Kdo má udělat první krok?

Anonymní
4.7.21 10:48

Kdo má udělat první krok?

Pročetla jsem si tu mnoho diskuzí a pořád si nejsem jistá, jestli je pro ženu v pohodě udělat první krok v případě, že se jí někdo líbí. Je to pořád něco, čím se žena snižuje? Zajímal by mě názor hlavně od mužů, ale opravdu upřímný, jestli jim to přijde přitažlivé nebo jestli je stále více sexy vyčkávání, dělání náznaků a napřímo se spíš nevyjadřovat.

Děkuji za všechny názory :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12295
4.7.21 11:02

Já myslím, že je jedno kdo udělá první krok, hlavně, že ho někdo udělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
4.7.21 11:03

Co myslis tim vyjadrit naprimo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
4.7.21 11:04

No já osobně nedelam to, že to rovnou na něj vybalim, ale náznaky a spíš mu dávám příležitost,, lovit me''

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
4.7.21 11:04

Kdyz prijde zena za kolegou, ze se do nej zamilovala, asi to fungovat nebude, a to ani kolega za kolegyni :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.21 11:05

Ten, který chce toho druhého, to je logické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 11:05

@Lucie_Sx přijít za ním a zeptat se, jestli se mnou někam půjde.. třeba :) prostě dělat to, co spíš čekáme od mužů.

• Citovat
  • Nahlásit
3082
4.7.21 11:06
@Anonymní píše:
Pročetla jsem si tu mnoho diskuzí a pořád si nejsem jistá, jestli je pro ženu v pohodě udělat první krok v případě, že se jí někdo líbí. Je to pořád něco, čím se žena snižuje? Zajímal by mě názor hlavně od mužů, ale opravdu upřímný, jestli jim to přijde přitažlivé nebo jestli je stále více sexy vyčkávání, dělání náznaků a napřímo se spíš nevyjadřovat.Děkuji za všechny názory :)

Proc by se tim mela zena snizovat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
4.7.21 11:09
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx přijít za ním a zeptat se, jestli se mnou někam půjde.. třeba :) prostě dělat to, co spíš čekáme od mužů.

Nekde jsem cetla v nejakem psycho clanku, ze kdyz zena sebere muzi ten rozhodujici krok, ze to ve vyvoji toho vztahu bude uz natrvalo chybet. Myslim, ze asi jo.
Takze at zena urcite neco udela, ale tak jako jemne, aby on - pokud chce - mohl udelat ten rozhodujici krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 11:10

@Ernais já si to nemyslím, ale z některých diskuzí mi to tam přišlo.. jakože má žena spíš svádět a nechat ho, ať je iniciativní on.. takové to, že dáme muži možnost nás ulovit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 11:12

@Lucie_Sx právě proto by mě to zajímalo hlavně od mužů, jestli je to fakt pravda.

• Citovat
  • Nahlásit
4.7.21 11:13

.

Příspěvek upraven 04.07.21 v 11:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.7.21 11:19

Myslím, že je to jedno, kdo udělá první krok. Lepší, než čekat na zázrak, než to chlapa napadne. Šikovná ženská to udělá tak, že má muž stále dost prostoru vzít iniciativu do svých rukou, aby si připadal, že to byl vlastně on, kdo z toho setkání u kávy vykřesal vztah ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17506
4.7.21 11:49

Žena se snižuje, když nemá žádnou vlastní sebeúctu.

Třeba když je natolik vyděšená z toho, že by nesměla udělat první krok, protože nevěří že by přežila případné odmítnutí.

Hodnotu sobě samé dodáváš ty zevnitř, ne vnější okolnosti a názor druhých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.7.21 11:58

Nikdy nedělám první krok.
Ale když se mi muž líbí a má obavy udělat první krok on, vyšlu ty správné signály!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat