Kdo přibral v těh. málo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 26.11.10 10:42
Kdo přibral v těh. málo?

Ahoj
zajímá mě, kdo tady v těh. přibral nejméně. Já s dvojčaty 8KG. začala jsem na 63kg. teď mám 23+5 a depku, že jsem přibrala už 4,5kg :-?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Majdina
Kecalka 246 příspěvků 26.11.10 10:50

ježíš,ty se máš. já přibrala prvně 13 kil a teď to vidím tak na 16, ale to nijak nežeru, do práce chodím, no se sportem je to tentokrát horší, ale hýbu se…
myslím, že je to individuální, ale pokud miminka prospívají, je jen dobře zbytečně se neobalovat ne? Kéž bych to dokázala!

dalča
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 26.11.10 10:55

Já přibrala v těhu 4,5 kg :palec:

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 26.11.10 11:04

já s maxem 10kg a teď jsem 18tt a mám nahoře 2kg:-)

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 26.11.10 11:33

to jsem ted taky tak mela a za posledni mesic se to nejak zvedlo, fakt doufam, ze nebudu koule, neprejidam se, taky proc :-D mimino nepotrebuje lupulske hody

Uju
Kelišová 6532 příspěvků 26.11.10 11:41

S první dcerou jsem přibrala asi tak 6Kg(až ke konci těhu) Nyní jsem ve 21 týdnu a mám navíc asi 4Kg. Ale je ještě brzo a je mi celkem dost jasný, že pokud budu takto žravá jako teď, tak pod 10 nepůjdu :-/

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 26.11.10 11:49

Já v prvnim těhu přibrala 16 :evil: , dá se vůbec přibírání nějak ovlivnit? Přijde mi, že jsem přibírala i ze vzduchu a to jsem jedla normálně, nepřejídala jsem se. U druhého těhu bych tolik přibrat nechtěla.

Uju
Kelišová 6532 příspěvků 26.11.10 12:02

No, já v prvním těhu měla nrvy v háji(doma to neklapalo), tak to byl důvod mého skoro nenabrání(ale to za to nestojí) Jinak to chce asi ten pohyb a moc nežrat :-( Když to se lehce říká ale hůř uvádí do praxe:-(

Alyss
Extra třída :D 10530 příspěvků 26.11.10 12:04

No tak to vám závidím!!! Já při prvním přibrala 20!..ale to se ani nedivím,přežírala jsem se fakt neskutečně :poblion:

Po druhé 16 a to jsem jedla normálně zdravě,nepřejídala jsem se,pohyb jsem měla neustále… A musela jsem se fakt smát,když mi dr. v porodnici říkala,že je prcek drobnej po mě :lol: :lol:

Vždycky jsem teda začínala s 55kg a musím zaťukat,že mi to jak prve tak teď jde docela rychle dolu a samo :mrgreen:

Příspěvek upraven 26.11.10 v 12:05

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 26.11.10 12:04

Já přibrala 6kg.

šebina
Povídálka 31 příspěvků 26.11.10 12:11

ahoj. ja jsem nabrala 8 kg ale bála jsem se že to bude víc. byla jsem ráda. myslím že pokud se člověk moc nepřejídá tak se to ovlivnit nedá. jedla jsem normálně a i sladké jsem měla každy den. je to genetika.

PeťulaK
Echt Kelišová 8049 příspěvků 26.11.10 12:12

Já 5kg :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 26.11.10 12:24

znám i případyže šla mamina do mínusu a narodilo se zdravý miminko. Mám pocit že se to špatně ovlivňuje :wink:

Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 26.11.10 12:26
hmm

ono záleží na tom, jestli jste předem shodily v prvních měsících a pak začaly nabírat a jakéBMI jste měly před těhu. Já u první holky začala na 50 kg před otěhotněním, po porodu jsem měla 48- přibrala jsem na 57kg před porodem. Podle doktora to bylo málo. U druhé dcery před otěhotněním 54kg do porodu 62kg, po porodu jsem se z porodnice vracela s 52 kg. Teď před otěhotněním 56kg, teď 59 kg v 27 tt a doktor nadává jako špaček, i na monitoru je dítě díky tomu drobnější a prý hubeňour, a jím čokolády a vše co přijde pod ruku celý den :nevim: , tak to vidím zase podobně jako u předešlých těhotenství, že z porodnice na mě zase bude vel. 36 plandat. Taky to není dobrý, člověk je pak na porod slabej a rychleji se unaví. tak ty kilča holky neřešte

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 26.11.10 12:27

jizvíková - já bych řekla, že hodně záleží na původní váze - ty máš obavy, co na to chlap? :wink:
já přibrala s dvojkama 13kg a to jsem jedla spíše málo, protože mi dcéra dlouho tlačilo na všechny orgány související s trávením, že jsem jedla po troškách jako vrabec…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >