Kdy // při plném kojení?

Anonymni
7.7.09 14:20

Kdy // při plném kojení?

Ahoj holky, prosím kdy jste zjistily svě těhotenství při plném kojení?(dítě má 5m) Kojím sice často, ale asi před týdnem a kus proběhl nechráněný sex a mě začíná být divně.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.7.09 14:23

ještě dodám že nemenstruuji.
zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
50730
7.7.09 14:28

No, já bych řekla tak ty 2 týdny, takže pomalu už by se tam něco mohlo začít objevovat, pokud něco je… Vycházím z toho, že standardně je ovulace v půlce cyklu, tzn. 2 týdny před MS a výrobci testů píšou, že v den vynechání MS už se // ukážou… Jestli tam nebude nic ani po měsíci, tak bych byla v klidu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.09 14:40

su tak vystresovaná, že jsem si ten test udělala. Samozřejmě tam nic není. Jsem uz 14 dní nachcípaná (tedy už jsem byla před tím sexem - který proběhl v sobotu 27 - takže dnes je to 11 den). Cítím jako by se mi víc naply prsa - ale to může být i nějakou změnou ve frekvenci kojení..asi..ale píchá me v podbřišku..
ještě dodávám že kojím asi 100krat za den (řekněmě 12× a v noci 4×) ale když jsem byla na kontrole po 6n řekla me doktorka že už to kojení jako antikoncepce stačit nebude (a dívala se práve Uzvukem na ten pravý vaječník který mě teď píchá). Já si zatím žádnou antikoncepci napsat nenechala, protože ani žádný sex neprobíhal a v tu inkriminovanou sobotu jsem se vrátila z dovolené a na manžela doslova hupsla a on měl zato, že otehotnět prostě nemůžu tak si nedal pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
702
7.7.09 15:34

Ahoj zakladatelko,
já bych být tebou byla celkem klidna, pokud nemenstruujes, musela by ses vlastne trefit do ovulace prvniho cyklu, ta pravdepodobnost je hodne mala.
Já jsem na tom s kojenim velmi podobne a nijak se nechranim, jednak by mi další mimčo nevadilo a druhak si myslim, ze neovuluju, tudíz otehotnet by byl dost zazrak. Situace se ale velice zmeni, jak uz nebudes kojit plne a příkrmů bude pribyvat…to uz kojeni rozhodne antikoncepci neni..
Jinak test si udelej tak tech 14 dní po predpokládaném poceti a dej vedet, jak to dopadlo.. :wink:
ale fakt si myslim, ze to bude dobry, ja jsem mela nechr.styku hodne a tehotna nejsem (asi, nijak casto si test nedelam)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.09 15:38

zizu, jo ja vím, je to velmi málo pravděpodobné. Ale ne nemožné. Předchozí 2 tehotenstvi stačilo aby po me manel hodil trenky a bylo to :D

• Nahlásit
  • Citovat
702
7.7.09 15:41
:lol: :lol: :lol:

Potom chápu tvoji nervozitu..testni jeste tak za 3 dny, držim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.09 15:50

jo udělám, dík za podporu. Dám vědět.