Vynechaná ovulace?

Anonymní
29.8.18 13:38

Vynechaná ovulace?

Zdravím, dne 7.8. 2018 mi byla diagnostikována mononukleóza. Ten den jsem začala brát ATB a také mi v ten samý den končila MS. ATB byla předepsána na 10 dní, tedy v době mé ovulace. Týden jsem se léčila z vedlejších symptomů (bolest krku, nateklé uzliny atd.). Po dobrání ATB a konečném cítění se zdravě, jsem měla nechráněný pohlavní styk s partnerem. Nic neskončilo uvnitř. Teď už mám dva dny zpoždění MS. Je možné, že z důvodu nemoci a prášků tělo vynechalo poslední ovulaci? Jsem teď vystresovaná, že jsem v jiném stavu, když nechci. Při zmáčknutí podbříšku mě bolí děloha. Co si myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19665
29.8.18 13:44

Je možné, že ATB prodloužily cyklus. Ovulaci jsi klidně mít mohla. A pokud jste měli nechráněný styk, pak je taky klidně možné, že jsi otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10773
29.8.18 14:09

Myslim si, ze se ti jen prodlouzil cyklus, pokud chces mit jistotu, udelej tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
29.8.18 14:21

Pravděpodobně jen tělo vyhodnotilo, že v tomhle stresovém a nemocném období není vhodné otěhotnět a posunulo ovulaci, tedy prodloužilo celý cyklus. Pro jistotu bych udělala těhotenský test, ať je jistota. Jinak to mohl být i jen anovulační cyklus a shoda náhod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
10.9.18 10:15

Ahoj holky mam otázku zajímalo by mě jestli je možné že u cyklu 34 dní bývá ovulace 12 den cyklu nebo dýl, ja si myslim že dyl ale dokror mi 12. Den cyklu řekl že nebude vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
10.9.18 14:49

@Zlatino Tak folikul roste a v období ovulace praskne a vypouští vajíčko :think: Takže zřejmě viděl, že folikul tam není, tudíž půjde o anovulační cyklus. Mně taky posledně na kontrole doktor říkal, že bude MS zřejmě o pár dní později. Prostě vědí, jak to tam má vypadat, znají přeci termín poslední MS :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.10.18 15:47

Anovulační cyklus?

Ahoj holky, zajímalo by mě, zda dle ovu testů poznám, že jsem tento měsíc neměla ovulaci.Je to první měsíc, který testuji. Cyklus mám pravidelný 27 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat