Zpoždění, kdy zajít na gynekologii?

Anonymní
22.10.20 18:31

Kdy zajít k doktorce ?

Dobrý den, mam dotaz kdy zajít na gynekologii, mam už přes týden zpoždění, po 7 dnech jsem si dělala rano test a za další dny další test oba dva byli negativní. Týden před tim kdy mi měli přijít měsíčky me začali bolet prsa boli me až do teď, občas mam bolest podbřišku až do zad jako kdybych to mela dostat. Pred měsícem jsem brala antibiotika, a docela poslední pul roku zažívám stres. Ale nikdy jsem neměla takové zpoždění, říká se ze stres tě pak pozdeji dožene a zpoždění být může. Mam udělat další test? Nebo zajít k doktorce?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60912
22.10.20 18:41

Počkala byhc ještě minimálně týden :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 18:55
@martina.se píše:
Počkala byhc ještě minimálně týden :think:

K čemu čekat co když je to cysta nebo něco jiného

• Citovat
  • Nahlásit
60912
22.10.20 19:26
@Anonymní píše:
K čemu čekat co když je to cysta nebo něco jiného

A čemu pomůžeš návštěvou? :think: s cystou stejně nic nikdo neudělá aneco jiného? Stres? Dostanes max vyvolavacku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
22.10.20 19:29

Já bych ještě počkala, můžeš zavolat, záleží kdy dá termín. Ono antibiotika a stres, nedivím se zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
22.10.20 21:19

Těhotenství to nebude, takže není důvod znovu testovat. To už by se ukázalo…

Počkala bych. Bude to nejspíš tím dlouhodobým stresem a nemocí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 22:00

@DeeDee.518 takže je tam velká možnost ze opravdu to není těhotenství když dva testy po jednom tydnu zpoždění ukázalo jednu čárku?

• Citovat
  • Nahlásit
8536
22.10.20 22:12

Nikdy jsem neměla zpoždění a na jaře 3 týdny plus příznaky. Test negativní. Šla jsem k doktorce až takto později, aby mi rovnou píchl vyvolávačku (dřív bych ji nechtěla).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
23.10.20 09:15

Lékař mi říkal - pokud je zpoždění 14 dní, tak se ukázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 10:42

Ahoj, mám podobný problém, ale jelikož mimi neplánujeme, tak už celkem vyšiluji. Sexuálním životem žiju krátce, takže ještě nemám zmáknuté plodné dny a tak podobně, takže jsme pravděpodobně měli sex během ovulace (16. den od začátku MS). Ten den mě už od rána (před sexem) bolelo u pravého vaječníku až do kyčle. A stalo se, že nám praskl kondom, relativně dlouho před finišem. Všimli jsme si toho prakticky hned a vyměnili ho. Druhý den jsem zjistila, že kousek zůstal ve mně. Bolesti na vaječníku, v boku a v zádech (vše na pravé straně) pokračovaly ještě přes týden). Lehounce mě bolela i prsa, jako před MS, ale to se mi stává i jindy. No a teď mám už 6 dní zpoždění, bolest prsou jako kdybych to měla každou vteřinou dostat, ale nemám prakticky žádný výtok, což je trošku zvláštní, čípek mám hodně nízko. Taky bych možná měla zmínit, že minulý cyklus jsem užila pilulku po, po které se mi MS dostavila beze změny. Nic zvláštního na sobě nepozoruji, jen mám pocit, že mě po ránu trošku pálí žáha, ale to já si mohla vybájit. Taky se mi tenhle měsíc hodně změnil životní režim a rutina, a poslední dva týdny jsem se celkem stresovala, takže by to taky možná mohlo být tím. Nutno říct, že cyklus mám většinou pravidelný, ale třeba v srpnu jsem to dostala o týden dřív, právě kvůli změně režimu. Test si samozřejmě udělám, ale zatím nejsem připravená vidět tam pozitivní výsledek, tak jsem se chtěla trošku vypsat, že mě to třeba uklidní a MS se dostaví :oops: Myslíte, že bych mohla být těhotná? (Jasně že mohla, já vím). Nebo cysta? Nebo by to mohlo souviset ještě s tou pilulkou?

• Citovat
  • Nahlásit
7.11.20 12:15

Zpoždění jsem měla 3 měsíce - testy negativní tak jsem se pak rozhodla jít na gyndu a pani doktorka mě seřvala, že jaem nepřisla drive - pichla vyvolavacku a do 10 dni byl klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama