Můžu si jí zabruslit na dráhu během karantény?

Anonymní
6.4.20 13:51

Kdyz je ta karantena..

Chci se zeptat.. muzu si jit zabruslit na dráhu? Kdyz je ta karantena?..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
6.4.20 13:53

Ne venkovni sportoviště jsou zavřená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
6.4.20 13:53

Já bych šla. Jestli nebude zavřená. Vem si na cestu roušku a jestli se tam s někým potkáte, tak se vystřídejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 13:55
@Anonymní píše:
Chci se zeptat.. muzu si jit zabruslit na dráhu? Kdyz je ta karantena?..

Máš být především zavřená doma anonymko. Brusle opravdu nejsou nezbytná aktivita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
6.4.20 13:58
@Jan Exekuovaný píše:
Máš být především zavřená doma anonymko. Brusle opravdu nejsou nezbytná aktivita.
:zed: souhlasím, co těm lidem je? Má se chodit ven jen do práce, obchodu aj. a stejně se tu někdo zeptá na takovou kravinu :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
6.4.20 14:01

Klidne bych sla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8547
6.4.20 14:07
@EvieK píše: :zed: souhlasím, co těm lidem je? Má se chodit ven jen do práce, obchodu aj. a stejně se tu někdo zeptá na takovou kravinu :zed:

vzdyt na prochazku do prirody se taky muze, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868
6.4.20 14:11

Na dráhu bych nešla (ta stejně asi bude zavřená), ale někam na cyklostezku mimo město klidně ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
6.4.20 14:14

S nikým se nikde nedružím, vezmu kolo a jedu do přírody. Roušku mám, pivko u okýnka si odpustím, 1hod. denně v tomto počasí je prostě odpočinek při home office. Nemyslím, že dělám něco co by kohokoliv ohrožovalo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
6.4.20 14:17

Dnes nebo zítra se chystáme s kamarádkou, už se nemůžu dočkat.
Je to mimo město

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5313
6.4.20 15:43

Jestli je to dráha ve formě stezky někde, tak to asi půjde…jestli je to ale nějaký okruh, v rámci sportoviště, tak tam asi narazíš na pásky a informace o uzavření.
(u nás takhle oblepili třeba i plácek s koupačkou, klouzačkou a lavičkou v naší malé obci :nevim: )
Každopádně psali, že zrovna ta venkovní sportovistě, konkrétně pro in-line by se měla otevírat už ve čtvrtek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
6.4.20 15:46

@Jan Exekuovaný @EvieK jaký je prosím rozdíl mezi jízdou na bruslích v roušce a procházce v roušce? Na procházku se může, ale bruslit už ne? Nerýpu, jen se ptám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
6.4.20 15:58

Jít bruslit na dráhu nebo jít na nějaké jiné venkovní sportoviště, kam jinak chodí víc lidí (a teď vzhledem k hezkému počasí tím spíš) mi připadá dost sobecký. Jasně že úvaha je taková, že proč nejít, když tam stejně skoro nikdo nebude, ale kdyby takhle přemýšleli všichni, tak by se to asi míjelo účinkem (jak bylo nakonec vidět na lecjaké památce).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
6.4.20 17:16
@Kolarkaa píše:
@Jan Exekuovaný @EvieK jaký je prosím rozdíl mezi jízdou na bruslích v roušce a procházce v roušce? Na procházku se může, ale bruslit už ne? Nerýpu, jen se ptám..

Myslím, že poslední komentář odpověděl za mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
6.4.20 17:32
@EvieK píše:
Myslím, že poslední komentář odpověděl za mě.

no ale na procházce potkávám taky spoustu lidí. Takže pořád nevidím rozdíl mezi chůzí a bruslením

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama