Kdo je vlastníkem auta?

Anonymní
7.5.14 16:14

kdo je vlastnikem auta?

Ahoj chtěla bych se zeptat na názor pac si nejsem jista jak to je. Pritel kupoval auto, kupni smlouva je tedy na nej, ale pak jsme se domluvili ze auto se napíše na mě jako na nového majitele.Kdo je tedy vlastník vozidla ten co je v kupní smlouvě nebo ten co je v technickém prukazu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64763
7.5.14 16:15
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat na názor pac si nejsem jista jak to je. Pritel kupoval auto, kupni smlouva je tedy na nej, ale pak jsme se domluvili ze auto se napíše na mě jako na nového majitele.Kdo je tedy vlastník vozidla ten co je v kupní smlouvě nebo ten co je v technickém prukazu?

ten kdo je v TP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25501
7.5.14 16:23
@Anonymní píše:

TP, co je ve smlouvě po přepisu už nikoho nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
7.5.14 16:24

Ty, protože seš v TP :)

• Citovat
  • Nahlásit
1948
7.5.14 16:25

Přesně tak, ten kdo je v TP, protože při přepisu jste museli stejnak dokládat prodejní smlouvu, ve které manžel jako prodávající prodal auto tobě, tím pádem se stává jeho kupní smlouva neplatná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.8.18 13:25

Majitel

A jak je to v pripade ze kupni smlouva je na me jmeno,v malem TP je take me jmeno ale ve velkem TP je napsana kamaradka.a my dve mezi sebou zadnou smlouvu nemame.platna je ta na me jmeno ze jsem auto koupila od jednoho pana.kdo je v tomto pripade vlastnikem auta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat