Kdy nastoupit do nemocnice k cisaří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 22.10.10 16:40
kdy nastoupit do nemocnice k cisaří

:think: Ahoj zdravím všechny maminy i nemaminy , nevím zda už tu můj dotaz nebyl položení nechce se mi to prochazet tak bych se chtěla zeptat jsem 37+5 tt a ponděli si mam zajit na předoperační vyšetření k ciísaří ktery je planovaní a pak stím vyšetřením se mam jit objednat do nemocnice k nastupu a ja jsem se chtěla zeptat nevite některa kdy berou na nastup do, nemocnice a kdy ten cisař provadí v ponděli jdu na vyšetření a ve středu se pujdu objednat a tak bych rada vědela jak dlouho před terminem objednavaji mam termin poroud mezi 9.11 a 12.11.2010děkuji za odpověd :think:

Reakce:
Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 22.10.10 16:52

Amilie, mě objednali vždy na týden před termínem /já je ale vždycky trochu předběhla :mrgreen: /.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 22.10.10 16:57

Plánovaný císař je většinou v 39 tt. Takže počítej někdy příští týden.

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 22.10.10 18:03

Ahoj,plánovaný císař se může provádět od 38tt-kdy je plod považován za donošený.Já jsem měla císaře v 38+6,jeden týden se rozhodlo o císaři,za týden jsem nastoupila na před operační vyšetření,a za 2 dny mě objednali,podle toho,jak měli volno.

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 22.10.10 18:23

Ahoj, tak, mne dali planovaneho cisare na 39+2,coz se s dvojcaty moc casto nestava, zalezi hlavne na vysetreni a uvaze doktora na kdy te objedna.. ja se to dozvedela tyden predem, do nemocnice jsem pak nastoupila den predem :)

mooch
Extra třída :D 13746 příspěvků 25.10.10 13:19

já měla plánovaného císaře 38plus1, nástup den předem

jo a císařem mně strašili od nějakýho 32tt, tak kdyby se vyskytl jakejkoliv problém šla bych pod kudlu dřív - naštěstí se povedlo donosit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >