Potrat 12.+3. týden - jaký je průběh?

69
17.4.17 16:33

Potrat 12+3 tt jaký je průběh?

Holky ráda bych se informovala u Vás zkušenějších. Z důvodu ZÁVAŽNYCH genetických vad musím na potrat. Jaký je prosím průběh, je to bolestivé? Omlouvám se, ale rada bych se zeptala kdo z tím má zkušenosti. Moc Vám děkuji :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27747
17.4.17 16:50
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3327
17.4.17 16:55
@ka2ka píše:
https://www.emimino.cz/…2-tt-286440/ :think:

Asi dvojčetné těhu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69
17.4.17 16:58
@ka2ka píše:
https://www.emimino.cz/…2-tt-286440/ :think:

Neee holky, omlouvám se jedna se o mou kamarádku. :roll: tak jsem ji chtěla podat nějaké bližší informace. Tak to je. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11770
17.4.17 17:05
:cert: 8o 8o :roll: 8o 8o
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12286
17.4.17 17:06
:roll: :roll:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
214
17.4.17 17:10

Přijdeš na lačno, půjdeš pod plnou narkózu, roztáhnou čípek, vysají plod, vyčistí kyretou, probudí tě.

Dělá se to ambulantně. Po celý den zákaz řízení atp.

Jestli to bolí nevím ale pochybuji, nikdy sem neslyšela, že by si pacientka stěžovala. Komplikace samozřejmě nastat můžou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5436
17.4.17 17:21

@maxadel Ve třináctém týdnu snad už ne? Myslela jsem, že je to normální porod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69
17.4.17 17:22
@maxadel píše:
Přijdeš na lačno, půjdeš pod plnou narkózu, roztáhnou čípek, vysají plod, vyčistí kyretou, probudí tě.

Děkuji Ti moc, ale toto je standardní kyretaz. I v takto pokročilém týdnu? Nevyvolavaji porod? Moc děkuji.

Dělá se to ambulantně. Po celý den zákaz řízení atp.

Jestli to bolí nevím ale pochybuji, nikdy sem neslyšela, že by si pacientka stěžovala. Komplikace samozřejmě nastat můžou.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69
17.4.17 17:23
@AliTad píše:
@maxadel Ve třináctém týdnu snad už ne? Myslela jsem, že je to normální porod.

No právě, jedna se o už vyvolávány porod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
906
17.4.17 17:26

Já byla 12+4 a byla jsem 3 dny v nemocnici. Právě proto, že už je to větší. Večer dají tyčinky na roztažení čípku, od půl noci lačná. Další den na sál a pak jen sledovali krvácení a třetí den domů. Dostala jsem infuzi antibiotik před výkonem, nějaké injekce na ředění krve a po výkonu infuzi na zavodnění, kvůli ztrátě krve. Trochu víc jsem tekla.Nic mně pak nebolelo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 17:26

@AliTad ja byla na preruseni kvuli vvv v 15+2tt, porod mi nevyvolavali. Ale je to 16let zpet, nevim jak dnes

  • Citovat
  • Upravit
906
17.4.17 17:28

Klasický porod se vyvolává od ukončeného 13 týdne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4284
17.4.17 17:40

O porodu se hovoří od 24. týdne, pokud mě paměť neklame :think: Do té doby se jedná o potrat… nebo ne? 12+3 je to pořád první trimestr, rodit nebudeš - půjdeš pod narkózu, vyčistí tě a bude to. Držím palce pro rychlou rekonvalescenci, zvláště tu psychickou :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2751
17.4.17 17:49

Ja pred rokem a pul ve 13tt take vvv, kolem treti odpo na sal a o pul 8 domu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty