Kdy chodíte na gyndu

6098
3.4.16 21:06

Kdy chodíte gyndu

Ahoj holky, dotaz je jasný.
Kdy chodíte na gynekologii? Myšleno jestli třeba chodíte každé špinění mimo cyklus?
Když jsem naposled před těhu špinila mimo cyklus tak jsem vyfasovala Duphaston, že mám rozházený hormony. Teď po porodu to bylo ok. Ale zrovna jsem prodělala příušnice a od tý doby pořád slabě krvácím. Ani ne měsíc jsem byla na preventivce a bylo vše ok. Nic mě nebolí. Šly byste zas k dr?? Mě přijde, že sem tam pečená vařená a už se mi tam moc nechce.
Chodíte s každým špiněním/krvácením mimo cyklus? Nebo čekáte jestli se to třeba do příště nesrovná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13778
3.4.16 21:09

Zatim se mi to nestalo, ale kdyby, tak bych pockala do dalsiho cyklu, jestli se to treba nesrovna ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
3.4.16 21:09
@Boudová píše:
Ahoj holky, dotaz je jasný.
Kdy chodíte na gynekologii? Myšleno jestli třeba chodíte každé špinění mimo cyklus?
Když jsem naposled před těhu špinila mimo cyklus tak jsem vyfasovala Duphaston, že mám rozházený hormony. Teď po porodu to bylo ok. Ale zrovna jsem prodělala příušnice a od tý doby pořád slabě krvácím. Ani ne měsíc jsem byla na preventivce a bylo vše ok. Nic mě nebolí. Šly byste zas k dr?? Mě přijde, že sem tam pečená vařená a už se mi tam moc nechce.
Chodíte s každým špiněním/krvácením mimo cyklus? Nebo čekáte jestli se to třeba do příště nesrovná?

sla bych kdykoliv když bych mela problém ana nic bych necekala od toho tam ta dr je a porad lepsi 10 a nic z toho nez jednou nejit a byt z toho pruser ;)

• Citovat
  • Upravit
7531
3.4.16 21:11

Vzhledem k tomu, že mimo cyklus normálně nešpiním, tak když něco takového náhodou přijde, tak jdu. Co ti na to gynekolog řekl?? Ono bych i zkusila vypozorovat ve které fázi cyklu to máš a jestli po sexu nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
3.4.16 21:16

@Boudová v první řadě bych udělala test. Kdyby byl negativní, tak bych to přikládala k nemoci a počkala na další cyklus (za předpokladu, že nic nebolí, není k tomu i nějaký jiný výtok, pálení, svědění, bolesti..). Při opakování k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
3.4.16 21:18

@medunka23 Já to dřív měla takový že před ms sem často špinila, ale tentokrát je to jiný. No asi půjdu. Já jen myslela, že je to takový častý. Tak jestli fakt hned každý jde k dr. Já si třeba fakt poctivě hlídám preventivky. Ale tak nerada chodím „jen“ s tím špiněním. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
3.4.16 21:47

@Boudová no, jenže ono to „jen“ špinění kolikrát může signalizovat něco horšího. Já to takhle měla jednou a radši jsem hned naklusala k dr, ta mě pečlivě vyšetřila i vnitřním ultrazvukem, vzala projistotu stěry z čípku, to všechno bylo ok. Měla jsem v té době stresy s vystěhováváním bytu po zemřelém dědovi a ještě chřipku, takže to bylo i tím, ale takovéhle špinění může být spojené s čímkoli vážnějším. Takže bych asi koukala jaký ktomu zaujme postoj lékař a poté bych buď byla v klidu, nebo sháněla někoho jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
5.4.16 01:46

Kvůli špinění nechodím. Všechny případy (odhadovala bych to tak na 1× ročně) byla patrně způsobená stresem, někdy psychickým, někdy fyzickou dřinou nebo nemocí. (Nepočítám případy… ehm, intenzivního sexu, tam je příčina evidentní.) Extra kvůli tomu jsem na gyndu nikdy nešla, na preventivky chodím a všechno se zdá být v pořádku - tedy bych řekla, že jsem nic nezanedbala. :)

Kdybych špinila víc cyklů po sobě, dala bych to své gynekoložce vědět a eventuálně si došla na prohlídku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2357
5.4.16 02:05

@Boudová Podle mě záleží jak dlouho krvácíš a jak moc. Pokud to není hodně, tak bych (jak tady už někdo psal) počkala do termínu menstruace, jestli se to neupraví. Pokud ne, tak bych pak k doktorovi šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
5.4.16 12:23

Myslím, že tím že zajdeš na gyndu, tak nic nepo… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
5.4.16 23:01

Ja nakonec nesla uz to preslo. Pravdepodobne by mi stejne napsal hormony a ty ja bych stejne asi nebrala. Dekuju za komentare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama