.21 14:17

Veřejná venkovní koupaliště.

Chodíte se rádi koupat ven?
My jsme byli nedávno na koupališti Jureček a na jezeru Ovčáry, Lhota.
Já to nemám moc ráda, vadí mi ten otevřeny prostor na sluníčku.
Nechce se mi brát jídlo z domova, na které mě přejde z horka chuť, zároveň se mi nechce stát ta fronta na klobasy a stánkové smažené jídlo. Být na zemi na dece, kde mě obtěžuje hmyz. Řešit mazání děti, které o to nestojí, navíc je furt hlídat ještě v tom davu. No, řeknu vám jsem vyřízená na par let dopředu. Zlatý horský tůry.
Vzhledem k tomu, kolik tam bylo lidí, tak ostatní to nejspíš rádi mají.
Jureček mi nepripadal moc cistej. Ani se mi tam nechtělo.
Ovčáry byly čistý a krásný. Za mě nejlepší volba. Jediný minus, je ze parkování je takové, že jsme si dost zašli. Lepší by bylo přijet brzy rano. Ne v 10 :mrgreen:
Jezero Lhota bylo vážně přeplněné. 8o
Byli jsme teď s kamarády, kteří jsou z letošního leta trochu nešťastní. Jsou zvyklý cely den, každý den pokud to lze trávit s detma na venkovních koupalištích.
Milují ty pařáky, a kamarádka nesnáší stín 8o :lol: A na zahradě mají bazén a vážně krasnej a vychytanej. To by se ani nikam vlacet nemuseli. A takových milovníků je usuzuji hodně. Nebo? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6564
16.8.21 14:19

Do prirodnich koupalist v cr bych nestrcila ani palec od nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
16.8.21 14:23

@Jogrr Tak tomu naprosto rozumím. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
16.8.21 14:25
@Dollorres píše:
Chodíte se rádi koupat ven?
My jsme byli nedávno na koupališti Jureček a na jezeru Ovčáry, Lhota.
Já to nemám moc ráda, vadí mi ten otevřeny prostor na sluníčku.
Nechce se mi brát jídlo z domova, na které mě přejde z horka chuť, zároveň se mi nechce stát ta fronta na klobasy a stánkové smažené jídlo. Být na zemi na dece, kde mě obtěžuje hmyz. Řešit mazání děti, které o to nestojí, navíc je furt hlídat ještě v tom davu. No, řeknu vám jsem vyřízená na par let dopředu. Zlatý horský tůry.
Vzhledem k tomu, kolik tam bylo lidí, tak ostatní to nejspíš rádi mají.
Jureček mi nepripadal moc cistej. Ani se mi tam nechtělo.
Ovčáry byly čistý a krásný. Za mě nejlepší volba. Jediný minus, je ze parkování je takové, že jsme si dost zašli. Lepší by bylo přijet brzy rano. Ne v 10 :mrgreen:
Jezero Lhota bylo vážně přeplněné. 8o
Byli jsme teď s kamarády, kteří jsou z letošního leta trochu nešťastní. Jsou zvyklý cely den, každý den pokud to lze trávit s detma na venkovních koupalištích.
Milují ty pařáky, a kamarádka nesnáší stín 8o :lol: A na zahradě mají bazén a vážně krasnej a vychytanej. To by se ani nikam vlacet nemuseli. A takových milovníků je usuzuji hodně. Nebo? 8)

Na zahradě bazén nemáme. Chceme si pořídit kočičku, tak nebudeme riskovat, že by do bazénu spadla a utopila se. Vedra také nemáme rádi, ale vychytali jsme to jinak. Při velkých vedrech se nikam nevláčíme a jedeme si zaplavat do bazénu na veřejném koupališti až po 17.hod. Moc lidí tam už není a dá se krásně zaplavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
16.8.21 14:27

@Senses To s tebou souhlasím. Taky jsme jezdili jen do krytých. Hezky v chládku. :mrgreen: A byli jsme tam cca do 8 a lidi docela hodně až do 6-7. 8o
Nejhorší tak před obědem a okolo 15 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
16.8.21 14:28

Proto mám doma na zahradě bazén. Dřív jsme jezdívali na písáky, ale teď je tam hlava na hlavě ještě v sedm večer. Zlatě doma. čisto, klid a pro děcka bezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
16.8.21 14:29

Tak děti snad musíš hlídat kdekoliv u vody :think: u přírodních koupališť máš stín - stromy. Dítě teda mažu kdekoliv u vody.
Přírodní koupaliště mám radši než umělá koupaliště.

• Citovat
  • Nahlásit
3619
16.8.21 14:29
@Senses píše:
Na zahradě bazén nemáme. Chceme si pořídit kočičku, tak nebudeme riskovat, že by do bazénu spadla a utopila se. Vedra také nemáme rádi, ale vychytali jsme to jinak. Při velkých vedrech se nikam nevláčíme a jedeme si zaplavat do bazénu na veřejném koupališti až po 17.hod. Moc lidí tam už není a dá se krásně zaplavat.

Do nadzemního by asi kočka nevylezla. Nebo jednou, pod dozorem, pak už by si dala pokoj, jsou chytré :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
16.8.21 14:31

@jednoslunicko No, to si myslím taky. My zatím máme jen takový provizorní pidi nafukovací z OBI, ale i tak to udělá vetsi pohodlí než tyhle davy. :mrgreen: Jen jsem si celou dobu myslela, že to vyhledávají jen lidi, kteří ten bazén nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
16.8.21 14:32
@Dollorres píše:
@Senses To s tebou souhlasím. Taky jsme jezdili jen do krytých. Hezky v chládku. :mrgreen: A byli jsme tam cca do 8 a lidi docela hodně až do 6-7. 8o
Nejhorší tak před obědem a okolo 15 hodin.

My tedy kromě krytých i do venkovních :D. Ale vypadá to tam čistě. Doma se ještě jednou osprchujeme a nikdy nám nic nebylo. Žádná vyrážka nebo něco podobného :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
16.8.21 14:34

My chodíme do retenčních nádrží, nebo do rybníka. Nádrže jsou čisté a osvěžující. Není tam moc lidí, maximálně 3-5 lidí. Bazén máme k dispozici u tchánů i u tety, ale v něm se neosvěžím. Jo, také chodíme na koupák, který je napušten vodou z potoka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
16.8.21 14:34

@lucenka To ano, ale tak nějak mi to i u toho moře přišlo přehlednější. Tady se mi ztrácely už při otočení hlavy v tom chumlu. A mažu je prave často, až je to otravné. lol: :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
16.8.21 14:37
@Dollorres píše:
@jednoslunicko No, to si myslím taky. My zatím máme jen takový provizorní pidi nafukovací z OBI, ale i tak to udělá vetsi pohodlí než tyhle davy. :mrgreen: Jen jsem si celou dobu myslela, že to vyhledávají jen lidi, kteří ten bazén nemají.

Ale tak my si taky občas zajedem zaplavat na písák. Ale čím dál tím míň. Prostě bud moře nebo bazén :-). Jinak taky jsme měli nejdřív malý bazének, ale voda se musela čistit stejně, tak máme 4×0,96, to je tak akorát pro nás i pro děcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26546
16.8.21 14:40

Jezdíme na pískovny, děti rády bagrují v písku, půjčíme šlapadlo… Nemám problém zásobit se jídlem a pitím.
Do krytého chodíme za deště, sezení doma bez sluníčka si užijeme přes rok dost.
Domácí bazén je pro mně o ničem, plavat se tam nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25430
16.8.21 14:54

Já to úplně nesnáším :D vedro, milion lidí namačkaných na pár metrech, voda většinou špinavá, fronty na záchod, smrad smažených hranolek… Nic pro mě, raději nějakou procházku v lese, uděláme túra na horách :D ja třeba už dva roky nikde u vody nebyla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat