Vynechaná ovulace?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 13:38
Vynechaná ovulace?

Zdravím, dne 7.8. 2018 mi byla diagnostikována mononukleóza. Ten den jsem začala brát ATB a také mi v ten samý den končila MS. ATB byla předepsána na 10 dní, tedy v době mé ovulace. Týden jsem se léčila z vedlejších symptomů (bolest krku, nateklé uzliny atd.). Po dobrání ATB a konečném cítění se zdravě, jsem měla nechráněný pohlavní styk s partnerem. Nic neskončilo uvnitř. Teď už mám dva dny zpoždění MS. Je možné, že z důvodu nemoci a prášků tělo vynechalo poslední ovulaci? Jsem teď vystresovaná, že jsem v jiném stavu, když nechci. Při zmáčknutí podbříšku mě bolí děloha. Co si myslíte?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 29.08.18 13:44

Je možné, že ATB prodloužily cyklus. Ovulaci jsi klidně mít mohla. A pokud jste měli nechráněný styk, pak je taky klidně možné, že jsi otěhotněla.

Adulka24
Kelišová 5186 příspěvků 29.08.18 14:09

Myslim si, ze se ti jen prodlouzil cyklus, pokud chces mit jistotu, udelej tehotensky test.

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 29.08.18 14:21

Pravděpodobně jen tělo vyhodnotilo, že v tomhle stresovém a nemocném období není vhodné otěhotnět a posunulo ovulaci, tedy prodloužilo celý cyklus. Pro jistotu bych udělala těhotenský test, ať je jistota. Jinak to mohl být i jen anovulační cyklus a shoda náhod.

Zlatino
Povídálka 18 příspěvků 10.09.18 10:15

Ahoj holky mam otázku zajímalo by mě jestli je možné že u cyklu 34 dní bývá ovulace 12 den cyklu nebo dýl, ja si myslim že dyl ale dokror mi 12. Den cyklu řekl že nebude vůbec

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 10.09.18 14:49

@Zlatino Tak folikul roste a v období ovulace praskne a vypouští vajíčko :think: Takže zřejmě viděl, že folikul tam není, tudíž půjde o anovulační cyklus. Mně taky posledně na kontrole doktor říkal, že bude MS zřejmě o pár dní později. Prostě vědí, jak to tam má vypadat, znají přeci termín poslední MS :)

Adisk
Nováček 1 příspěvek 26.10.18 15:47
Anovulační cyklus?

Ahoj holky, zajímalo by mě, zda dle ovu testů poznám, že jsem tento měsíc neměla ovulaci.Je to první měsíc, který testuji. Cyklus mám pravidelný 27 dní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >