Těhotenský test BENU Livsane časný nebo digital CLEARBLUE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denkat
Kecalka 371 příspěvků 29.08.18 17:04
Těhotenský test BENU Livsane časný nebo digital CLEARBLUE?

Ahoj všem, měla bych dotaz ohledně těchto dvou testů, respektive jsem hlavně zvědavá, ten Livsane má citlivost 10 a Clearblue 25 a přesto na Clearblue je napsáno, že dokáže ukázat poz. výsledek už pět dní před MS, na Livsane časným TT je 4 dny před MS přesto, že má údajně vyšší citlivost…má s tím někdo zkušenost? Myslím tím, že Livsane neukázal nic a digital Clearblue ano? :D
 Díky

Reakce:
lll14
Kecalka 147 příspěvků 29.08.18 17:35

Ahoj, tak ono se doporucije testovat az po vynechani i z duvodu, ze nekdy pred menstruaci vyjde falesne pozitivne, respektive k necemu doslo, ale neuchytilo se to, coz se stava celkem casto. Osobne mam zkusenost s clearblue, ale az po vynechani a co byl jiny test pozitivni. Jinak upozornuji, ze tech pet dni predem (respektive ctyri, maji to zvlastne psane) je clearblue pozitivni jen u 60 %. U 98 % je pozitivni v dobe vynechani. Podobne to bude urcite i u toho druheho testu. Rozdil v citlivosti je malicky, s tim jak hcg roste, v dobe menstruace budou s nejvyssi pravdepodobnosti pozitivni oba, nevim jak ten druhy, ale clearblue ma vyhodu, ze je digitalni, takze se nemusi lovit dusi, tim si myslim, ze se rozdil v citlivosti vyrovna :)

denkat
Kecalka 371 příspěvků 29.08.18 18:12
@lll14 píše:
Ahoj, tak ono se doporucije testovat az po vynechani i z duvodu, ze nekdy pred menstruaci vyjde falesne pozitivne, respektive k necemu doslo, ale neuchytilo se to, coz se stava celkem casto. Osobne mam zkusenost s clearblue, ale az po vynechani a co byl jiny test pozitivni. Jinak upozornuji, ze tech pet dni predem (respektive ctyri, maji to zvlastne psane) je clearblue pozitivni jen u 60 %. U 98 % je pozitivni v dobe vynechani. Podobne to bude urcite i u toho druheho testu. Rozdil v citlivosti je malicky, s tim jak hcg roste, v dobe menstruace budou s nejvyssi pravdepodobnosti pozitivni oba, nevim jak ten druhy, ale clearblue ma vyhodu, ze je digitalni, takze se nemusi lovit dusi, tim si myslim, ze se rozdil v citlivosti vyrovna :)

Děkuji za odpověď :) jako já mám zatím zpoždění jeden den takže ještě počkám, ale tohle bylo spai čistě ze zajímavosti a hlavně jestli má někdo i třeba osobní zkušenost :lol:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 03.09.18 15:42

@denkat já mám dobrou zkušenost s testem Livsane - bylo to tedy po IVF, ale pozitivní výsledek mi ukázal již 8 dní po transferu - normálně jsem měla testovat až 14 den. Například test mamatest, který má také citlivost 10, tak u mě nefungoval. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >