Kde si půjčit?

Anonymní
24.7.11 13:32

kde si pujčit??

ahoj holky, mám dotaz. potřebovala bych 6tisic pujcit, myslite ze jako mamina na RD, svobodná mám nekde šanci??myslím třeba home credit atak.?? omlouvám se za anonym ale nechci aby to vedel nekdo koho znám :oops: :oops: dekuji za radu a případné zkušenosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

184
24.7.11 13:34

ahoj skuz provident pujci kazdemu ale zase kdyz si pujcis 6 zaplatis 12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.11 13:37

12?? ty jo, to snad neni možný :cry: počítala jsem že neco přeplatim ale jednou tolik 8-o 8-o ale jinak dekuji za tip :palec:

piskotek11 píše:
ahoj skuz provident pujci kazdemu ale zase kdyz si pujcis 6 zaplatis 12
  • Nahlásit
  • Citovat
5164
24.7.11 13:41

a nemůžeš jít na svým účtu do - ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.11 13:42

jj provident, to jsou ti, co půjčí každému a splátky tam jsou tuším každý týden-banky říkají, že to je lichva posvěcená státem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.11 13:43

bohužel nemužu :-?

tetma píše:
a nemůžeš jít na svým účtu do - ?
  • Nahlásit
  • Citovat
13124
24.7.11 13:46
Anonymní píše:
12?? ty jo, to snad neni možný :cry: počítala jsem že neco přeplatim ale jednou tolik 8-o 8-o ale jinak dekuji za tip :palec:
piskotek11 píše:

Provident je šmelina. Do toho nechoď. Zaplatíš jednou tolik a když nebudeš mít na splátku můžeš se velmi rychle dostat se splátkami ještě výš díky úrokům a případné následné exekuci. Já se divím, že tohle „půjčování“ ještě nezarazili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2681
24.7.11 13:47

Cofidis..tam ti pujčí…na 10 000kč je splátka 399kč. Jen jim pošleš doklady které budou chtít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
24.7.11 13:48

do providentu nechoď…to je fakt lichva…nevím jak je to teď přesně, ale kdysi jsem si půjčila 5000 a vracela 7500…splátka každý týden…
Zkus si v bance vyřídit kontokorent..tj. možnost jít do toho mínusu, aneb si zkus půjčit po známých…
Asi by Ti půjčily i jiné společnosti zabývající se půjčováním peněz, ale opravdu hodně přeplatíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30420
24.7.11 13:50
dneska už je státem posvěcená lichva snad všechno :poblion: a nemáš možnost si půjčit třeba od rodičů?
Anonymní píše:
jj provident, to jsou ti, co půjčí každému a splátky tam jsou tuším každý týden-banky říkají, že to je lichva posvěcená státem
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.11 13:51

já bych klidne platila i 1tis. mesicne, jen ted potrebuju neco zaplatit. a myslis ze tam mi pujci ikdyz jsem na rodičáku??

MakysekM píše:
Cofidis..tam ti pujčí…na 10 000kč je splátka 399kč. Jen jim pošleš doklady které budou chtít..
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.11 13:52

pořád přemyslim kdo z příbuzným by mi moihl pujcit ale asi nikdo pro kazdyho by to byla velká částka.

Januliiik píše:
dneska už je státem posvěcená lichva snad všechno :poblion: a nemáš možnost si půjčit třeba od rodičů?
Anonymní píše:
jj provident, to jsou ti, co půjčí každému a splátky tam jsou tuším každý týden-banky říkají, že to je lichva posvěcená státem
  • Nahlásit
  • Citovat
2681
24.7.11 13:58
Anonymní píše:
já bych klidne platila i 1tis. mesicne, jen ted potrebuju neco zaplatit. a myslis ze tam mi pujci ikdyz jsem na rodičáku??
MakysekM píše:

Také jsem potřebovala nutně pujčit pár tisíc,byla jsem sama s prckem na rodičáku. A pujčili..řekli mi tedy že mi vic jak 10tis nedají..ale já ani tolik nepotřebovala. A pokud jsi schopna platit 1000kč klidne mužeš a budeš to mit splacené dřív.Ale samozřejmě záleží jaké uvedeš výdaje,že máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
24.7.11 13:58

ahoj tak z vlastni zkusenosti vim ze pujci maximalne Provident,jak uz holky psaly,nebo Smart,ale oboji fakt lichva..ale v nouzi..jinak cofidis na materske nepujci,to uz vim taky..takze hold zenske na md jsou v prd–.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2803
24.7.11 14:42
piskotek11 píše:

Provident je nejhorší !!!!!!!!!!!! Kamarádka s přítelem s nima mají zkušenosti - jen tam ne.
Zařiď si normální debetní účet, kde můžeš jít i do minus 20tis a stačí to jednou za rok vyrovnat na nulu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama