Kdy jsou stehy zacelene?

182
29.12.20 09:57

Kdy jsou stehy zacelene?

Ahoj, kdy zhruba jsou stehy úplně zahojene? Stehy mám vypadne zhruba 14 dní, měla jsem asi jen 3 zvenku a jeden zevnitř. Bez nastrihu, stupeň natrzeni 1 či co to je… :) Očistky už vůbec nemám, tak mě zajímá, kdy jsou opravdu stehy úplně zacelene, aby nedoslo pri sexu k jejich prasknutí? :think: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8161
29.12.20 10:39

@Koroptev12 Dodržet 6nedel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
29.12.20 10:45

Ty stehy by se mely vstřebat a ne vypadnout ne? Každopádně dodržet sestinedeli a pak tocmuzete zkoušet. My jsme u prvního zkoušeli po 5 týdnech a šlo to. U druhého po 7 a nešlo to. To musíš vědět ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20298
29.12.20 10:45

Po tech 2 tydnech by mely byt zacelene. Nicmene dodrž sestinedeli, to je jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
29.12.20 12:06

Tak to obdivuji, přemýšlet nad sexem. Já teda po propuštění a ty dva měsíce co malý vstával a jedl co max hodinu a půl jsem byla ráda, že jsem ráda 😂 na tož ještě nějaký sex 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5789
29.12.20 17:38

Šestinedělí je to proto, že měkké tkáně se hojí těch 6 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8290
2.1.21 04:08
@vulpes píše: Šestinedělí je to proto, že měkké tkáně se hojí těch 6 týdnů.
??? Šestinedělí je proces probíhající u žen bezprostředně po porodu dítěte, při němž se navrací anatomické a fyziologické změny jejího těla do normálního stavu před těhotenstvím./// Takže hojení sice do toho spadá ale měkké tkáně se rozhodne nehojí 6 neděl..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5789
2.1.21 11:32
@Skaiqy píše: ??? Šestinedělí je proces probíhající u žen bezprostředně po porodu dítěte, při němž se navrací anatomické a fyziologické změny jejího těla do normálního stavu před těhotenstvím./// Takže hojení sice do toho spadá ale měkké tkáně se rozhodne nehojí 6 neděl..

pak to můžete vysvětlit těm lékařům, kteří mi to tak po různých operacích vysvětlovali a definovali. Třeba mi všichni opravdu lhali… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat