Mizející příznaky 7+2 týden těhotenství

17.4.17 11:00

Mizející příznaky 7+2 tt

Ahoj holky, jsem 7+2 tt, máme srdeční akci na kontrole bylo vše OK. Od 5 tt je mi šíleně nízký tlak, prsa každé ráno zvracení na prázdno. A teď zvracení naprosto ustálo jen mám žaludek na vodě. Mám obavy zda je vše v pořádku, že takhle brzy to zkoncilo když mi bylo tak šíleně. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.4.17 11:06

Ze začátku je to jako na dráze, buď v klidu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
17.4.17 11:09

Neboj, třeba se to ještě rozjede a nabere na obrátkách. S prosperujícím těhotenstvím to však nemá nic společného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
17.4.17 13:07

Klid. Příznaky nevypovídají vůbec nic o prosperitě těhotenství. Někdo je má, někdo ne, někdo začne blít v půlce těhotenství a blijí až do porodu (znám takové). Jsem těhotná potřetí a u každého dítka ty začátky měly jiný průběh. Navíc kolem 8tt. dosáhne HCG svého vrcholu, o něco klesne a zůstane stát na určité hladině. Proto kolem toho 8tt. taky často příznaky u některých žen mizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
17.4.17 13:07

Ted u tretiho tehotenstvi mi raky vymizely priznaky v osmem tydnu. Zitra zacinam 30.tyden a vse v poradku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
17.4.17 22:37

Já bych byla úplně v klidu to s tím nemá nic společného… ze začátku až do 7tt mi vůbec nic nebylo jen jsem měla zácpu a od 7tt do 12tt jsem zvracela bylo mi tak zle že jsem nemohla ani ledničku otevřít abych se nepozvracela 14 dní jsem jedla jen mandarinky, prsa mě strašně bolela…No a cca od 14 tt mě nebolí prsa, nezvracím..Ono se to strašně mění ted 14 dní ti může být dobře a pak se objeví něco jíného. mě třeba začalo koncem 3 měsíce tvrdnout břicho ono je pořád něco. dnes jsem 20+0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama