Kdy bude miminko

5.5.17 18:45

Kdy bude miminko

Ahoj holky, snažím se, ale musím se vypovídat. Všem říkám nechci o tim mluvit, nemůžu..nechci poslouchat rady: to se stává, nejsi poslední, každá 20žena potrati. Není den aby se někdo neptal, kdy bude malé. Máme chvilku po svatbě, za pět měsíců jsem otehotnela, a za pět týdnů o to přišla. Ten pocit štěstí, když jsem to zjistila, kdy jsem tu muži šeptala před moji službou, jak mě k sobě přitiskl..vše se mnou přežil. V práci jsem začala krvácet, pracuji jako vychovatelka v děckem domově..mám náročnou práci..z práce mě odvezli do nemocnice, a už bylo jen čekání..krvácení ustalo krev na 3000 a za tři dny 400..a konec..Ten pocit, čekání na revizi dalších pět hodin a půl hodinu nahá na sále, než měli čas..a pak ten pocit prázdnoty..nemohu spát, snažím se držet toho, že lidí jsou na tom hůře..že prostě si nás mimčo ještě nevybralo..že to přijde..kdybych neměla tak úžasného manžela a zvířátka..Tak nevím..svou práci miluji ale mám blok..je to druhý týden..Kdy znova? Co když se to stane znova? Tolik se bojím a tolik si to přeji..gynekolog na rady, co mám dělat mě řekl, že to bude řešit až po pátém a šestém potratu..holky, co dělat ať to se to už nestane? omlouvám se za chyby..moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
5.5.17 18:58

@Marťan3 u mne to byl téměř 5 letý boj, pak jsem to vzdala.. a ejhle, po 8 letech to šlo samo, bez ničeho. měla jsem jít na ivf, to můj ex odmítl.. Jinak můj dr? po asi 10 marném pokusu mi řekl, že už nikdy dítě mít nebudu… nezměnila jsem ho, byl pak asi ve větším šoku, jak já, když se náhodně povedlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 19:02

Wau

Smekám a obdivuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
5.5.17 19:54
@Marťan3 píše:
Smekám a obdivuji.

není co, bylo to o náhodě a o tom, že jsem to dávno vzdala :think: moje ségra má děti po tuším 7 ivf, 16 let snažení a pak to vzdali a do půl roka byla těhotná poprvé, za 3 roky podruhé :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
5.5.17 20:00

@Marťan3 Ahojky, ani si nedovedu představit jak se cítíš…Chci ti jen říct, že moje mamka potratila celkem asi 5krát. Nikdy jsme se o tom nějak hlouběji nebavili, ale, i pro to co všechno si s mým tátou prožili, ať dobré, i to špatné (potraty)… Ještě více je to spojilo a sblížilo. Aspoň tak to vidím já. Příroda to umí vše zařídit tak jak má. Asi bys ráda měla zdravé dítě, a proto to takhle dopadlo. Moc ti držím palce ať se brzo vaše rodina rozroste o nového člena :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
5.5.17 20:07

@Marťan3 já o miminko přišla v 9 týdnu v prosinci před vánoci po ročním snažení, taky mě to hodně sebralo. Počkala jsem až přijde první ms a začali jsme znovu. Nepřišla až 3 a teď jsem ve 13 týdnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 20:15

Moc děkuji, za každé slova.Moc mě to pomáhá..manžel se zranil v práci a bude to na dlouho..snažím se být silná..a nemyslet na to, ale hrozně mě to užíra..nevěřila bych, že mě to tak položí..vidím hrozné věci a snažím se pomáhat, kde můžu a já pomoc odmítám..neumím ji přijmout..proto jsem se potřebují někde vypsat..Moc mě mrzí přístup doktora..jeden potrat řešit nebude..pro nás to byl sen..řeší u mě dlouhé krvácení, měla jsem tam hematom a cysty..prý to mám stresem..přišlo mě, jako by mě říkal, že si za to mohu sama…
Moc obdivuji vás, ženy co jste to vše zvládly a pomahate tu a radite..obdivuji vás za vaši sílu..Moc děkuji..a držím prsty..ať máme zdravé potomky..vše okolo už zvládneme..děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 20:31

Já potratila v 9 týdnu, doktor také nic neřešil, prý se to stává běžně. Strašně mě tenkrát naštval. Od té doby mám za sebou dvě bezproblémová těhotenství a mám dvě krásné děti. Musím uznat, že měl pravdu. Tady je velký počet žen, které jednou potratily a nyní mají zdravé děti. Prostě je v těhotenství něco špatně a příroda si sama poradí. Je to smutné, ale je to tak. Drž se, příště to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
5.5.17 20:32

Moje segra potratila u prviho 3× a u druheho 2×, pokazde na konci 12 tydne! Ted ma dva pubertaky. Nevim, ale kdyz se takhle hroutis z potratu v 5.tydnu, co budes delat, kdyz se ti nedej boze prihodi horsi veci??Ja jsem taky potratila v 5 tydnu, jeden den jsem si doma pobrecela a „jelo“ se dal.Jen tefa nechapu, proc te posilali na revizi??Ze me to odeslo vse samo a kamaradka, ktera potratila v 8 tydnu to mela taky tak, na zadnou revizi nesla, telo se s tim samo vyporadalo. Podle me zbytecny zadah do tela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 20:39

To mě vlastně ani neřekli, proč na revizi..musíte a tím to bylo..
Nechci nikoho rozčilit, vím že to mají ženy horší. A každého je mě moc líto…a ráda bych pomohla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.17 20:48

Ja mam syna a v druhem tehotenstvi jsem o miminko prisla cca v 6.,7.tt (bylo to na dovolene-kamaradum jsme to museli rict, byla jsem na revizi, lezela sama na pokoji a myslim, ze jsem prozivala stejne pocity, co mas ted ty). Muj doktor me ujistil, ze jsem si to nezpusobila sama, ze to proste tak priroda zaridila, ze miminko nebylo v poradku a proste odeslo samo. Mohli jsme zacit pracovat na druhem hned, ale ja to chtela nechat chvilku odlezet (cca 4,5mesicu) a moc se v tom nebabrat. No a pak to vyslo hned 1.mesic (ted jsem v 28.tt). Jinak jsem byla na skolnim srazu a z 8holek tak 4 potratily, 1 absolvovala umele oplodneni…tak jsem si sama rikala, ze je to proste bezne. Zkus se soustredit ted na neco jineho, praci, zviratka, manzela a uvidis, ze to prijde :)

• Nahlásit
  • Citovat
5.5.17 20:56

Moc děkuji za vaše slova..Moc mě mrzí, že jste si to taky musela prožít..a moc držím prsty aby to dobře dopadlo..a narodil se zdraví broucek..Moc děkuji
Jen se zeptám, měla jste nějaké vitamíny..mě doktor tvrdí, že to není potřeba..ale už asi rok beru fertipronu..jen nevím, zda i něco víc :-) moc děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
5.5.17 21:06

Je mi to moc líto, ale opravdu to není až taková tragédie, jak si myslíš. Chápu tvého doktora, že jeden potrat řešit nebude, ono by ani nebylo co - pravděpodobně nic nebrání tomu, aby třeba hned to další miminko bylo naprosto zdravé. Je to bohužel o náhodě a ačkoliv tě to asi neutěší, lepší, že to skončilo takhle brzo. Věř mi, je to pořád lepší, než aby těhotenství pokračovalo dál a přišlo se na nějakou VVV až třeba po 20. tt, to by byla bolest stokrát horší.
Nemůžeš udělat nic moc pro to, aby se to neopakovalo. Max. zobat třeba tu listovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 21:21

Moc děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
5.5.17 21:45
@Marťan3 píše:
Moc děkuji za vaše slova..Moc mě mrzí, že jste si to taky musela prožít..a moc držím prsty aby to dobře dopadlo..a narodil se zdraví broucek..Moc děkuji
Jen se zeptám, měla jste nějaké vitamíny..mě doktor tvrdí, že to není potřeba..ale už asi rok beru fertipronu..jen nevím, zda i něco víc :-) moc děkuji :-)

vitamíny jsou zbytečné, tím nic nespasíš… jak to přijde, tak to přijde.. našemu zázraku budou v létě 3 a jako pořád to tak nějak nechápem.. se současným chlapem sp 3×, těhotenství vysoce rizikové, ale klaplo to.. s ex toho bylo víc, ale to je zbytečná historie.. příroda je mocná, ví co dělá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama