Kdy udělat těhu test?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:23
Kdy udělat těhu test?

Ahoj kočky také prosím o radu.Meli jsme nechraneny styk 13.8. a 26.8.Vcera jsem si delala test a vysla /.Testovala jsem jestli jsem nahodou toho 13.neotehotnila s testem Intimes Pregnancy s citlivosti 25. uz 2 dny me boli v krizi a dnes mam spineni ale na menstruaci to nevypada. Mensruace mala prijit pred 2 dny. kolikateho ho znovu zkusit?? Dekuji za rady a preju hezky den :mavam: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

morinka7
Kelišová 6839 příspěvků 31.08.18 17:32

Jestli začínáš špinit a test je negativní tak to těhotenství nebude ;) Pokuď se MS nerozjede udělej test za 2 dny znovu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:36

U 1.tehu mi to test prave taky neukazoval :D a zjistils jsem to az z krve :D :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:40

A prijde mi prave ze zvlastni,ze od rana jen jedna kapka spineni a od te doby uz nic.

morinka7
Kelišová 6839 příspěvků 31.08.18 17:57

Tak zkusit zajít na krev ? :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10486 příspěvků 31.08.18 17:59

Kup desitkovy test a zkus klidně zítra. Při meskani ms uz by to z něho mělo byt jasné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 18:01

Dobrá zkusím díky devcata :mavam:

Andy12345678
Povídálka 32 příspěvků 01.09.18 09:33

Duch?…

Teezska
Nováček 1 příspěvek 07.09.18 18:58

Ahojky, podobného ducha jsem taky tenhle týden měla, ale dnes zatím žádný pokrok :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 14:51

Ahoj holky, mám 5 dní zpozdění… kdy bych si podle vás měla udělat test? nechci ho dělat zbytečně brzo

ii-ivuska
Kecalka 243 příspěvků 06.11.18 14:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám 5 dní zpozdění… kdy bych si podle vás měla udělat test? nechci ho dělat zbytečně brzo

Uz jsi davno mohla. Pokud jsi tehu,mel by byt uz pozitivní.

Uživatel je onlinemajdulacek
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 06.11.18 15:02

Souhlasím s @ii-ivuska :)

Katerinka25
Nováček 7 příspěvků 07.11.18 17:55

Ahoj prosím o radu měla jsem 1.11.2018 ovulaci a z přítelem jsme to skusili a od neděle 4.11.2018 je mi nějak divně.Dneska 7.11.2018 je mi dost od žaludku zle je mi pořád na zvracení myslíte že by se mohlo zadařit.Kdy bych si měla udělat test.Moc děkuji

ii-ivuska
Kecalka 243 příspěvků 07.11.18 18:16

@Katerinka2 6 dpo je brzy na cokoliv. Kdyby se zdařilo, tak se miminko teprve zahnizduje a zacina se tvorit hcg. Dříve než za 4 dny nema smyls delat test, byl by negativní.

Katerinka25
Nováček 7 příspěvků 07.11.18 19:29
@ii-ivuska píše:
@Katerinka2 6 dpo je brzy na cokoliv. Kdyby se zdařilo, tak se miminko teprve zahnizduje a zacina se tvorit hcg. Dříve než za 4 dny nema smyls delat test, byl by negativní.

@ii-ivuska Ale proč mi je špatně nic mě nebolí jsem úplně v pořádku je mi je pořád na zvracení.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >