Kdy by mohly být //?

24
15.5.18 12:53

kdy by mohly byt //?

Ahoj, nějak se nemůžu dopočítat :-)

tulení 3.5.,4.5.,5.5., ovulace 7.5. večer, podle hlenu, potom zase tulení od 9.5.každý den. :nevim:
Kdy by byl test pozitivní? Nějak nevím, jestli to počítat od toho dne, kdy byl ten styk a nebo od ty ovu :-)

Poslední MS po vysazení HA začala 23.4., cyklus jsem vždy měla 31 dní(před nasazením HA)

Test je bílej jak sníh :)

díky díky, hezký den :andel: :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5391
15.5.18 12:57

Dve carky lze cekat v den ocekavane menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27497
15.5.18 12:58

Nech proběhnout pár cyklů. Pokud jsi měla ovulaci 7.5., tak bys teoreticky otěhotnět z těch styků mohla. Ale další menstruaci jsi ještě nedostala, ne? Pokud nedorazí MS, tak se otestuj. Jinak to fakt nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6678
15.5.18 12:58

@enyeny pockej na MS, zda dojde nebo ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
15.5.18 13:00

„tulení“ :roll: na to slovo začínám být alergická
Jinak, je jasné, že test je negativní když jsi ovulaci měla před týdnem… Počkej kolem toho 24. kdy by ti vycházela další ms a testuj znova. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.18 13:00

Právě, že mě zmátklo, jak tu někdo píše, že má 9-10 DPO //.. tak jsem se nad tim zamyslela.. moc děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.18 13:05

@Mipetonka je to divný slovo, ale jak tomu říkat? :D když tu napíšu styk, je to taky divný, s*x vypadá taky divně…
prostě jsme na to vlítli :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27497
15.5.18 13:07
@enyeny píše:
@Mipetonka je to divný slovo, ale jak tomu říkat? :D když tu napíšu styk, je to taky divný, s*x vypadá taky divně…
prostě jsme na to vlítli :lol: :mrgreen:

Spojení?! :mrgreen: Mně přijde divné vypisovat to na internet, kdy byla taková akce. Já si to psala jen do záznamníku, abych tak nějak tušila, jak moc se „snažíme“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
15.5.18 13:08

Já chápu tvou nedočkavost, já měla druhou slabou, ale zřetelnou čárku 11 DPO, což by u tebe znamenalo 18.5., pak už jen sílila…a ještě jedna zajímavost, vždy jsem měla silnější druhou čárku odpoledne, nikoli ráno :) ale ted je opravdu ještě brzo :) přeju hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.18 13:10

@Russet tak já jen chtěla pochopit, jak to vlastně je s testama, za jak dlouho,,po´´. takže proto jsem to napsala :) ale chápu, co myslíš.
:lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.18 13:13

@Prigionia fakt odpoledne jo? tyjo, to jsem ještě neslyšela :D moc děkuju, 18.5. zkusím :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 13:18

Proč jste nesexovali den před ovulací v den ovulaci a den po ovulaci? Proč jste ji úplně vynechali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 13:21
@enyeny píše:
Právě, že mě zmátklo, jak tu někdo píše, že má 9-10 DPO //.. tak jsem se nad tim zamyslela.. moc děkuju :)

Já také mívám druhou čárku 9. tý den od ovulace. Cyklus mám 29 dní. Ovulaci 15tý den v cyklu. Takže mi vychází pozitivní test před očekávanou MS, ale to většinou každému s takovýmto průběhem cyklu. Pokud má někdo ovulaci později, má i později pozitivní test. Ale u tebe nějak nechápu to vynechání sexu v období ovulce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
15.5.18 13:53
@enyeny píše:
prostě jsme na to vlítli :lol: :mrgreen:

Proc bys nemohla nspsat, meli jsme styk? Z tuleni otehotnet nemuzes, ze styku ano. Jinak bych pockala aspon tech 14 dni od ovulace, drive bych netestovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.18 13:58

Bohužel jsme nebyli spolu v tu dobu, byla jsem mimo na 4 dny :)proto nic v době ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama