Kdy dát čaj a kdy UM

66
17.6.13 12:33

kdy dát čaj a kdy UM

Zdravím všechny maminky, dnes jsem své 7týdenní holčičce koupila fenyklový čajík, začínají vedra a jelikož jsme na UM, určitě se to hodí přidat. Ale teď dilema-jak poznám, že chce mléko na hlad a kdy je vhodné dát jen čaj? Normálně už baštila mléko po 4hodinách, od včera valí menší dávky po dvou až jedné hodině. Proto si myslím, že to kvůli žízni. Teď jsem zkusila ten čaj, hodinu po krmení mlékem-vypila 50ml a kroutí se jako by dva dny nejedla či co. Poradte prosím, kdo máte nějakou zkušenost. Děkuji předem za chytré rady. :palec: PS: máme problém i s kakaáním-sama se nevykadí, asi následek um, jen s pomocí. tak myslím, že víc tekutin jí jenom bodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lo
6239
17.6.13 12:42

@Jitusska Já mám téměř 4 měsíčního, částečně kojen a částečně na UM..Ale i tak, když jsou ted ty vedra, tak prostě mám sebou lahvičku i veku s vodou ( on mi ten fenyklový čaj nechce ani za nic ), ale vodu, když má žízeń příjme rád :) No a jak to poznám, že má žízeň? No já jsem prostě zkusila jen mu dát napít - on je takovej, že pokud žízeň má, opravdu saje jako o život..pokud nechce, vysune lahvičku z pusiny ven a zašklebí se… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
17.6.13 12:43

Já jsem dávala UM vždy po 3 hodinách, a čaj jsem jí v horku nabízela co chvilku, když měla žízeń, tak se napila. Zkus jí toho čaje dávat třeba míň a častěji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
17.6.13 12:48

Děkuji, určitě zkusíme méně a častěji a mléko budu dodržovat dle hladu nebo dle hodin, jak byla doteď navyklá-aspoň to tak vypadalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
17.6.13 13:03

Tak já dávám UM co 4 hodiny a čaj vždy mezitím když se přihláśí… jsou nám 3 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
17.6.13 13:09

Ahojky, mám dnes 7 týdenní holčičku a řeším jestli také nepodat fenyklový čajík když je takovéhle vedro. Plně kojím cca přes den co 2 hodinky. ZAse mi někdo říkal že ten čaj ne ale vodu, předpokládám že nějakou kojeneckou.. Jak by jste vy zkušenější poradily?? Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
17.6.13 13:16

@ja_Lena lepsi je prevarena z kohoutku. Protoze u tech kojeneckych balenych nevis, kdy jak dlouho staly. Nebo prefiltrovana voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
17.6.13 13:16

J @ja_Lena nebo spis takhle hlavne tu balenou jeste prevarit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
17.6.13 13:31

@palapa ty to takhle preferuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
17.6.13 13:37

Holky taky se přidám. Mám 4 měsíční na UM zatím neměla nikdy čaj nic myslíte že bych jí na pití mohla dát převařenou kojeneckou vodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
17.6.13 13:44

@ja_Lena jak takhle??? Kdyz byla mimino, prrvarovala jsem balenou. Cca od 10-11mesice prevarenou vodu z kohoutku. Ted uz ma prefiltrovanou z Brita konvice.
A nejlepsi dle meho Dobra voda neperliva, taky urcena kojencum. Nepreferuji zbytecne drahe kojenecke vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
17.6.13 13:45

@lloren mohla nebo to uz jsou i cajiky bylinne od ukonceneho ctvrteho mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
17.6.13 13:49

@palapa dík :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
17.6.13 13:53

@ja_Lena neni zac ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10349
17.6.13 14:08

Je i ovocny od ukonceneho 4.mesice od Hippu Bio ovocny sackovy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat