Pustíte své děti do školy?

Anonymní
6.4.20 12:55

Pustíte své děti do školy?

Dobrý den.
Nevěřícně jsem četla dnešní zprávy. Vážně chtějí populaci promořit? Co to je za blbost? Vůbec se mi nelíbí, že by děti měli jít v půlce května do školy. Za prvé si neumím představit jak tam budou chudáci x hodin sedět v rouškách, když mně samotné je v ní po půl hodině na omdlení. A jelikož žijeme společně s prarodiči, nechci aby to děti přitáhly že školy. Vážně přemýšlím o tom, že ikdyž se školy otevřou, tak nechám svoje děti doma. Myslíte, že by to šlo udělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5239
6.4.20 12:56

Pustím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11094
6.4.20 12:57

Ano, pustím.

Příspěvek upraven 06.04.20 v 12:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20574
6.4.20 12:57

Vzhledem k tomu, že tyhle zaručené informace se mění z hodiny na hodinu, tak je neřeším a prostě si počkám, co z toho vyleze. Nebudu se 6 týdnů dopředu stresovat něčím, co vůbec nemusí být reálné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10555
6.4.20 12:59
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Nevěřícně jsem četla dnešní zprávy. Vážně chtějí populaci promořit? Co to je za blbost? Vůbec se mi nelíbí, že by děti měli jít v půlce května do školy. Za prvé si neumím představit jak tam budou chudáci x hodin sedět v rouškách, když mně samotné je v ní po půl hodině na omdlení. A jelikož žijeme společně s prarodiči, nechci aby to děti přitáhly že školy. Vážně přemýšlím o tom, že ikdyž se školy otevřou, tak nechám svoje děti doma. Myslíte, že by to šlo udělat?

Nejhorsi smrt je z vyplaseni. Nestresuj, nepanikar, a pockej jaka bude situace v kvetnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13913
6.4.20 13:02

Samozřejmě, je povinná školní docházka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
6.4.20 13:02

Až otevřou školy, tak půjdou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
6.4.20 13:03
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Ahoj, hlavně nepanikař, to se může ještě desetkrát změnit. Nikdo neví, co bude zítra, natož v květnu.
Když bude uznáno za vhodné školy otevřít, tak bych se nebála pustit, ale to uvidíme na situaci kolem nás. :palec:

Příspěvek upraven 06.04.20 v 13:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 13:03
@jizvíková píše:
Samozřejmě, je povinná školní docházka

To sice ano, ale zdraví je pro mě důležitější. Myslím, že kvůli měsíci a půl to za to nestojí. Měli to už nechat až od září.

• Nahlásit
  • Citovat
1919
6.4.20 13:06
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Ano, pustim. Sice nevěřím na rousky, ale myslim, ze letosni skolni rok se jeste do skoly pujde, i kdyz nerikam, ze to bude opravdu polovina kvetna. Jednou se spolecnost bude muset promorit. Tomu se nevyhneme, jde jen o to max. ochránit nejzranitelnejsi skupinu obyvatelstva a zajistit, aby system zvladal, pak uz se tomu musime postavit celem a jak rikal Hlinka: Hlavne se z toho nepos…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868

Sedět x hodin ve škole s rouškou je podle mě unreal z vícero důvodů, s tím bych zásadně nesouhlasila, ale nemyslím si, že by to prošlo. Škola se nás zatím netýká, děti jsou předškoláci a osobně už se nemůžu dočkat, až nám školku opět otevřou. Ten virus jen tak nezmizí, myslím si, že ani po prázdninách ne. To by bylo podle tebe lepší nechat děti na domácím vzdělávání už nastálo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14101
@Anonymní píše:
To sice ano, ale zdraví je pro mě důležitější. Myslím, že kvůli měsíci a půl to za to nestojí. Měli to už nechat až od září.

a když v září-říjnu přijde druhá vlna koronaviru, tak děti nebudou už chodit do školy nikdy? ten koronavirus tu s velkou pravděpodobností bude už napořád, není možné dalších 10-30 let žít v izolaci, přece

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815

Tak je jedno, zda to chyti v kvetnu nebo v zari, ne? Stejne si tim musíme projit všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
6.4.20 13:07

Jako jak nechat doma? Myslíš jako že si zazadas o domácí vzdělávání a budeš dítě vzdělávat doma? Tak pokud máš maturitu a škola Ti to umožní, pak samozřejmě můžeš ale nějakou dobu to trvá, tak si zažádej už teď. Jinak se na tvé dítě vztahuje pivinná školní docházka a dítě si nechat doma jen tak nemůžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18154
6.4.20 13:07
@Anonymní píše:
To sice ano, ale zdraví je pro mě důležitější. Myslím, že kvůli měsíci a půl to za to nestojí. Měli to už nechat až od září.

Nevěřím, že to nechají až do září, protože tím by dopohrbili český cestovní ruch. Prázdniny musí jet v co nejnormalnejsim režimu, tedy dovolené alespoň v tuzemsku, tábory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama