Cena za miniinterupci

2
18.4.17 16:09

Cena za miniinterupci

Ahoj, chtela bych se zeptat, pokud je tu nekdo, kdo byl miniinterupci, kolik jste za ni platili vcetne vysetreni okolo.Ja platila za laborku 1500,plus vysetreni praktickou lekarkou 1200 kc, zadanka 1000,samotna interupce 3500.Interupce bylo moje rozhodnuti, ale podle cen uvadenych na internetu mi ty ceny za vysetreni okolo prijdou prilis.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27747
18.4.17 16:14
@Reesee píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat, pokud je tu nekdo, kdo byl miniinterupci, kolik jste za ni platili vcetne vysetreni okolo.Ja platila za laborku 1500,plus vysetreni praktickou lekarkou 1200 kc, zadanka 1000,samotna interupce 3500.Interupce bylo moje rozhodnuti, ale podle cen uvadenych na internetu mi ty ceny za vysetreni okolo prijdou prilis.

tak záleží kde a navíc proč by ti měli lékaři psát žádanky a vyšetření zadarmo když to bylo na tvojí žádost, v podstatě po nich chceš nadstandardní vyšetření takže za to se platí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2505
18.4.17 16:16

Taky hlavně záleží, ve kterém týdnu to bylo.. ;) se stupňujícím týdnem se zvyšuje cena „za život“… Jinak, je to jako u zubaře.. Každý má své ceny. jestli jsi měla čas a chtěla jsi na tom ušetřit, mohla jsi si to nějak porovnat u někoho jiného, nebo jinde… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2852
18.4.17 16:16

Ceny se liší v jednotlivých zařízeních i u lékařů. říkávalo, se, že stojí kolem 6 tisíc, což by cca odpovídalo tomu co píšete

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
18.4.17 16:19

U nas se ceny pohybuji kolem 7000-8000 kc komplet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 16:21

@Reesee byla jsem loni - zákrok mě stál 3500,–, u gyndaře jsem platila 1500,– a u obvoďáka 1000,–

  • Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
18.4.17 16:23

U nás stojí miniinterupce se vším 4 tisíce, ale klidně by mohli zdražit teda

  • Citovat
  • Upravit
2
18.4.17 16:54

Dekuju za odpovedi.Za chyby se holt plati.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
18.4.17 18:03

Nemám zkušenost, ale ceny uváděné na stránkách různých zařízení jsou jen ty základní. Ještě je k tomu potřeba přičíst náklady za vyšetření okolo, u Rh negativních za injekci.
Některý doktor nechá zacálovat všechno, některý to zaobalí na zdravotní důvody a to se potom platí jen za výkon.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
19.6.18 20:14

Jsou to zloději. Chtějí za to nekřesťanské peníze šmejdi!!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1648
21.6.18 17:56
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
21.6.18 17:56
@Uvahat píše:
Jsou to zloději. Chtějí za to nekřesťanské peníze šmejdi!!!!!
:mrgreen: :mrgreen: já bych zavedla sazbu 10 tis +
  • Citovat
  • Upravit
6.5.19 13:56

Byla ste někdo na miniinterupci v Teplicích?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty