Menstruace při tělísku po roce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.6.22 11:45

Menstruace při tělísku po roce

Ahoj ženský asi budu znít jako pitomá tak se omlouvám se hloupý dotaz. Mám zavedené levosert tělísko zhruba rok a půl. Měla jsem jednou menstruaci a to na začátku zavedení. Byla jsem po dvou porodech po roce, tudíž jsem klasickou menstruaci jsem neměla už tak čtyři roky ( 2 tehotenstvi, kojení…). Před pár dny jsem začala mít výtok, bolesti v podbřišku. Hned jsem si nasadila gynimun rapid na bakteriální infekci (byla jsem v bazénu a mívám to často, kvasinky, infekce). Dnes ráno mě začalo bolet v podbřišku, a začala jsem krvácet. Tudíž asi je to menstruace? Po roce a půl když mám tělísko? Je fakt že jsem teď v celkem velkém stresu… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16468
26.6.22 11:51

Já mám s tímto tělískem menstruaci pravidelně každý měsíc. Takže jsem spíš nervózní, když mi sem tam vynechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
26.6.22 11:54

Ja mám už 3.telisko po sobě (mírena).
Ke konci druhého mi začala normálně menstruace, přesně po 4 týdnech (měla jsem ji asi půl roku). S nasazením nového už zase nic.
Občas spinim, tzn. pocity menstruace, 1-2 dny špinění a konec.
Podle doktorky je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
26.6.22 12:26

Ja mam s teliskem menstruaci nepravidelnou a jen obcas. Treba jednou za ctvrt roku a jeste slabou. Takze mozne to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
26.6.22 17:56

S tím tělískem to tak občas je no :mrgreen: mám tělísko od prosince, první MS jsem měla, pak dlouhou dobu nic, někdy mám špinění, jindy normální MS třeba jeden den :nevim: A podle gynekoložky je vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat