Kdy skončí menstruace?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 12:12

Kdy skončí menstruace?

Ahoj, ve středu jsme přijeli do Itálie a já to poprvé dostala. Už to mám 5 den a včera jsem si vzala vložku a šla se poprojít cca na 4 hodiny, skoro nic-jen malinkatá kapička. Šla jsem spát, vzbudila jsem se a měla jsem normálně hnědé špinění s malinko krve ale fakt málo. Šli jsme ven, no a najednou zase normální krev, tak já nevím, myslela jsem že to už končí. Jsem u moře takže bych byla ráda, můžete mi poradit jestli myslíte že to bude déle nebo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16162
27.6.22 12:18
@Anonymní píše:
Ahoj, ve středu jsme přijeli do Itálie a já to poprvé dostala. Už to mám 5 den a včera jsem si vzala vložku a šla se poprojít cca na 4 hodiny, skoro nic-jen malinkatá kapička. Šla jsem spát, vzbudila jsem se a měla jsem normálně hnědé špinění s malinko krve ale fakt málo. Šli jsme ven, no a najednou zase normální krev, tak já nevím, myslela jsem že to už končí. Jsem u moře takže bych byla ráda, můžete mi poradit jestli myslíte že to bude déle nebo?

Moment uvařím si za chvíli kafe, možná ti to vyvěštím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
27.6.22 12:32

Tak pokud jsi to dostala poprvé, tak budeš muset ještě svoje tělo pozorovat a hlavně se bude muset tvoje tělo nastavit. Musíš počítat s takovými výkyvy. Nikdo ti nedokáže říct, jak to bude probíhat, ani jak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
27.6.22 12:35

No jestli to máš poprvé tak těžko říct jak to budeš mít, to ma každý jinak. Ale když to vezmu podle sebe, tak to vždycky vypadá, že bude konec a pak se to ještě na 2-3 dny rozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44031
27.6.22 12:53
@Anonymní píše:
Ahoj, ve středu jsme přijeli do Itálie a já to poprvé dostala. Už to mám 5 den a včera jsem si vzala vložku a šla se poprojít cca na 4 hodiny, skoro nic-jen malinkatá kapička. Šla jsem spát, vzbudila jsem se a měla jsem normálně hnědé špinění s malinko krve ale fakt málo. Šli jsme ven, no a najednou zase normální krev, tak já nevím, myslela jsem že to už končí. Jsem u moře takže bych byla ráda, můžete mi poradit jestli myslíte že to bude déle nebo?

A tampony máš? Řekla bych, že už to dnes skončí, ale změna klimatu občas MS rozhodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.6.22 13:27
@Russet píše:
A tampony máš? Řekla bych, že už to dnes skončí, ale změna klimatu občas MS rozhodí.

Jojo, musela jsem, bez more bych to tu nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat