Kdo vzdal hledání partnera a zůstane sám?

jujingova
8.10.15 17:05

Kdo vzdal hledání partnera a zůstane sám.

Kdo vzdal hledání partnera a radši zůstane při neuspěšném hledání sám nebo kdo ho nemá kde potkat.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.10.15 17:10

Ja sem teda nepatřím :mrgreen: Nic jde nehledala a oni se hlásili sami. V tom si myslím, ze to je. Jakmile člověk rezignuje na vztahy, hned si s nim život pohraje a otočí vše na ruby

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
8.10.15 17:23

No já partnera nehledala a sama nejsem ;) Potkat je vždycky kde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9355
8.10.15 17:29

:mrgreen: To je téma na honění trika? :mrgreen: Přihlašte se všichni, kdo jste tak úžasný, že na vás stojej nápadníci fronty? Nebo je to míněno spíš jako podpora nešťastně nezadaných? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1482
8.10.15 17:30

@jujingova já. ale teda dítě už mám, tak mě nic netiká.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7009
8.10.15 17:31

Kdyz vezmu v potaz tve dalsi diskuze, tak mi prijdes jak posedla. Prestan furt resit jen chlapy. Az to prijde, tak to prijde, jeste ti ani neni 30, delas, jako bys sla vstric minimalne menopauze nebo spis duchodu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
8.10.15 17:57
@Bibi239 píše:
Kdyz vezmu v potaz tve dalsi diskuze, tak mi prijdes jak posedla. Prestan furt resit jen chlapy. Az to prijde, tak to prijde, jeste ti ani neni 30, delas, jako bys sla vstric minimalne menopauze nebo spis duchodu…
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.10.15 17:59

Ja. Ale ja nehledam/nehledala, ja proste zadnyho chlapa ani nechci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elenloth
8.10.15 18:10

@jujingova Hele a co ty vlastně po nás chceš? Politovat? Podpořit v tom, že chlapi nejsou? Poplácat po rameni jak statečně to neseš?

  • Citovat
  • Upravit
redbulka
8.10.15 18:35
@alenka84 píše:
No já partnera nehledala a sama nejsem ;) Potkat je vždycky kde…

máš krásný nápaditý nick :potlesk: :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
9273
8.10.15 18:36

@jujingova chlapi nechtějí zoufalky. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
8.10.15 18:39
@dada453 píše:
@jujingova chlapi nechtějí zoufalky. :pankac:

A já zase zoufalce. Radši jsem už 6 let sama :mrgreen: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.15 18:41
@Takyjedna píše: :mrgreen: To je téma na honění trika? :mrgreen: Přihlašte se všichni, kdo jste tak úžasný, že na vás stojej nápadníci fronty? Nebo je to míněno spíš jako podpora nešťastně nezadaných? :mrgreen:

Ne, to je jen rada. Vidím okolo sebe, ze vím víc to ti lidi hrotí, tím spis nikoho nenajdou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1400
8.10.15 19:01

Myslim, že není potřeba rýpat, tak je sama, bojí se, že nenajde chlapa včas…vám to fakt žádné nevrtalo hlavou, jak to bude a nebude, když jste byly samy?? Jinak k tématu: Čím víc jsem jsem hledala, tím míň nacházela. Byla to náhoda. Radši jsem se pak věnovala sobě, přemýšlela a trávila čas s kamarády. Ale taky jsem měla období, kdy jsem fakt reálně uvažo ala o tom, že budu sama. Bála jsem se další citové (a vlastně i finanční) investice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1097
8.10.15 19:21

A ja zas pro zustat sama. Sluzkou uz byt nechci a v dobreho, podstiveho, cestneho feroveho muzskyho…uz neverim. Neexistuje. Kazdy hnup. V tom, ci onom, a drive ci pozdeji se to nakonec projevi, myslim. Neverim uz. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová