Těhotenský test BENU Livsane časný nebo digital CLEARBLUE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 229 příspěvků 29.08.18 17:04
Těhotenský test BENU Livsane časný nebo digital CLEARBLUE?

Ahoj všem, měla bych dotaz ohledně těchto dvou testů, respektive jsem hlavně zvědavá, ten Livsane má citlivost 10 a Clearblue 25 a přesto na Clearblue je napsáno, že dokáže ukázat poz. výsledek už pět dní před MS, na Livsane časným TT je 4 dny před MS přesto, že má údajně vyšší citlivost…má s tím někdo zkušenost? Myslím tím, že Livsane neukázal nic a digital Clearblue ano? :D
 Díky

Reakce:

lll14
Kecalka 109 příspěvků 29.08.18 17:35

Ahoj, tak ono se doporucije testovat az po vynechani i z duvodu, ze nekdy pred menstruaci vyjde falesne pozitivne, respektive k necemu doslo, ale neuchytilo se to, coz se stava celkem casto. Osobne mam zkusenost s clearblue, ale az po vynechani a co byl jiny test pozitivni. Jinak upozornuji, ze tech pet dni predem (respektive ctyri, maji to zvlastne psane) je clearblue pozitivni jen u 60 %. U 98 % je pozitivni v dobe vynechani. Podobne to bude urcite i u toho druheho testu. Rozdil v citlivosti je malicky, s tim jak hcg roste, v dobe menstruace budou s nejvyssi pravdepodobnosti pozitivni oba, nevim jak ten druhy, ale clearblue ma vyhodu, ze je digitalni, takze se nemusi lovit dusi, tim si myslim, ze se rozdil v citlivosti vyrovna :)

denkat
Kecalka 229 příspěvků 29.08.18 18:12
@lll14 píše:
Ahoj, tak ono se doporucije testovat az po vynechani i z duvodu, ze nekdy pred menstruaci vyjde falesne pozitivne, respektive k necemu doslo, ale neuchytilo se to, coz se stava celkem casto. Osobne mam zkusenost s clearblue, ale az po vynechani a co byl jiny test pozitivni. Jinak upozornuji, ze tech pet dni predem (respektive ctyri, maji to zvlastne psane) je clearblue pozitivni jen u 60 %. U 98 % je pozitivni v dobe vynechani. Podobne to bude urcite i u toho druheho testu. Rozdil v citlivosti je malicky, s tim jak hcg roste, v dobe menstruace budou s nejvyssi pravdepodobnosti pozitivni oba, nevim jak ten druhy, ale clearblue ma vyhodu, ze je digitalni, takze se nemusi lovit dusi, tim si myslim, ze se rozdil v citlivosti vyrovna :)

Děkuji za odpověď :) jako já mám zatím zpoždění jeden den takže ještě počkám, ale tohle bylo spai čistě ze zajímavosti a hlavně jestli má někdo i třeba osobní zkušenost :lol:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 03.09.18 15:42

@denkat já mám dobrou zkušenost s testem Livsane - bylo to tedy po IVF, ale pozitivní výsledek mi ukázal již 8 dní po transferu - normálně jsem měla testovat až 14 den. Například test mamatest, který má také citlivost 10, tak u mě nefungoval. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >