Negativní test, ale MS nikde

140
15.5.18 12:33

Negativní test ale MS nikde

Negativní test ale MS nikde
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Je mi 21 let a vysadila jsem HA před cca 2 měsíci. Mezitím jsem měla několikrát nechráněný sex. Ale občas jsem si ten prášek vzala (síla zvyku). MS se měla dostavit cca před 14 dny. Těh. test (ten levný) jsem si dělala v pátek (11.05.) a včera ale byli oba negativní (jedna čárka). Minulý měsíc jsem MS dostala normálně. Tudíž si říkám, že jsem asi neplodná nebo můj přítel a nebo je na těh. test ještě brzy a nebo za to může to, že jsem si vzala občas HA?

Ted mě často bolí břicho ale ne jako při MS jako by mě tam něco tlačilo s mírnými křečíky není to přímo bolest spíše je to nepříjemné. Občas se mi špatně dýchá a motá se mi hlava a jsem hodně často unavená (ale s tím dýcháním za to může asi můj nízký tlak).

Nevíte cca co by mi mohlo být? K lékaři bych si zašla ale ted bohužel moc času nemám, tak proto píšu a ptám se Vás.

Předem moc děkuji všem co mi odepíšou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
15.5.18 12:37

Proč neplodná? :lol: tělo se rovna po vysazeni Ha i půl roku a déle. Pokud by ms nedorazila do tydne, skakla bych k dr na vyvolavacku. A minuly měsíc jsi dostala ms po vysazeni, ze? To není prave ms krvácení, takže se tím řídit nedá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 12:41

No nevím ta neplodnost mě tak napadla. Minulý měsíc jsem MS dostala normálně pravidelně, před minulý měsíc, když jsem Ha vysadila, tak jsem měla zpoždění necelý měsíc a k tomu jsem to měla asi jen 2dny. Ten minulý měsíc mě doprovázely velké křeče ale měla jsem to 6dní.
Tak jsem si právě myslela, že už to mám tak nějak srovnané..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
15.5.18 12:55

@Libuslibu neplodnosti bych to fakt nepricitala :mrgreen: to bude rozhozeny cyklus..ze to jednou doslo jak melo, to nic neznamena…a to, ze si do toho obcas zobnes HA, to tomu fakt neprida :nevim: jinak 14 dni zpozdeni uz je dost, zasla bych k dr, treba da vyvolavacku…nebo muzes jeste pockat, to uz je na tobe :nevim: kamoska mela vse ok pul roku po vysazeni HA a po pul roce uplne rozhozene…kazdy to mame jinak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:00

Já MS celkově měla vždy pravidelně vždy jen třeba +/- jeden den ale jinak vždy pravidelně.. Naposledy jsem měla jeden prášek před 3 nedělemi s tím, že jsem Ms měla za týden dostat. Což se nestalo, takže myslíš, že když počkám, že se nic nestane? Mám si třeba udělat další těh. test a nebo myslíš, že těhotná nejsem, že je to tím rozhozeným cyklusem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5272
15.5.18 13:02

Jasne.. zeny co na to po vysazeni HA hupsnou a okamzite neotehotni jsou neplodne ))

Klidne se muzes rovnat mekolek mesicu. A pokus se tabletky mimodek nezobat. To taky pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:09

Já jsem na to hned nehupsla.. až skoro po měsíci po vysazení jsme s přítelem měli nechraněný sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
15.5.18 13:17

Já teda čekám na tehu rok a půl a neplodna nejsem :lol: mám dítě, to trvalo půl roku…nechápu proč si myslíš že musíš otěhotnět napoprvé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:32

Promiňte v tomhle jsem úplný nováček.. Nevěděla jsem, že se na to čeká i víc jak rok a půl.. Mám kamarádky, které otěhotněli právě skoro na poprvé.. Nemyslím si, že otěhotním hned na poprvé ale pochopte, že mám prostě obavy. Proto jsem tady a ptám se.
Jak se říká za zeptání nic nedám..

A prosím co může znamenat ty bolesti břicha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
15.5.18 13:37

@Libuslibu tak pokud te boli bricho, tak bych k dr sla ;) muze to byt cysta…tehotenstvi bych nevidela popravde :think: nekdo ceka fakt dlouho, nez se telo srovna, a pak az otehotni, nejde o neplodnost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:39

Děkuji moc. :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
15.5.18 13:44

@Libuslibu tak at je to „jen“ cysta ;) po 14 dnech zpozdeni by na testu neco bylo, tipuju ;) tak preju hodne stesti, at je to brzy a tehotenstvi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:48

Mám prostě jen obavy aby semnou nebylo něco špatně. Ale všichni mi píšete, že je to tím rozházeným cyklem. Tak na tom asi něco rozhodně bude. Děkuji Všem. Každopádně asi i tak neuškodí si třeba za týden udělat těh. test že ne? Zatím bych počkala ten týden a jestli MS nedostanu a břicho nepřestane bolet, tak si zajdu k Dr. Myslíte, že mi to neuškodí počkat si ten týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:51

@Kukačka123 Prominte a co je to přesně ta cysta, když píšete „jen“?
A děkuji :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.5.18 13:53

@Kukačka123 Prominte a co je to přesně ta cysta, když píšete „jen“?
A děkuji :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama