Reklama

Vynechaná ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 13:38
Vynechaná ovulace?

Zdravím, dne 7.8. 2018 mi byla diagnostikována mononukleóza. Ten den jsem začala brát ATB a také mi v ten samý den končila MS. ATB byla předepsána na 10 dní, tedy v době mé ovulace. Týden jsem se léčila z vedlejších symptomů (bolest krku, nateklé uzliny atd.). Po dobrání ATB a konečném cítění se zdravě, jsem měla nechráněný pohlavní styk s partnerem. Nic neskončilo uvnitř. Teď už mám dva dny zpoždění MS. Je možné, že z důvodu nemoci a prášků tělo vynechalo poslední ovulaci? Jsem teď vystresovaná, že jsem v jiném stavu, když nechci. Při zmáčknutí podbříšku mě bolí děloha. Co si myslíte?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 29.08.18 13:44

Je možné, že ATB prodloužily cyklus. Ovulaci jsi klidně mít mohla. A pokud jste měli nechráněný styk, pak je taky klidně možné, že jsi otěhotněla.

Adulka24
Závislačka 4816 příspěvků 29.08.18 14:09

Myslim si, ze se ti jen prodlouzil cyklus, pokud chces mit jistotu, udelej tehotensky test.

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 29.08.18 14:21

Pravděpodobně jen tělo vyhodnotilo, že v tomhle stresovém a nemocném období není vhodné otěhotnět a posunulo ovulaci, tedy prodloužilo celý cyklus. Pro jistotu bych udělala těhotenský test, ať je jistota. Jinak to mohl být i jen anovulační cyklus a shoda náhod.

Zlatino
Povídálka 13 příspěvků 10.09.18 10:15

Ahoj holky mam otázku zajímalo by mě jestli je možné že u cyklu 34 dní bývá ovulace 12 den cyklu nebo dýl, ja si myslim že dyl ale dokror mi 12. Den cyklu řekl že nebude vůbec

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 10.09.18 14:49

@Zlatino Tak folikul roste a v období ovulace praskne a vypouští vajíčko :think: Takže zřejmě viděl, že folikul tam není, tudíž půjde o anovulační cyklus. Mně taky posledně na kontrole doktor říkal, že bude MS zřejmě o pár dní později. Prostě vědí, jak to tam má vypadat, znají přeci termín poslední MS :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama