KDY SI MŮŽU UDĚLAT TĚHU TEST ???

1296
20.6.05 16:03

KDY SI MŮŽU UDĚLAT TĚHU TEST ???

Mám k Vám zase prosbu. Zítra budu 9 den po inseminaci. Má to cenu si už dělat test ?? Koupila jsem si ten nejcitlivější Clearblue.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2304
20.6.05 17:41

Četla jsem tady na emimču v jednom ze starších deníčků či článků, že takhle brzy vytestovalo pouze 6% těhulek. Takže může být negativní.
Těch 5 dnů to raději ještě vydrž a i potom třeba nemusí být pozitivní hned, ale až za další týden až dva.
Držím ti palečky. Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
20.6.05 18:36

Ahoj,
takhle brzy je to velmi ošidné, moc bych tomu nevěřila. Nejlepší je počkat do toho druhé až třetího dne po vynechání menstruace. To budeš mít stoprocentní. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
20.6.05 19:32

Ahoj, já jsem test zkoušela 3 dny předtím než měla přijít MS a ukázala se pouze jedna /, i když už jsem byla těhu, takže takhle brzy bych to už nezkoušela, protože jsem sama byla zklamaná.. Dva dny po vynechání MS už byla druhá / trošku vidět, ale pořád nic moc.. Až čtvrtý den po vynechání MS se konečně na testu objevily // krásně viditelné… Měla jsem BEST 2 s citlivostí 25.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.6.05 07:36

Ahoj Mikina,

po inseminaciach sa chodi na krv 14 den, ja som si 12-13 urobila test doma, aby som nestresovala pred lekarom.

Skor to nema vyznam.

Jahodka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.6.05 07:38

Este dodatok - ak beries utrogestan, tak kym ho nevy:,–(is, tak menzes nedostanes!!! Pozor na to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
21.6.05 09:32

Ahoj, já jsem si test zkoušela ten den, co měla přijít menstruace a vyšlo mi to negativně. Až za 5 dní mi z jiného testu vyšly 2 čárky. Můj pan doktor říká, že tyhle testy ukazují pravdivě až později než hned ten 1. den. Tak si raději test nech na později, to by mohly být vyhozené peníze. Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
21.6.05 09:55

Opravdu nemá cenu testovat takhle brzy. Poprvé jsem // viděla až při druhém těhotenství a to až v pátém týdnu (20.den po transferu) a ta čárka byla slabá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.6.05 11:00

Mikino pokud budeš testovat brzy, může ti test ukázat // ještě z Pregnylu. Je to Hcg a vyprchává z těla až 11 dní, tak abys nebyla pozitivní a pak rozčarovaná. Samozřejmě přeju hodně štěstí !!! Mně řekli testovat po IUI 17.den.
Pajdule

• Nahlásit
  • Citovat
269
21.6.05 12:25

Je fakt, že ty testíky jsou vlastně pěkně deprimující věc :cry: Nevydržela jsem a testovala 10 po, ale nic, dneska mám 3 dny MS a zase nic :cry: Je mi z hoto akorát moc smutno, protože mimíska bysme si moc přáli :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
21.6.05 12:32

oprava sorry - 3 dny před MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
21.6.05 13:23

Ahoj holčiny,
moje zkušenost s testíky je taková, že Babytest mi vyšel pozitivní již v den MS, o 2 dny později jsem testovala levnějším testem a pouze / a o další 3 dny opět jiný testík (bohužel si nemůžu vzpomenout na název) a byly tam zase //. Závěr z toho je, že bych dříve jak v den MS určitě netestovala, abyste se zbytečně netrápily.
A jinak nebuďte smutné, když tam ty // nebudou tentokrát, protože jednou to vyjde určitě. Nám to trvalo 8 měsíců než se povedlo, i přes to, že jsme mladí a zdraví se nedařilo, ale myslím, že to opravdu bylo psychikou. Takže berte pokusy o miminko jako zpestření milostného života a nesoustřeďte se na „dělání“ miminka a určitě to vyjde.
Přeji hodně štěstí.
market2+mrňousek 12tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
21.6.05 13:25

Pajjo,
nebuď smutná, ono se to určitě povede. Držím ti moc palce.

A když beru ten Utrogestan, tak menses fakt nedostanu ?? A jak tedy poznám, jeslti jsem v tom anebo ne ??

Možná, že mám hloupé otázky, ale doktorka v Pronatalu mi říkala, že pokud MS nedostanu mám si udělat test ( ale já už to nemůžu vydržet dnes ). A o tom, že po Utrogestanu by v tom mohl být nějaký problém neřekla ani slovo.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.6.05 13:29

Mikina,

je to tak, ze 14 den po IUI pojdes na test do nemocnice z krvi. A tam sa ukaze, ci si alebo niesi. Ak si, budes utrogestan brat az do neviemkolkeho tyzdna tehotenstva.

Ak sa ukaze, ze nie si, tak vy:,–(is utrogestan a dostanes menzes.

Na menzes necakaj. Odpocitaj si 14 dni. Dievcata maju uplnu pravdu co pisu, ale vacsinou je to pravda pri prirodzenom pocati, myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
21.6.05 13:46

Mikino, i při užívání Utrogestanu můžeš dostat MS. Někdo ji dostane nekdo ne. Je to individuální.
Evka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama