Reklama

Těhotenský test BENU Livsane časný nebo digital CLEARBLUE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 110 příspěvků 29.08.18 17:04
Těhotenský test BENU Livsane časný nebo digital CLEARBLUE?

Ahoj všem, měla bych dotaz ohledně těchto dvou testů, respektive jsem hlavně zvědavá, ten Livsane má citlivost 10 a Clearblue 25 a přesto na Clearblue je napsáno, že dokáže ukázat poz. výsledek už pět dní před MS, na Livsane časným TT je 4 dny před MS přesto, že má údajně vyšší citlivost…má s tím někdo zkušenost? Myslím tím, že Livsane neukázal nic a digital Clearblue ano? :D
 Díky

Reklama

Reakce:

lll14
Povídálka 23 příspěvků 29.08.18 17:35

Ahoj, tak ono se doporucije testovat az po vynechani i z duvodu, ze nekdy pred menstruaci vyjde falesne pozitivne, respektive k necemu doslo, ale neuchytilo se to, coz se stava celkem casto. Osobne mam zkusenost s clearblue, ale az po vynechani a co byl jiny test pozitivni. Jinak upozornuji, ze tech pet dni predem (respektive ctyri, maji to zvlastne psane) je clearblue pozitivni jen u 60 %. U 98 % je pozitivni v dobe vynechani. Podobne to bude urcite i u toho druheho testu. Rozdil v citlivosti je malicky, s tim jak hcg roste, v dobe menstruace budou s nejvyssi pravdepodobnosti pozitivni oba, nevim jak ten druhy, ale clearblue ma vyhodu, ze je digitalni, takze se nemusi lovit dusi, tim si myslim, ze se rozdil v citlivosti vyrovna :)

denkat
Kecalka 110 příspěvků 29.08.18 18:12
@lll14 píše:
Ahoj, tak ono se doporucije testovat az po vynechani i z duvodu, ze nekdy pred menstruaci vyjde falesne pozitivne, respektive k necemu doslo, ale neuchytilo se to, coz se stava celkem casto. Osobne mam zkusenost s clearblue, ale az po vynechani a co byl jiny test pozitivni. Jinak upozornuji, ze tech pet dni predem (respektive ctyri, maji to zvlastne psane) je clearblue pozitivni jen u 60 %. U 98 % je pozitivni v dobe vynechani. Podobne to bude urcite i u toho druheho testu. Rozdil v citlivosti je malicky, s tim jak hcg roste, v dobe menstruace budou s nejvyssi pravdepodobnosti pozitivni oba, nevim jak ten druhy, ale clearblue ma vyhodu, ze je digitalni, takze se nemusi lovit dusi, tim si myslim, ze se rozdil v citlivosti vyrovna :)

Děkuji za odpověď :) jako já mám zatím zpoždění jeden den takže ještě počkám, ale tohle bylo spai čistě ze zajímavosti a hlavně jestli má někdo i třeba osobní zkušenost :lol:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 03.09.18 15:42

@denkat já mám dobrou zkušenost s testem Livsane - bylo to tedy po IVF, ale pozitivní výsledek mi ukázal již 8 dní po transferu - normálně jsem měla testovat až 14 den. Například test mamatest, který má také citlivost 10, tak u mě nefungoval. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama