Reklama

Kdy udělat těhu test?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:23
Kdy udělat těhu test?

Ahoj kočky také prosím o radu.Meli jsme nechraneny styk 13.8. a 26.8.Vcera jsem si delala test a vysla /.Testovala jsem jestli jsem nahodou toho 13.neotehotnila s testem Intimes Pregnancy s citlivosti 25. uz 2 dny me boli v krizi a dnes mam spineni ale na menstruaci to nevypada. Mensruace mala prijit pred 2 dny. kolikateho ho znovu zkusit?? Dekuji za rady a preju hezky den :mavam: :lol:

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6660 příspěvků 31.08.18 17:32

Jestli začínáš špinit a test je negativní tak to těhotenství nebude ;) Pokuď se MS nerozjede udělej test za 2 dny znovu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:36

U 1.tehu mi to test prave taky neukazoval :D a zjistils jsem to az z krve :D :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:40

A prijde mi prave ze zvlastni,ze od rana jen jedna kapka spineni a od te doby uz nic.

morinka7
Kelišová 6660 příspěvků 31.08.18 17:57

Tak zkusit zajít na krev ? :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 31.08.18 17:59

Kup desitkovy test a zkus klidně zítra. Při meskani ms uz by to z něho mělo byt jasné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 18:01

Dobrá zkusím díky devcata :mavam:

Andy12345678
Nováček 9 příspěvků 01.09.18 09:33

Duch?…

Teezska
Nováček 1 příspěvek 07.09.18 18:58

Ahojky, podobného ducha jsem taky tenhle týden měla, ale dnes zatím žádný pokrok :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama