Kde na testy po dvou potratech v okolí Ostravy?

2
4.5.17 08:40

Kde na testy po dvou potratech v okolí Ostravy?

Ahoj holky, mám za sebou dvě zamlklá těhotenství v 6tt a v 8tt, poslední teď v dubnu. Koncem tohoto měsíce mám přijít na kontrolu ke svému gynekologovi a prý mi vypíše žádanky na genetiku, hematologii a imunologii. Teď jsem se však doslechla, že to může trvat i několik měsíců než vás na testy vezmou a potom zase prý měsíc až dva trvají výsledky. 8o :,( A tak jsem uvažovala, že bych se raději objednala už teď ať dlouho nečekáme. Chci se tedy zeptat na vaší zkušenost a jestli je tady někdo z okolí Ostravy, kde jste na testech byli, jaká byla čekací doba objednání na testy a po jaké době vám dali výsledky? Budu ráda za každou užitečnou radu! Předem moc děkuji holky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7026
4.5.17 09:13

Na genetiku doporucim frydek-mistek ;) v budove polikliniky sidli. Cekaci doba cca mesic a pul a na vysledky prvni 3tydny, dalsi 6tydnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
4.5.17 09:29

@Nikyl genetika - byla jsem u mudr Všetičky, neudělal mi tehdy ale testy na tromb. mutace, údajně v tom FM dělají všechno naráz.
Hematologie - doporučím FNO.

Imunologie - pokud to má být opravdu reprodukční imunologie, je to Praha Mudr Malíčková a Plzeň prof. Ulčová - Galová. Podolí prosím nebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.5.17 09:45

Děkuji moc za info holky, mrknu na to. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
4.5.17 10:00

@Nikyl na imunologii už ale určitě zavolej, čekala jsem 2 měsíce myslím na termín. Možná někdo vypadnul a bude dřív, uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7026
26.5.17 09:17

@Nikyl ahoj. Kam jdes prosim na imunologii, taky me ceka kdyz byla genetika v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama